İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet 2012 Seo yarışması - TOPLAM ÖDÜL :10220 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Son kontrollerimize yarışmaya katılan sitelerin yarısı sponsor linkleri eklememiş.
Kendilerini eleyeceğiz.

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
onlarca blog açtım yüzlerce backlink kastım ama buna rağmen yarışmadan çekilmek istiyorum kalan arkadaşlara başarılar. eklediğim linkleri kaldırıyorum...

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
mail ve iyinet üyeliklerine pm atın uyarın önce.

Bunu yapmamız gerekmiyor. Çünkü bu sonradan eklediğimiz bir kural değil. Yarışmanın başında bunu belirtmiştik. Her katılımcı, kuralları okumak zorunda.

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Bunu yapmamız gerekmiyor. Çünkü bu sonradan eklediğimiz bir kural değil. Yarışmanın başında bunu belirtmiştik. Her katılımcı, kuralları okumak zorunda.

yarışmacının emeğine saygı duyun zaten uyarı olduğunu en baştan söylemişti #calvin iyi adam 3 ay boyunca çalışsın sıralama elde etsin,e biz seni eledik günahtır böyle mantık olmaz. 1 kez uyarmanız lazım.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
yarışmacının emeğine saygı duyun zaten uyarı olduğunu en baştan söylemişti #calvin iyi adam 3 ay boyunca çalışsın sıralama elde etsin,e biz seni eledik günahtır böyle mantık olmaz. 1 kez uyarmanız lazım.

Sizin sitenizde de sorun var.
Bugün bir e-posta gönderdik size. :)

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306

Yarışma konusu 1 ay önce açıldı. Kurallar 1 ay önce açıklandı. Katılımcıların bu kuralları okuması ve bu kurallara göre başvuru yapması gerekiyor. Zaten oldukça esnek davranıyoruz. Konu içinde de [MENTION=10520]CaLViN[/MENTION] birkaç kez uyarıda bulundu. Sizler de bir zahmet konuyu okuyun.

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
bu yarışmada adsense kuralları geçerlidir. Kurallar her an değişebilir ona göre ayağınızı denk alın. heklink yaparken heklenmeyin free bloglara yüklenmeyin.

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Sizin sitenizde de sorun var.
Bugün bir e-posta gönderdik size. :)

linkleri tüm sitelerde görünecek şekilde yaptım

birde bana mail flan gelmedi size aceba hangi mail adresimle başvuru yaptım mail adresimi bana pm yada alıntı yaparmısın.

divxodasi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha önce 1 site ile onaylanmıştım. şuan itibari ile yeni sitelerimi tek bir mail ile gönderdim. teşekkürler.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Anahtar kelime açıklandı diye e-posta geldi, açıklanmamış daha yani buraya yazılmamış. Buradan Almanya'daki dayımlara selam gönderiyorum ve de Calvin'i kınıyorum. Helo papaa!!! :)))

selmand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok kişi de katılmamış, bir şansımızı denerdik, hayırlısı.
Herkese başarılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5