İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet 2012 Seo yarışması - TOPLAM ÖDÜL :10220 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mbugrad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben hâlâ şu anahtar kelimeyi anlamadım. Bu arada, gönül iser ki yarışmalar noterli olsun ama bir noterin saati kaç para haberiniz var mı? Bu yarışmaya katılanlar sadece güvenle giriyorlar ve kaldı ki zaten herkes yarışmayı esas yönünden teyit edebilir, SEO yarışması mı bu? O zaman aç google'ı kim birinci kim ikinci kendin kontrol et, bu kadar basit :)

Anahtar kelime ne ya? :) özelden söyleyin bak kimseye söylemem çok merak ettim.

Anahtar kelime 1. sayda da değil mi? sanırım orada php kodu kutusunun içinde vermişler

divxodasi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitelerimizde kısa süreli ya da uzun süreli erişim problemlerinin olması muhtemel. bu erişim sorunlarında sponsor linkleri de yanıt vermeyecek. böyle durumlarda yarışmadan silinme durumu olacak mı?

ucuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende katilcam ama isde kelime yok X Spam YASAK X

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
sitelerimizde kısa süreli ya da uzun süreli erişim problemlerinin olması muhtemel. bu erişim sorunlarında sponsor linkleri de yanıt vermeyecek. böyle durumlarda yarışmadan silinme durumu olacak mı?

1 günden daha uzun süreli siteniz kapalı kalırsa yarışmadan elenmeniz muhtemeldir.
Böyle durumlarda bize e-posta ile bilgi vermeniz sizin açınızdan iyi olacaktır.

trblogcu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

bana da yollamışsınız :) auzef :)
hayatımda ilk kez bir yarışmaya giriyorum.kazanacağımdan daha önemlisi bu konuda özgüven kazanmak.webmaster forumlarına kayıtlıyım, sanırsam buradaki ilk mesajım olacak.pek yazmam.

Bu yarışmada üzüldüğüm tek nokta, kelime belli oldukdan sonra katılımın devam ediyor olması.herkes domain ve blog açmış.bence bu kendini seo konusunda geliştirme ve deneme için iyi sayılmaz.Fakat herkese başarılar diliyorum.
Daha kötüsü de şu bence; son güne kadar katılma şansı var insanların, öyleyse sponsor linklere ne gerek var.Çünkü adam açar sitesini/konusunu, kasar kelimeyi ve sıralamalara girerse son gün veya son 2-3 gün de ekler sponsor linkleri ve başvuru yapar..Buna bir çözüm bulunmalı bence, ben link vericem diye belki pr mi düşürücem..

oktay454

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemde konuyu bir gün önce açtım. 28. olmuş:):( İyi ama daha çoook var:(

MrLegend

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Evet son katılım tarihi belirlense iyi olur. Bu şimdi olur, 1 hafta sonra olur veya 1 ay sonra, neticede belirlenmesi gerekli diye düşünüyorum. Hatta bu konuyla ilgili dün pm de atmıştım ancak cevap alamadım. Duruma göre ben de bi yol çizeceğim kendime. Netleşmesini bekliyorum ...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Arkadaşlar son katılım tarihi bundan kısa bir süre sonra olabilir.
Normal olarak ilk mesajda katılımın bitmeyeceğini yazdık ama bu değişebilir.
Bu nedenle yarışmaya katılacakların bir an evvel katılmalarını öneririm.

DooMsDaY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar son katılım tarihi bundan kısa bir süre sonra olabilir.
Normal olarak ilk mesajda katılımın bitmeyeceğini yazdık ama bu değişebilir.
Bu nedenle yarışmaya katılacakların bir an evvel katılmalarını öneririm.

son katilim tarihini 2-3 gun oncesinden belirtirseniz super olur aslinda. Bu arada seni burada gormek harika. Web islerini komple biraktin saniyordum. :)

whiteleon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yarışma kuralları:
...
6-Yarışma 30 Temmuz 2012 Saat 21.00 tarihinde bitecektir.Bu tarihte iyinet yönetiminin kontrolüyle belirlenecek sonuçlar geçerli sayılacaktır.
...

Yarılmanın kurallarını netleştirmelisiniz. 30 Temmuz 2012 Saat 21.00'a 1 dakika kala biri bloğundan yazı yayınlayıp birinci sıraya otursa bu geçerli midir?

Sitenin 1 gün erişime kapanması durumunda elenmesinden bahsetmişsiniz. Yani 1. sıradakine ddos ya da bir çeşit flood yapılsın, diğerleri 1 kademe daha çok ödül alsın. Bunu mu öneriyor sunuz?

Önemli olan seo'da yetenek, google'da birinci olmak mı, yoksa sunucunun firewall sahibi olması mı?

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Yarışma kuralları:
...
6-Yarışma 30 Temmuz 2012 Saat 21.00 tarihinde bitecektir.Bu tarihte iyinet yönetiminin kontrolüyle belirlenecek sonuçlar geçerli sayılacaktır.
...

Yarılmanın kurallarını netleştirmelisiniz. 30 Temmuz 2012 Saat 21.00'a 1 dakika kala biri bloğundan yazı yayınlayıp birinci sıraya otursa bu geçerli midir?

Sitenin 1 gün erişime kapanması durumunda elenmesinden bahsetmişsiniz. Yani 1. sıradakine ddos ya da bir çeşit flood yapılsın, diğerleri 1 kademe daha çok ödül alsın. Bunu mu öneriyor sunuz?

Önemli olan seo'da yetenek, google'da birinci olmak mı, yoksa sunucunun firewall sahibi olması mı?
Sonuçlar bir dakika değil bir kaç saatlik bir sürede değerlendirilecektir.
Saldırı konusunda bir şey yapamayız.Bu şu anda internet üzerinde yayın yapan tüm sitelerin sorunudur.

serkanfb

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba Degerli İynet.com Ailesi Herkeze Başarılar..

whiteleon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sonuçlar bir dakika değil bir kaç saatlik bir sürede değerlendirilecektir.
Saldırı konusunda bir şey yapamayız.Bu şu anda internet üzerinde yayın yapan tüm sitelerin sorunudur.

Anladım. Yani 2-3 saat önce yayınlanan bir blog yazısı ile 1. olunabilir.

Saldırı konusunda bir şey yapabilirsiniz. Sitenin kapalı olaması bizim önemli değil. diyebilirsiniz mesela. Bu durumda saldırı diye birşey olmaz. (Siteyi daha önceden kontrol etmiş. Sponsor bağlantıların varlığını tespit etmişsinizdir mutlaka.)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Anladım. Yani 2-3 saat önce yayınlanan bir blog yazısı ile 1. olunabilir.

Saldırı konusunda bir şey yapabilirsiniz. Sitenin kapalı olaması bizim önemli değil. diyebilirsiniz mesela. Bu durumda saldırı diye birşey olmaz. (Siteyi daha önceden kontrol etmiş. Sponsor bağlantıların varlığını tespit etmişsinizdir mutlaka.)

Kapalı bir sitenin ne sponsorlara faydası olur ne de yarışmadaki sıralamaya.
Eğer saldırı alıyorsanız yarışmadan çekilin ve yarışmaya katılmayın.
Ya da yarışmaya katılın ve bu riski alın.Bu konuda bizim yapabileceğimiz hiç bir şey yok.
Malesef.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Yarışmaya katılım için mail gönderdim. Bir kaç da sorum vardı, onları da mailde ilave ettim. Umarım sorularım iyinet için yapıcı olur. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5