İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet ayrıcalığıyla doktora seviyesinde SEO derslerimiz başlıyor

• Konbuyu başlatan w4nted
  • Başlangıç tarihi
W

w4nted

Misafir
Merhaba Arkadaşlar.

Bu bölümde bundan sonra seo ile ilgili sitenin kurulum aşamasından büyütmeye kadar adım adım aklınıza takılan herşeyle ilgili konular açmaya başlıyorum.

Bu bölüm altından açtığım konuların tamamını link halinde sizlere verecem.

Derslerimizi takip ettikten sonra SEO ile alakalı eksiğiniz kalmayacağını düşünüyorum.Dersler aşağıdaki gibi ilerleyecek aklıma geldikçe buraları güncellemeyi düşünüyorum.

1- Alan adı seçimi hakkında tüm merak edilenler
2-Tema seçimi ve sistem seçimi
3-Hosting seçimi
4-Kategori ve konuların seçilmesi
5- Site açılırken dikkat edilmesi gerekenler
6- Başlık ve meta açıklamaların önemi
7-İçeriklerin önemi
8 - Etiketlerin kullanımı hakkında aklınıza takılan tüm soruların cevabı (Daha önceden sitemde anlattığımdan paylaştım)

Daha sonradan burası yine güncellenecektir. Sizde aklınıza gelen konuları konu altından yazarsanız anlatılacaklar listeme ekleme yapabilirim

Moderatör tarafında düzenlendi:
W

w4nted

Misafir
İnşallah 50'ye yakın ders vermeyi düşünüyorum. Aklınıza gelen konuları sizde konu altından belirtirseniz listeye ekleyeyim her konu hakkında 1000 2000 kelimelik bilgi vermeye çalışırım

yokolucu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Merhaba Arkadaşlar.

Bu bölümde bundan sonra seo ile ilgili sitenin kurulum aşamasından büyütmeye kadar adım adım aklınıza takılan herşeyle ilgili konular açmaya başlıyorum.

Bu bölüm altından açtığım konuların tamamını link halinde sizlere verecem.

Derslerimizi takip ettikten sonra SEO ile alakalı eksiğiniz kalmayacağını düşünüyorum.Dersler aşağıdaki gibi ilerleyecek aklıma geldikçe buraları güncellemeyi düşünüyorum.

1- Alan adı seçimi hakkında tüm merak edilenler
2-Tema seçimi ve sistem seçimi
3-Hosting seçimi
4-Kategori ve konuların seçilmesi
5- Site açılırken dikkat edilmesi gerekenler
6- Başlık ve meta açıklamaların önemi
7-İçeriklerin önemi
8 - Etiketlerin kullanımı hakkında aklınıza takılan tüm soruların cevabı (Daha önceden sitemde anlattığımdan paylaştım)

Daha sonradan burası yine güncellenecektir. Sizde aklınıza gelen konuları konu altından yazarsanız anlatılacaklar listeme ekleme yapabilirim
Lisans düzeyinde seo dersi verilen yer belirtin biz ilk oradan başlayalım. Abartmayalım lütfen...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5