İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet 1. Seo Yarışması: Toplam Ödül 10.000 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Süre gayet normal ödüllere göre. İsterseniz 3 aylık da yapabilirim ödülleri yarıya düşürürüm, sorun değil benim için.

bana sorarsanız yarışma 3 ay olursa daha iyi olur. Çünkü gerçekten 6 ay olunca çok sıkıntılı olur ve bir arkadaşımız pes eder yarışmayı bırakır ama eğer ki 3 ay olursa bence katılımda fazla olur ve süre az ise işte o zaman en iyi seocu ortaya çıkacaktır. Yani kısa zamanda çok yoğun çalışmak ve kazanmak. En iyisi bu olur diye düşünüyorum.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kuralların başında bence sadece yeni domainlerin olabilcegi yer almalı.
Herkes sıfır ve eşit başlamalı.Yoksa diğer yarışmalarda yaşandığı gibi çok fazla muhalefet ve baş ağrısı olur.

Kurallar açıklandığında ve o günkü zamanıma göre karar vercem katılmaya.
İyi çalışmalar,

T

trgy

Misafir
İlk kural belli ve o zaten dreamz. Herkes 0'dan başlayacak. Aslında heklink almayı da yasak etmeyi düşünüyorum ama bazıları rakibini elemek için bilerek heklink alırlar. O yüzden heklink olayına karışmayacağım.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bu sefer şeffaf bir yarışma olsun. Mesela yarışma öncesinde katılımcıların ortak anketiyle 5-10 kişilik juri seçilsin ve değerlendirmeleri onlar yapsın.

piSLiCk

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Fuub seo yarışması iptal oldu inş buda iptal olmaz katılmayı düşünüyorum :)

piSLiCk

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Fuub daha güzeldi ama keşke iyinet kapansaydı fuub kalsaydı :D

xxeroxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer yarışma süresi 3 ay olursa katılan kişi sayısı %100 oranda artacaktır eminim.
sözgelimi ben mesela..
ücret indirmeniz vs de önemli değil ama sürenin uzaması hem yarışmacıları sıkacaktır hemde zamanlama olarak son aylarda webmasterlar çalışmaya başlayacaktır.

Ama 3 ay olunca heyecanlı başladığı gibi heyecanlı biten bir yarışma olacaktır...

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Bana kalırsa da süre ve ödül miktarı düşürülmeli.

toz66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana kalırsa da süre ve ödül miktarı düşürülmeli.

Bu mantık neye dayanıyor onu merak ettim açıkcası =)

Fuub'daki yarışmanın buraya aktarılması ve ödüllerin artırılması güzel olmuş. Alt klasör ve subdomain konusunda 2sine de izin verilmesi düşüncesindeyim... Yarışma öncesinde kural önerileri yapmak trgy ın işini kolaylaştıracaktır

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32

Bu mantık şuna dayanıyor ; sürenin 6 ay olması birçok kişinin yarışmaya soğuk bakmasını sağladığı gibi katılımcı sayısı min. düzeyde olması ve

Süre gayet normal ödüllere göre. İsterseniz 3 aylık da yapabilirim ödülleri yarıya düşürürüm, sorun değil benim için.

demesi sonucu böyle olmasının bana daha geniş kapsamlı daha çok kişinin katılacağı ve daha renkli bi yarışma olacağı düşüncesinde olmama dayanıyor merak ettiğiniz mantığı umarım anlatabilmişimdir.

xxeroxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Fuub'daki yarışmanın buraya aktarılması ve ödüllerin artırılması güzel olmuş. Alt klasör ve subdomain konusunda 2sine de izin verilmesi düşüncesindeyim... Yarışma öncesinde kural önerileri yapmak trgy ın işini kolaylaştıracaktır

ne güzel düşüncen varmış senin öyle :) ben 8 yıllık sitenin titlesini değiştireyim ilk 3 e geleyim biride yeni site açsın 4. sırada kalsın.

bu mudur senin seo bilgin, yarışma fikrin.

Bence sus daha iyi

T

trgy

Misafir
0 domain olacak bu en kesin kural. Herkes aynı arabaya binecek kısacası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5