İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İYİNET CS 1.6 SERVERI AÇILDI

H

halilarici

Misafir
Merhaba,

iyinet forumun cs 1,6 resmi oyununu kurmuş ve aktif etmiş bulunuyoruz. Destekleriniz esirgemeyen @Lanet yöneticimize teşekkür ederiz.

Server İP Adresi: 46.45.147.4

• Admin ve Slotluk ücretsiz olarak yönetimin uygun gördüğü kişilere verilecektir.
  • Serverda Sxe yoktur, wall ve aım açmamanızı rica ederiz zira banlanabilirsiniz. :p

GameHellZ.com Bir BİLTEKSİS.NET.TR İştirakıdır. Selamlar saygılar.

46. ile başlayan server ip'leri csoyuncu değilmiydi :) ?

Shift

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
46. ile başlayan server ip'leri csoyuncu değilmiydi :) ?

46. nın toplamda kaç fazla serisi var. 46.45.147. 46.45.146 v.b 46.45.147.x firmamız ait bizim.

Arkadaşlar belirlenecek saatte maç yapabiliriz.

Ekleme: Oyundayım arkadaşlar varsa vs yapmak isteyen buyursun. ;)

Shift

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
SXE midir ne zulümdür onuda yükleyin bende katılacağım.

Gün içinde tüm modlar ve webmod paneli aktif edeceğim dün aceleye geldiği için anca bu kadar yapabildim. Şu anda sxe' siz gelebilirsiniz kimse olmadığı gibi bende de hile yok kullanmıyorum.

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Sxe'yi getirin en azından 14 yaş altı kişiler hek kullanamasın. Sxe kullanımı hek açılışını değiştirmiyor sadece hek kullanan kitleyi azaltıyor. En azından ben öyle biliyorum benim elemanların hepsinde wall hek var :) Anlam verilmiyor 5 dakika önce yayınlanan sxe'nin ardından direk hek çıkması :) Yakında bende gelicem, 1.6 olması harikulade...
Kaç kişilik acaba sunucu ?

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Zaten wall hek v.b olacagini sanmiyorum. İyinetten olmayan kisileri barindirmayiz sunucu da. Ayarlar tamamen bitsin sunucu gercekten guzel, su anda online olan varsa gelebilirim bu arada?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5