İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet forumu icin logo yarismasi

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Reklam kutucukları tek renk de olabilir mi acaba, çünkü hangi logo gelirse gelsin logonun kendini belli etmesini engelliyor gibi. Bu arada halen daha bir iki gündür aktif olan logoyu geçebilecek bir logo sunulmadı.

Hele siz logoyu yapin, ben o dogrultuda onerileri dikkate alicam.

F

fatihhk

Misafir
iyinet boşamı uğraştık en azından yorum yapsaydın fena olmazdı;)

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@iyinet ne kadar zamanımız var bir çalışma daha hazırlayalım..

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyinet, zaten beğenilmeyen logolar sizin zevkiniz sonucu ortaya çıkmış logolar idi.

Sıfırdan tam tarif edin herkes yapsın katılsın logosuyla ankete açın oylansın seçilsin.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
konu dışı "
468X60-01.gif
" konu dışı

yukarıdaki banner zirve100.com ana sayfasında , gördüğüm anda tıklama istediği duydum , başarılı bir çalışma konu ile alakalı , sadece yazı işi bozmuş

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
yukarıdaki banner zirve100.com ana sayfasında , gördüğüm anda tıklama istediği duydum , başarılı bir çalışma konu ile alakalı , sadece yazı işi bozmuş

Wedding bu mudur senin zevk :p

Oğluna sölesen valla bundan çok daha iyisini beğenir :D

Bu arada İyinet te ne zormuş ya .. Ben de işimde iki ülke ile çok uğraşıyorum biri Amerika İyinet onlardan kapmış :D ikincisi hollanda

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
konu dışı " " konu dışı

dış konu : "pixel çalışmanın sonucunda çok iyi işler çıkabiliyor ama yapması çok zahmetli bir iş "

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla iyinetin beğeneceği logoyu yapanın elinden öpcem :)

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O zaman iyinet 'in elini öp, kendi logosu günlerdir üstte demek ki kendi yaptığını beğenmiş :D

F

fatihhk

Misafir
bu yarışma böyle uzar gider benden söylemesi.
iyinet tavsiyem; bu işi çok profesyonelce yapan firmalar var. onlarla görüşebilirsiniz. ama daha girişte belirli bir ücret ödemeniz gerekecektir. malum kimse zamanını boşuna harcamak istemeyecektir. yanlış anlamayın beğenmemiş olmanızdan dolayı zamanımı çaldın vs. şeklinde bir sitem etmiyorum. ki kendi isteğimle yaptım kimse bana yap demedi.
buradan sizin beğeninizi kazanacak bir çalışmanın çıkması zor gibi görülüyor. çünkü photoshop herkesin ulaşabileceği, bilgisayar kullanmayı bilen herkesin birkaç saatini ayırınca bişeyler yapabileceği bir program. yani öyle bilgisayar seçmiyor buna yüklenirim buna yüklenmem gibi. kaldıki bu programı bilenlerde ilk yüklediklerinde bilmiyorlardı kullanmayı. fakat şuanda kimsenin photoshop'u öğrenmesini bekleyemeyeceğimize göre önemli olan bu programı ehil ellere teslim etmek.
buraya çalışmalarını gönderen çoğu arkadaşın tasarımcı olmadıkları aşikar (üzerine alınan arkadaşlar lütfen kırılmasın.)
arkadaşlarımız iyi niyetli bir şekilde çalışmalarını gönderiyorlar fakat boşuna vakit harcamak hem onlara hemde size zarar verir.
şahsi kanaatim en başta da belirttiğim gibi bu işle profesyonel anlamda uğraşan şirketlerle görüşmeniz.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buda yaptığım son logodur.
bu logoda bir maskot kullandım,virüslerle savaşan bir kahraman yaptım kendi hayalimce..bence baya güzel oldu..

bu logo ile iddalıyım..

www.grafikafe.com/amblem.gif

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5