İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İYİNET CS 1.6 SERVERI AÇILDI

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
aslında mesajla değil de konunun içinde hergün şu saatte maç yapılacaktır diye bi not düşülse daha iyi olur buraya yazdıklarımız pek görülmüyor herhalde.

Shift

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Arkadaşlar siz en müsait saatlerinizi belirleyin şu saatte olabilir bu saatte olabilir diye bir yönetici arkadaş buna uygun birde anket oluşturursa daha iyi olabileceği kanısındayım.

ExAct

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendine güvenen gelsin :)

Ekleme: Counter-Strike

Bana wall diyen arkadaşım daha bu servera girmem ben hayatımı oku bilekmi wallmı anlarsın sözüm yok sana...

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bu zamana kadar kumamak hataydı. dilimin ucuna geldi geldi gitti . eksiklikleri var serverin. reklam ve sxe.

Shift

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
bu zamana kadar kumamak hataydı. dilimin ucuna geldi geldi gitti . eksiklikleri var serverin. reklam ve sxe.

Çekinmenize gerek yok arkadaşım hep beraber oynuyoruz söyleyin ki tamamlayalım. Reklam derken neyi söylemeye çalıştınız biraz açabilirmiyiz ?

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Çekinmenize gerek yok arkadaşım hep beraber oynuyoruz söyleyin ki tamamlayalım. Reklam derken neyi söylemeye çalıştınız biraz açabilirmiyiz ?

yok wall dilimin ucuna geldi geldi gitti onu diyorum çekindiğimden değil :) reklam derken öncelikle cs 1.6 setup konuya eklenmeli. 2 konuya hergün herkesin girebileceği ve yoğun olduğu bi saat belirlenip servere aşina olunması sağlanmalı. gibi gibi.

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
yok wall dilimin ucuna geldi geldi gitti onu diyorum çekindiğimden değil :) reklam derken öncelikle cs 1.6 setup konuya eklenmeli. 2 konuya hergün herkesin girebileceği ve yoğun olduğu bi saat belirlenip servere aşina olunması sağlanmalı. gibi gibi.

Evet, oyunun setup linkini eklerseniz çok makbule geçer, mesela bende yok.. :)

Shift

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhaba konuya eklenmiştir. Linkler.

Ekleme: Arkadaşlar yeni bir map yükledim ve oyunda açtım gelmenizi bekliyorum oyunda onlineyim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5