İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet.com Seo Yarışma Başlıyor!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S.KRYC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
22
blogger hosting olarak kullanılabiliyor , peki söz konusu bloger'de kelime açıklandıktan sonramı oluşturulmuş olması gerekiyor ?

Evet domain alındıktan sonra oluşturulmalı bence,

Yoksa haksızlık olur blogspot açar herkes index + info aldırır sonra kelime açıklanınca domaini alıp yönlendirme yapılır buda olmaz,uygulanamaz bence.

Başkan cevabı vermiş benden önce :p

0 bir blogger ile kelimeden sonra oluşturulmuş bir domain ile katılmaları zorunlu katılacak olanların. Hile yapacak olan olursa onu tesbit etmesi zor değil. :)

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu istenildiği zaman katılma işi nedir ? O zaman heklink yapacak adamlar 1 veya 3 ay önceden katılıp sıralamaya girsinler ?

T

trgy

Misafir
Arkadaşlar bazı şeyleri sormak için ve söylemek için erken. :) 2 ay sonra katılımı kapatacağım büyük bir ihtimalle ben de birşeylerin farkındayım siz boşa şey yapmayın. :)

T

trgy

Misafir
Domain şirketlerinde panellere kredi yükleyin hızlı aktivasyon olsun :p

Anybody

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merak ettiğim bir konu var. Domainde geçmesi gereken zorunlu bir kelime olacak sanırım. Bu kelime alakasız, ne idüğü belirsiz birşey olmayacak umarım ? :) Bazı seo yarışmalarında anlamsız kelimeler oluyor kendi sitemin adını okuyamıyorum :p

SAki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet evet güzel domainlik bir kelime veya cümle olursa seviniriz :D
Zira cümle olduğunda cümlenin tamamını bir domain olarak alacaklarda olacak :)

webalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
inş kelimeyle ilgili domainlerden birini alırım, hazır ol da bekliyorum :D son 3 saat:D

sader

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya bu domain illaki com olmak zorunda değil di mi? info falan olsa olur mu?

SAki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inş kelimeyle ilgili domainlerden birini alırım, hazır ol da bekliyorum :D son 3 saat:D

Bende bekliyorum .com .net gibi standartları alanlar yarışmaya %50 önde başlar diye düşünüyorum. Bende saatleri sayıyorum hadi hayırlısı :)

ya bu domain illaki com olmak zorunda değil di mi? info falan olsa olur mu?

Ücretsiz subdomain veren yerler hariç bulabildiğin uzantıyı kaydet :D

SAki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu çok hareketsiz :D son saatler ama hiç dedikodu yapan yok :D :D aynı saniyede 3-4 mesaj bekliyoruz :D

sader

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benim korkum forumda açıklandığı anda kasma olması ve kelimeyi geç öğrenmemiz.yoksa üç yerde birden paneller açık bekleyeceğim çalar saati kurdum :D

Anybody

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim korkum forumda açıklandığı anda kasma olması ve kelimeyi geç öğrenmemiz.yoksa üç yerde birden paneller açık bekleyeceğim çalar saati kurdum :D

domain konusunda o kadar acelem yok şahsen. Atıyorum domainde geçmesi gerek kelime "iyinet" olacaksa ve herkes iyinet.com iyinet.net iyinet.org almak için kapışacaksa ben iyinetx.com domainini bile alıp girerim yarışmaya :) Önemli olan , alınan domainle neler yapılacağı bence.

T

trgy

Misafir
Ben mi yapem dedi kodu millet maç izliyor daha 2 saat var :D

Beşiktaş es es maçını izleyin çok güzel gidiyor. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5