İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet.com + iyi.net satışı - açık arttırma * devam ediyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hayırlı olsun. Umarım eski canlılığına geri dönüştürebilirsiniz forumu. Bunun içinde bazı çalışmalar yapmanızı tavsiye ederim. İyinetin ilk kullanıcılarından biri olarak yeniden eski canlılığını kazanmasını çok isterim.

T

trgy

Misafir
Para hazır, herşey hazır birtek parayı transfer edeceğim siteyi teslim alacağım.

Bu arada ni.net.tr ile sponsorluk anlaşması yapıldı az önce yanlarına gittim görüştüm. Forumdaki hız değişimini ve Türkiye'de sunucu bulundurmanın farkını beraber yaşayacağız. :p

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
alana hayırlı olması dileğimle.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
şu devir işlemlerini umarım kısa sürede halledebilirsiniz. Hala satılamayacağına dair şüphelerim var. Umarım öyle olmaz.

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
trgy hayırlı olsun umarım eski güzel günleri tekrar yaşarız ;)

T

trgy

Misafir
Arkadaşlar bakın açıklama yapayım. iyinet ile her konuda anlaştık yarın ödemeyi geçeceğim ve siteyi bana akşama doğru teslim edecek saat farkından dolayı. Anasayfa tracker kısmı ise silincek çünkü anlaşmada o dahil değildi. Anasayfa için birşeyler düşüneceğim.

Şaka maka herşeyin sonuna geldik. Hayırlı olsun diyebilirsiniz artık.

Açıkçası para konusunda biraz sıkıntılıydım hepsi çıkmıyordu fakat onu da hallettim ve yarın ödemeyi iletiyorum.

Herkese iyi akşamlar yarın akşam görüşmek üzere.

Bu arada forum yönetimindeki kişiler bana ulaşabileceğim msn, mail veya herhangi iletişim bilgisi atarlarsa sevinirim görüşme yapacağım.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
öneri: iyinet nickini kullanmaya devam etme

X

Xman

Misafir
Devir bitene kadar beklemek en doğrusu, zaten devrin ardından forumun yeni vizyonuyla ilgili açıklamalar yapılacaktır.

egalix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Bu arada forum yönetimindeki kişiler bana ulaşabileceğim msn, mail veya herhangi iletişim bilgisi atarlarsa sevinirim görüşme yapacağım.

millet zaten yönetimden dolayı çekti gitti, daha yönetim ile görüşüp ne yapıcaksın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi