İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Dizin Açılmıştır !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oyunlaroynaco

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dizine site ekledim parasınıda ödedik ama link görünmüyor nasıl iş bu admin ilgilenirmisin

yascek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ücretsiz cıkmıyo bende 9 ve 99 $geliyo ?

Tiryakim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorun var sanırım sistemde. Butonlar tam görünmüyor.

serdarkok

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel faydalı, teşekkürler elinize sağlık.

Ücret kısmı bir kere mahsus veriliyor değil mi?

merve456

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Türkiye'nin ilk webmaster forumu olan İyinet.Com, bundan böyle Dizin alanında da var olacaktır.

Alexa : 12.000
Alexa TR : 187
PR:3

Ayrıca günde binlerce kişinin ziyaret ettiği bir sitede yer almak istiyorsanız, aşağıda vereceğimiz bağlantıya tıklayarak üye olmanız ve sitelerinizi eklemeniz yeterlidir.

İyinet Dizin'e giriş için tıklayın.

55fqm.jpg

Kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra, "Link Ekle" menüsünden, istediğiniz paketi seçerek başlayabilirsiniz.

55ft1.jpg

Yukarıda ki menüden size uygun paketi seçtikten sonra, aşağıda gördüğünüz ekran gelecektir. Buradan gerekli bilgilerinizi doldurup onayladıktan sonra, siteniz İyinet Dizin'e eklenmiş olacaktır.

55fxu.jpg

"Linklerim" menüsünden, İyinet Dizin'e eklemiş olduğunuz siteleri takip edebilirsiniz.

55ftu.jpg

Hesabım menüsünden, hesap hareketlerinizi görebilir, bilgilerinizi düzenleyebilir ve Dizin'e eklenen linklerinizi görebilirsiniz.

55fv3.jpg

Türkiye'nin en büyük ve en kaliteli dizini olma yolunda ilk adımı atmış bulunuyoruz. Hepimize hayırlı olsun.

Merhaba denemek amaçlı ücretsiz paket kullanarak link eklemeye çalıştım link eklendi diye onay verilmesine rağmen eklediğim linkleri göremiyorum.

hepyasemin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deneyen var mı?

dizine link ekleyince etkisi ne oluyor acaba, deneyen var mı?

akaya3001

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
tebrikler. farklı dizin kaydı siteler için çok önemlidir.

Definemerkezi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni site tanıtım bölümüne sitemizi eklediğimizde iyinet'ten link almış olmuyor muyuz? iyinet dizinden link almanın bundan bir farkı var mı?

istanbultemizlik34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ücretli olması pekte hoş değil sonuçta burası bir webmaster sitesi birbirimize destek olacağız ki sektörü birlikte kalkındırabilelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5