İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet 1. Seo Yarışması: Toplam Ödül 10.000 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kkktc55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar herkese başarılar. Ben özellikle bu yarışma için kayıt oldum. Kuralları merakla bekliyorum.

elitwebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benim ilk yarışmam olucak süre ne olursa olsun katılıcam en azından ne yapabileceğimi görmek istiyorum

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Kurallar belirlendiğinde karar vereceğim, hayırlı olsun şimdiden. :)

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende katılırımda suresı kısa olsa ıyı olur 8 ay 10 ay surelı yarışmalar zor oluyor...

sader

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu yarışmaya katılmak için seocu mu olmak gerekiyor?

daha önce hiç katılmadım ilgi de duymamıştım.bu yarışmada amaç hedef nedir?

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Diyelim ki bir Dmoz editörü yarışmaya katıldı ve sitesini Dmoz'a ekledi. Dolayısıyla yarışa 500 metre önden başladı?? Bu durumda ne olur. Ayrıca daha önce yazdığım ve cevap alamadığım soruyu yineleyeyim. Yaş sınırlaması var mı?

T

trgy

Misafir
Diyelim ki bir Dmoz editörü yarışmaya katıldı ve sitesini Dmoz'a ekledi. Dolayısıyla yarışa 500 metre önden başladı?? Bu durumda ne olur. Ayrıca daha önce yazdığım ve cevap alamadığım soruyu yineleyeyim. Yaş sınırlaması var mı?

Yaş sınırlamasını nasıl ayarlamayı düşünüyorsunuz? Tc kimlik no mu alayım katılanlardan?

T

trgy

Misafir
Öğrenmek istediğim şudur; Belli bir yaşın altındakiler yarışmayı kazanırsa yasal bir sorun oluşur mu?

Yasal sorun derken? Kendi cebimden vereceğim veya bir başkasının vereceği bir paraya kimse karışamaz herhalde.

Hediye olarak para dağıtıyoruz bir yarışma sonucunda.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Ne alakası var yasal sorunun?

araştırma önericeğine ortaya deliller koy,18 yaşından küçük birinin yarışmayı kazanması durumunda para ailesinde,veya velisi olucak birisine verildiğinde hiçbir yasal problem olmaz.

ki,bu dediğim durum milyonlarca insanın katıldığı bir yarışmada olur.verilecek ödüller çok büyük meblalar olduğunda olur.

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Yaşa göre iş yapmıyor trgy, bilgisini konuşturana hediyesini veriyor. Fazla didiklemesekte kuralların belirtileceği tarihi beklesek daha iyi gibi arkadaşlar. :)

piSLiCk

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Öğrenmek istediğim şudur; Belli bir yaşın altındakiler yarışmayı kazanırsa yasal bir sorun oluşur mu?

Sen kendini tv programında sandın galiba :p

Bu arada katılımcı arkadaşlara başarılar lütfen heklink gibi şeyler ekleyip emegimizle daha doğrusu yarışmaya katılan arkadaşların ekmegiyle oynamayın.

LameXx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
15 yaşinda eleman türkiyedeki webmasterlerin yarisini dolandiriyor bişi olmuyor yasal sorun falan yok.

para ödülümü yasal sorun :)

fazla anlamasamda seodan falan katilcam şahsen belki ilk10'da yerimizi buluruz:D

Anybody

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yarışma 3 ay olacaksa eğer kesin katılabilirim. Bu arada heklink olayı falan olacaktır mutlaka. Ona da bir çare bulmak lazım aslında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5