İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Ayın Web Sitesi Oylaması

Sizce İyinet Ayın web sitesi aşağıdakilerden hangisi olmalı

• 3dmalatya.com

Kullanılan: 10 9.3%
  • bilgisever.net

Kullanılan: 16 14.8%
  • kenancanol.com

Kullanılan: 4 3.7%
  • lyrics10.com

Kullanılan: 6 5.6%
  • psikolik.com

Kullanılan: 12 11.1%
  • sahneustalari.com

Kullanılan: 6 5.6%
  • sanalplanet.com

Kullanılan: 28 25.9%
  • usluer.net

Kullanılan: 23 21.3%
  • yeniansiklopedi.com

Kullanılan: 3 2.8%

• Kullanılan toplam oy
    108
  • Anket kapatılmış .

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Yarışmayı düzenledikleri için İyinet Yönetimine ve Sponsor olduğu için Netinternet e çok teşekkür ediyorum daha da önemlisi oy veren vermeyen sitemi beğenen beğenmeyen herkese görüşlerini belirttikleri için ve diğer katılımcı kardeşlerime sonsuz teşekkürler :)

Artısıyla eksisiyle gerçekten güzel bir yarışmaydı bana kalırsa; umarım bu tarz yarışmaların devamı gelir :) Bu sayede Türk Webmasterlere özgüven geldiğini düşünüyorum.

Rakiplerim gerçekten güçlüydü; herkes sitesine emek harcıyor eminim hatta nasıl olsa kazanamam diyerek biraz "öylesine" girmiştim.İlk 10'daki siteler gerçekten çok hoşuma giden; takip ettiğim sitelerdi :)

Herneyse uzattm biraz kısaca çok teşekkürler :)

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Özkan konuşma yapınca benim de yapasım geldi.

Yarışmayı düzenledikleri için İyinet Yönetimine ve sponsor olduğu için Netinternet e çok teşekkür ediyorum .
Her ne kadar ilk 10 a kalsam da kalamasam da sevseniz de sevmeseniz de oy veremediğiniz halde hepinize çok kızdım . Neden benim sitemi seçmediniz ? Neden bana oy vermediniz ? Neden hep ben neden ??

Neyse biraz paronaylık yaptım ilk 10 a kalamayacağımı anlamıştım zaten tebrikler Özkan tekrardan . :D

metafor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yarışmaya katılıp ilk 10'a girmeyi başarmış tüm site sahiplerini ve sitelerine destek veren tüm sakinleri tebrik ediyorum, kazananlara Hayırlı olsun, bu yarışmayı düzenleyen site yöneticilerine ayrıca teşekkürler :)

DuslerForum.Org

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şaka Gibi Arkadaşlar..
Ben kesinlikle Art niyet ararım bu işte.
Öncelikle kesinlikle kendi sitelerimle alakası yok bu konunun.. fakat oylamaya giren siteler içinde

Özgün İçerik , özel kodlama, sıfırdan yapılmış emek verilmiş siteler varken..

http://magazine3.com/sportsmag/demo/ sportsmag single pro temasını kullanan ve hiçbir editi bulunmayan olduğu gibi olan bir site birinci geliyor..

Jurinin web tasarım konusunda bilgisi varmıydı acaba ??

3dmalatya.com harika bir site emek verilmiş.
psikolik.com vbulletini değişik bir hale getirmişler çok hoş bir site.
sanalplanet.com bu temayı kullanan hazır sıradan bir wp sitesi..

hadi hazır tema vs sorun değildi en azından bari www.bilgisever.net bu siteyi seçmeliydiniz.. gerçekten görsellik var..

siteleri oylamaya sunup en çok oy alan sitenin birinci olamayıp yine jurinin seçmeside ayrı bir trajikomik. madem kalan sitelerden juri seçecek neden oylanıyor.. neyse .
Şahsi fikirlerimdi.

Tebrikler. güzel yarışma oldu :) ..

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Şaka Gibi Arkadaşlar..
Öncelikle kesinlikle kendi sitelerimle alakası yok bu konunun.. fakat oylamaya giren siteler içinde

http://magazine3.com/sportsmag/demo/ sportsmag single pro temasını kullanan ve hiçbir editi bulunmayan olduğu gibi olan bir site birinci geliyor..

hadi hazır tema vs sorun değildi en azından bari www.bilgisever.net bu siteyi seçmeliydiniz.. gerçekten görsellik var..

siteleri oylamaya sunup en çok oy alan sitenin birinci olamayıp yine jurinin seçmeside ayrı bir trajikomik. madem kalan sitelerden juri seçecek neden oylanıyor.. neyse .
Şahsi fikirlerimdi.

Bizim verdiğimiz kararda art niyet arayan bir daha buraya gelmesin arkadaşlar çok samimi söylüyorum. Bizler otorite değiliz. Fakat bu yarışmayı biz düzenledik. Kuralları, kriterleri biz belirledik. Maksat, tatlı bir rekabet ortamı içerisinde, insanları güzel birşeye teşvik etmekti. Ama teşekkür edenden çok eleştiren kişiler var. Bu ödülü, site sahibi kendi cebinden veriyor arkadaşlar. Sponsor falan yok anlayacağınız.
bilgisever.net yarışmayı 2. olarak tamamladı. Karar vermek hiç kolay olmadı ama bir birinci seçilmek zorundaydı.
Yapıcı eleştirilere her zaman açığız. Fakat yıkıcı eleştirilere karşıyız. Bu yüzden her türlü görüşü, öneriyi, bir sonraki yarışmada değerlendireceğiz. Amma velakin, bizim kararlarımızda kasıt arayanlar da bizde kasıt ararız.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Şaka Gibi Arkadaşlar..

Şahsi fikirlerimdi.

PCNET zamanında boy boy yazıyordu; önemli olan site kurmak; kodlamak değil yaşatmaktır diye; kaç tanesi güncel o sitelerin?
Ayrıca temamı kendim yaptım gibi bi ibare kullanmadım hatta 150 TL verip aldığımı söyledim istersen PAYPAL özeti göstereyim :)
Gün boyunca OKUL DERSHANE EV üçgeninde sadece 1-2 saat boşluğum oluyor onu da sadece bloguma ayırıyorum.Sitede kullanıcılara en iyi hizmeti vermek için heryeri reklam ile doldurmak yerine reklam almamayı yeğledim.
Gelelim kalan siteler kısmına; jüri 5 siteyi halk oylaması ile seçeceğini o 5 site içinden kendi seçtiklerini 1. yapacaklarını yazmışlardı. Hatta depresan demişti yanılmıyosam 1000 oy bile alsa birinci seçile de bilir seçilmeye de bilir diye.

İlla istediğiniz forumunuz birinci olmadığı için bir "mızıkçılık" yapmanın anlamı yok.

Jürinin kararlarına saygı duyuyorum ve bir daha yarışmalara katılmama kararı alıyorum.

Allaha emanet olun ne diyim :)

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Özkan kardeşim,

Bu yarışmanın galibiyetini başından sonuna kadar hakkettiğine inanıyorum. Seni ve siteni galibiyete layık gören herkesi tebrik ederim.

Kendi favorim olan psikolik.com'un sahibini de tebrik etmek istiyorum. Halk oylamasında en yüksek oyu aldınız ve gerçekten başarılı bir site çıkarmışsınız.

Sayın yöneticilerim;
- Anket Katılımcılarına Sürpriz Ödül
Ben anket katılımcısıyım. Bu sürpriz ödül açıklandı mı?

yeniansiklopedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle herkeze merhaba ve tebrikler Sanalplanet!
Forumdaki herkezin Malatyalı olduğundan şüpheliyim ayrıca ilginç bir konu olmakla birlikte psikolojik sorunları olanların bile sorunlarıyla yüzleşmek konusunda çok cesur ve istekli olmayabilirler. Yazık ki sahne sanatları da günümüz insanına popüler kültür ve teknoloji kadar ilginç gelmiyor. Bu sebeple her yaştan internet kullanıcısının bookmarkına ekleyebileceği ilginç ve güncel konuları göze de hitap ederek işleyen Usluer ve Sanal Planet'in siteleri favorimdi. Sonuncu oldum :) ama benim gibi her iki siteyi de ya da beğendiği diğer sitelerini tarayıcısının sık kullanılanlarıma ekleyenler yarışmaya katılanların gerçek kazancı olacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5