İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Dizin Açılmıştır !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MsAyco

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Deneme pakedi olan bedava 3 günlük pakedin süresii 2 hafta ya da 1 ay yapsaydiniz bence cok daha uygun olurdu . Misal ben 9 dolarlik pakedinizden almayi düsünüyorum fakat ne etki gösterecegini bilemiyorum . Deneme biraz uzun süreli olursa daha iyi olur.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Deneme pakedi olan bedava 3 günlük pakedin süresii 2 hafta ya da 1 ay yapsaydiniz bence cok daha uygun olurdu . Misal ben 9 dolarlik pakedinizden almayi düsünüyorum fakat ne etki gösterecegini bilemiyorum . Deneme biraz uzun süreli olursa daha iyi olur.

Malesef çok fazla gereksiz site ekleme işlemi oluyor.Bu nedenle bu süreyi kısa tuttuk.

Gamerozzie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ücretsiz paket sadece kısa bir süreliğini linki dizine eklemekteydi.
Malesef uygunsuz siteleri dizine eklemeye çalışanlar olduğu için bu paketi de kaldırdık.

Her zaman öyle insanlar yüzünden bedava şeylerden oluyoruz. :) Neyse sitenin geleceği parlak gözüküyor :)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Prestij üyelik alana link ekleme hediye edilse çok güzel olabilir.

Bu özellik zaten eklendi.Sanırım duyurmayı unuttuk.

http://forum.iyinet.com/payments.php sayfasında

- 6 ay ve üstünde bir süre için prestige üyelik satın alan üyelerimiz dizin.iyinet.com adresinde yer alan dizinimize ücretsiz olarak 27 dolar değerinde 3 adet link ekleyebilirler.

ibaresi yer almaktadır. :)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
ücretli olmasa daha iyi olurdu onu demek istedim.

Ücretli olduğu zaman işi tam yapmamış mı oluyoruz ? :)
Lütfen yorum yaparken biraz daha mantıklı ve ılımlı olun.
Ücretsiz olduğu zaman o dizinin bir anlamı kalmıyor.Her gün en az 25 tane link ekleniyor.Bunların bir çoğu da spam.

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gayet mantıklı yorum yapıyorum sız bıraz görüşlere açık olsanız daha ıyı olur. Kaliteli bir dizin oluşturulabilir. dmoz nasıl kalıtelıyse orası gıbı olabılır. Her sıteyı kabul etmezsınız olur bıter. Bu sekılde dandık sıte eklenmıcek mı anlamına gelıyor paralı olması? tam aksıne bu sekılde parayı veren en kötü siteyi bile ekleyebılır mantıgı ortaya cıkıyor. Site sizin tabi sizin bileceğiniz iş. Hayırlı olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5