İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet.com Seo Yarışma Başlıyor!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
eminimki seo kasarken seo öğrenen çok olacak sırf yeni şeyler öğrenmek için bile katılabilirsiniz

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bende bir veya iki domainle katılıcam + blogger ( hiç bilmediğim bir blog sistemi )

MeHmEtaLiCe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende katılacağım ama bu botnet saldırı, heklink olayları beni korkutuyor.

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Bende katılacağım ama bu botnet saldırı, heklink olayları beni korkutuyor.

Botnet saldırıları için blogger host kullanma imkanı verildi ve heklink içinde süre uzun olduğu için geri tepecektir.

Korkmanızı gerektiren bi durum söz konusu değil :)

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Aslında moderatörlerde katılsa iyi olur. Biri yer biri bakar kıyamet ondan kopar :)

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Xman Aynen benimde yeni birkaç şey denemem ve yapmam lazım. Bakalım yarışma ile aynı anda yürütebilecekmiyim.

T

trgy

Misafir
Yemek yiyip gelim daha sonra linkleri ve kontrol linkini koyacağım. :)

Kelime yarına :p

T

trgy

Misafir
Linkleri ekledim. Yarışmaya katılacaklar belirtilen linkleri eklemek zorundadırlar. 1 adet de banner bulunmaktadır.

T

trgy

Misafir
Eklenmesi gereken kodları da ayrı bir sayfada vereceğim. gizli bir kısımda arkadaş haklı. :)

SAki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Yarışma için foruma üye oldum ve merakla kelimenin açıklanmasını bekliyorum.
Katılacak olan tüm arkadşlara şimdiden başarılar :)

Aktifhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blogger hosting olarak kullanılabiliyor , peki söz konusu bloger'de kelime açıklandıktan sonramı oluşturulmuş olması gerekiyor ?

T

trgy

Misafir
blogger hosting olarak kullanılabiliyor , peki söz konusu bloger'de kelime açıklandıktan sonramı oluşturulmuş olması gerekiyor ?

0 bir blogger ile kelimeden sonra oluşturulmuş bir domain ile katılmaları zorunlu katılacak olanların. Hile yapacak olan olursa onu tesbit etmesi zor değil. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5