İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet.com Seo Yarışma Başlıyor!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eSKiSiBeN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Trgy hocam uzun zamandır yazsam mı yazmasam mı diye düşünüyorum. Sonunda yazayım dedim. Usülsüz şekilde yükselenlere karşı önlem alınacak mı?

T

trgy

Misafir
Bile bile lades olmaya gerek yok. H*cklink alan arkadaşları görüyorum. Her ne kadar onların aldığını kanıtlayamasam da bu tavırlarını 1 hafta içinde bırakmazlarsa kurallar da bir kaç ekleme ile sertleştireceğim. 4,5 ay bitti doğru düzgün gidiyorduk ama hile yapacak kişileri bu saatten sonra affetmiyeceğim görmemezlikten gelmiyeceğim. Başkasının emeğinin ezilmesine olanak vermem.

heklink ile uğraşanlara biraz uyarı;
1- Herhangi bir açığınızı bulduğumda sağdan soldan kanıt toplayıp heklink aldığınızı kanıtlarsam anında yarış dışı ederim. (Bilerek heklink alanlardan bahsediyorum heklink saldırısına mağdur düşenlerden değil zaten dipnot kısmında karışmıyorum demiştim ama göz göre göre alan olursa da affetmem.)

2- Sitenizi didik didik edip incelerim herhangi bir tanıtım yazısı satışı, herhangi bir link çıkışı bulur yine elerim affetmem.

Bu sözlerim ve tehditvari yazılarım sadece heklink ile uğraşanlar içindir. Uğraşmayanlar okumasın bile bu yazıyı işine baksın ve korkmasın. Kimin heklink eklediğini veya kimin heklink saldırısına maruz kaldığını iyi biliyorum.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
heklink olayını tam anlatan bir makale varsa paylaşabilir misiniz pm ile? dikkatimizden kaçan bir şeyler yüzünden güme gitmeyelim.

kkktc55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bile bile lades olmaya gerek yok. H*cklink alan arkadaşları görüyorum. Her ne kadar onların aldığını kanıtlayamasam da bu tavırlarını 1 hafta içinde bırakmazlarsa kurallar da bir kaç ekleme ile sertleştireceğim. 4,5 ay bitti doğru düzgün gidiyorduk ama hile yapacak kişileri bu saatten sonra affetmiyeceğim görmemezlikten gelmiyeceğim. Başkasının emeğinin ezilmesine olanak vermem.

heklink ile uğraşanlara biraz uyarı;
1- Herhangi bir açığınızı bulduğumda sağdan soldan kanıt toplayıp heklink aldığınızı kanıtlarsam anında yarış dışı ederim. (Bilerek heklink alanlardan bahsediyorum heklink saldırısına mağdur düşenlerden değil zaten dipnot kısmında karışmıyorum demiştim ama göz göre göre alan olursa da affetmem.)

2- Sitenizi didik didik edip incelerim herhangi bir tanıtım yazısı satışı, herhangi bir link çıkışı bulur yine elerim affetmem.

Bu sözlerim ve tehditvari yazılarım sadece heklink ile uğraşanlar içindir. Uğraşmayanlar okumasın bile bu yazıyı işine baksın ve korkmasın. Kimin heklink eklediğini veya kimin heklink saldırısına maruz kaldığını iyi biliyorum.

http://forum.iyinet.com/870293-post440.html burada yazılarınızda link verebilirsiniz yazmıştınız. Şimdi ben validator ile ilgili bir yazı yazdım ve validatore link verdim bu yasak mıdır?

Bir de örneğin css ile üç kolonlu bir yapı oluşturmak diye bir konu yazdım ve html ile yaptığım örnek bir sayfayı bedava hosting bir yere yükleyip "Örneği görmek için buraya tıklayınız" diye link verdim bu yasak mıdır?

uggur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
http://forum.iyinet.com/870293-post440.html burada yazılarınızda link verebilirsiniz yazmıştınız. Şimdi ben validator ile ilgili bir yazı yazdım ve validatore link verdim bu yasak mıdır?

Bir de örneğin css ile üç kolonlu bir yapı oluşturmak diye bir konu yazdım ve html ile yaptığım örnek bir sayfayı bedava hosting bir yere yükleyip "Örneği görmek için buraya tıklayınız" diye link verdim bu yasak mıdır?

Tanıtım yazısı ve link satışı yasak. Yarışmayla alakası olan/olabilecek yerlere bağlantı vermek yasak. Fakat herkesin bildiği büyük sitelere (w3 validatorüne) link vermeniz sorun oluşturmayacaktır. :)

CSS örneği konusunda birşey diyemem ama kendi sunucunuza koymadığınıza göre blogspottasnız sanırım? O konuda birşey diyemem bedava hosting pekde güvenilir bir kaynak değil gibi ama bu konuda turguy'ın cevabı daha net olacaktır. Onun yanıtlamasını beklerseniz daha iyi olur.

T

trgy

Misafir

Bakın heklink yapmıyorsanız üstünüze alınmayın dedim yapanların yapmayanların kim olduğunu ayırt edebilecek kapasitedeyim. Zaten kanıtsız da hiçbir şey yapmam. heklink yapanlara bu yazdıklarım.

MikMoNo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yarışmaya şimdi katılabilirmiyiz. Lakin az bir süre kaldı, fakat olsun bu süre zarfındada 1. sıraya çıkarım :)

webalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
r10'daki yarışmanın ilk bölümü bittiğine göre, sırada burada şimdi :p.

Çeviride olan sitem an itibariyle çeviriden çıktı ve 8. sırada bulunuyor, umarım ilk 5'e girmeyi başarabilirim ;q

ReiS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Son 10-15 günün heyecanını düşünemiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5