İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Dizin Açılmıştır !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
gayet mantıklı yorum yapıyorum sız bıraz görüşlere açık olsanız daha ıyı olur. Kaliteli bir dizin oluşturulabilir. dmoz nasıl kalıtelıyse orası gıbı olabılır. Her sıteyı kabul etmezsınız olur bıter. Bu sekılde dandık sıte eklenmıcek mı anlamına gelıyor paralı olması? tam aksıne bu sekılde parayı veren en kötü siteyi bile ekleyebılır mantıgı ortaya cıkıyor. Site sizin tabi sizin bileceğiniz iş. Hayırlı olsun.

Her siteyi kabul etmiyoruz.Parayla olması herkesin her siteyi ekleyebileceği anlamına gelmiyor.
9 dolar verip ömürboyu link satın almış oluyorsunuz.9 dolar ne iyinet'i zengin eder,ne de kullanıcılarımızın bütçesini zorlar.

birwebci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyatlar oldukça pahalı bence , daha uygun fiyatlara daha fazla kişiye hizmet verilebilir.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
fiyatlar oldukça pahalı bence , daha uygun fiyatlara daha fazla kişiye hizmet verilebilir.
Dizinin amaci fazla kisiye hizmet etmek degil.
Dizinde bulunan site sayisinin azligi onu daha degerli kilacaktir.
Bir webmaster olarak bunun nedenlerini daha iyi biliyorsunuzdur.

Falconetti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yetişkinler içinde bir bölüm açsaydınız ramazandan sonra premium satın alabilirdim

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
neden ana dizine değil pr 5 ana dizin ?

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Forumda belli bir mesaj sayısına ya da forumda belli bir süre geçirmiş kullanıcılara bedava olmasa da bir indirim yapılması gerektiğini düşünüyorum.

hedefseo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyat pahalı bence düşürün biraz bizde düşünelim link koymayı.

okeyduru

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam benim okeyduru diye bir sitem var oyun sitesi yeni oldugu icin kimse yok reklam vermek istiorum maliyeti ucuz reklam nasil verebilirmiyim bilgi verirseniz sevinirim msne atarsaniz sevinirim

okeyduru

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam bende dunde yazmistim okeysitesi icin reklam verme ama bir cevap alamadim lütfen bilgi verirmisiniz tskler

okeyduru

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam vermek istiorum bunun hakkinda bilgi verirmisin site icin

ameka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler İyinet yakında ekleyeceğim sitemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5