İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet canlanıyor ve büyüyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Bence iyinet böyle çok güzel durup mantıklı bir şekilde düşünürseniz sizinde hoşunuza gidecektir.

O

Orion

Misafir
tek sorun güncel olmaması pek konu açılmıyor cevap yazılmıyor, yavaş yavaş bu sorunun giderileceği düşüncesindeyim. Buun haricinde zaten forumdaki üyeler tecrubeli bilgili kişiler, verdikleri cevaplardan da anlaşılabilir.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben de eskiden yönetimde olan biri olarak mevcut yönetimi aktif ve pozitif buluyorum. Eminimki bu süreç devamlı ve yükselen ivmeyle devam edecek.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Neyi düşünmem gerekiyor bana söylermisin. Yok yok anladım burada kimse benim istediğim cevabı bana veremeyecek buna eminim. Ben ne diyorum bunlar nediyor.

Hocam konunun başında,bir wm forumunun kapalı olmasından dolayı bu şekilde demişsiniz.

bizde size bu sürecin 2,3 günlük değil 3,4 aylık bir süreç olduğunu,İyinet'in Alexa'sına bakarak son 3 ay'daki yükselişini görebilirsiniz dedik.ve bu şekilde yükselmeye devam ediyor dedik.

daha ne cevabı istiyorsunuz anlıyamadım?.sizin burada birşeyi savunduğunuzu kimse söylemiyor..

Mercedes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
il göz ağrım iyinet üyelik tarihime bakın ondan önceside vardır burada ..

hadi bişiler yapalım bırakmayalım sarılalım bu foruma...

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Burası daha nezih bir ortam çünkü her önüne gelen üye olamıyor. Diğer forumlar önceden herkesi koşulsuz üye olarak kabul ederken burada hep davetiye sistemi oldu. Bu da forumda kaliteyi arttırıyor. Zamanla hit anlamında da gelişeceğini düşünüyorum. Özellikle yönetim güzel işler yapıyor son günlerde..

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oct 2006 da ben bu foruma üye olmuşum . ne r10 ne başka biryer yokken biz buradaydık .. farkında değil millet ama asıl kurtlar burada ve burası anavatan

maşallah saat gecenin 1 ine yanaşıyor Şu An Forumumuzda: 1095 (135 Kayıtlı Ve 960 Misafir Üye Bulunmaktadır.)

az rakam değil. gerçek üstadlar da küstü tekrar birleşir buluşursak büyük fikirler büyük atılımlar ve gerçek yardımları bu forumda yakalarıs.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bende r10 un kapalı olmasıyla alakalı bir yükseliş olduguna inanmıyorum. O forum ne zamandır kapalıdır onuda bilmiyorum ama şahsım adına ağustos başından beri canlanmayı izliyorum.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
R10'u, İyinet bu hale getirdi (daha doğrusu iyinetadmin). Forum yönetmekten anlamayan, insan ilişkilerinde başarısız, sevgili iyinetadmin, insanları kaçırdı, şimdi yöneticilik işini devrettiği bazı arkadaşların özverisiyle, birşeyler oluyor gibi gözüküyor. İnşallah yükseliş R10'a bağlı değildir. Çünkü R10 şu an kapalı.

Kraln1ck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r10 neden kapalı diye soranlar oluyor.R10 radore taşındığı için kapalı.2 gece önce fişleri çektiler sunucuları taşıyorlar.Bugün yarın biter açılır devam edersiniz .

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Arkadaşlar. Aynı kulvarda bir şeyleri daha iyiye taşımaya çalışan 2 farklı platformu kıyaslıyorsunuz sürekli. Bunu yapmanın gereksiz olduğunu düşünüyorum.

Ruhumuza işlemişler sanki. İlla bir takım tutacağız, illa holigan olacağız...

X

Xman

Misafir
Bakıyorumda r10 da iyinetin satış konusu olduğunda iyinet değil 35000 lira 3500 lira bile etmez şeklide mesaj yazanlar şimdi burada r10 şöyle kötü böyle kötü, iyinet süper demeye başlamışlar, insanoğlu ne kadar tuhaf........

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ne kadar anlamsız , gereksiz diyaloglar var bu konuda. Biraz olsun yapıcı ve karşılaştırmadan uzak durmayı öğrenemeyecekmiyiz. ?

Bu kadar saptırılamaz bir konu. Konuları kilitleyerek insanları sınırlamaktan kaçınmak istedikçe kullanıcıların kilitleme konusunda bana baskı yaptığını hisseder hale geldim.

Lütfen herkes kendine yakıştığı şekilde yorumlama , anlama , yansıtma , anlatma kavramlarını uygulasın.

memocan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kötülemek adeti olan bir kişi bir tarafı kötülüyorsa yarın başka tarafa burasını kötüleyecektir. Bu nedenle başkasını kötülemeye (başka aynı paralelde siteyi) yönelik olan bir mesaja sıcak bakmamak hatta bu tip mesajları yazmamasını söylemek en iyisidir. En iyi site zaten herkesin gönlünde yer eder, biz bir taneyiz, aslanız, kaplanız demek iş değil bunu herkes yapar mesele kaliteden ödün vermeden, küçük hesaplar yapmadan, herkesin sesine önem ve değer veren, kendileri dışında da doğru söyleyebilecek, doğru kararlar ve fikirler verecek insanların da var olabileceğini unutmadan yola devam etmek en güzelidir.
Günün büyük siteleri, dün küçük olduklarını unutmayacak, henüz çok büyük olmamış siteler de nerede olduklarının bilincinde olup yarın onları daha büyük hedeflere taşıyacak olan insanlara sahip çıkacak, sahip olacaklar ve çizgilerinden ödün vermeksizin herkese aynı ve eşit mesafede duracak arkası gelir. Bu örneklemeler de çoğaltılabilir ya neyse makaleye dönmesin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5