İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet.com Seo Yarışma Başlıyor!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anybody

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bloggerden anlayan arkadaşlara bir sorum olacak. internette anlatılanlar gibi herşeyi yaptım fakat blogger>yayıncılık kısmına gelip domaini bloggere yönlendirmek istediğimde :

Bloglar açık alanlarda barındırılamaz.

Blog ana makine adının bir alt etki alanı olmalıdır. Örneğin şunu deneyin

www.siteadi.com

hatası alıyorum.
Daha önce yoktu böyle birşey.
Sorun ne acaba ?

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
www koyarak dene başına

eSKiSiBeN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Domainim kayıtlandı frmseo.com herkese başarılar. işe yarayan bir domain olsun dedik şansımıza birşey denk geldi.

kkktc55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eklenmesi gereken linklerin site içinde koyulması gereken yerleri siz belirtecekmisiniz?

eSKiSiBeN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Turgay hocam şimdiden sorayımda az önce kayıt ettirdim yarışma için ve ilerde kullanabileceğim birşey olsun diye düşündüm. Frmseo.com domain adı yarışma açısından bir sorun olmaz değil mi? Ben baştan sorayımda sonra birileri birşeyler der.

T

trgy

Misafir
Turgay hocam şimdiden sorayımda az önce kayıt ettirdim yarışma için ve ilerde kullanabileceğim birşey olsun diye düşündüm. Frmseo.com domain adı yarışma açısından bir sorun olmaz değil mi? Ben baştan sorayımda sonra birileri birşeyler der.

Benim için kayıt tarihi önemli. ismi önemli değil. Kelime açıklandıktan sonra kayıt ettiyseniz sorun yok. :)

Mr.DVT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
.Biz bize kaldı demiştim, sanırım artık bana kalmadı.

5 dakka içinde netlik kazancak.

ReiS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
kullandığımızın script ve tema yapımcısı copyrıght hakkında bilgi verirmisiniz.Dışa link bakımından

uggur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Her sayfada görünmesi önemli benim için. yeri önemli değil.
Bunları keşke ilk başta ilk mesajınızda belirtseydiniz. Dilerseniz bu durumu kurallara ekleyin. Bu mesajı görmeseydim sadece anasayfadan link vericektim ki diğer yarışmaların hepsinde de bu şekilde yaptık. r10 yarışmalarında böyle bir kural yoktu (tüm kodların tüm siteye eklenmesi yönünde) dolayısıyla böyle bir soru sormamıştım iyinetin yarışması için. Banner dahil tüm kodları tüm site içerisinde yayınlamak zorundamıyız şimdi?

T

trgy

Misafir
Bunları keşke ilk başta ilk mesajınızda belirtseydiniz. Dilerseniz bu durumu kurallara ekleyin. Bu mesajı görmeseydim sadece anasayfadan link vericektim ki diğer yarışmaların hepsinde de bu şekilde yaptık. r10 yarışmalarında böyle bir kural yoktu (tüm kodların tüm siteye eklenmesi yönünde) dolayısıyla böyle bir soru sormamıştım iyinetin yarışması için. Banner dahil tüm kodları tüm site içerisinde yayınlamak zorundamıyız şimdi?

Haklısın orada bir açık kalmış. İlk mesaja ekliyorum. Olabiliyor bu tarz hatalar, zaten kısa bir süre pek kural hatası yapanlara birşey demiyeceğim.

Linkler tüm sayfalarda görünecek şekilde olmalıdır banner da dahil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5