İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Iyinet onayli üye projesi.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Merhaba arkadaslar,
Bu projeyi tanitmaktan zevk ve onur duyuyorum sizlere..
Öncelikle bu proje hakkında size biraz bahsedeyim..

- ONAYLI ÜYE NEDİR? -
Onaylı üye: İyinet webmaster forumunda bilgileri doğrulanmış, araştırmalarda şu zamana kadar iyinet ve dışındaki hareketlerinde bi aksilik saptanmamış ve yöneticilerimizinde onaylı üyeliğe izin verdiği kullanıcılardır.

- ONAYLI ÜYENİN AVANTAJI NEDİR? -
Şunu belirtmeden geçemeyeceğim, onaylı üyelerde makale yazarları için çok iyi bi sistem olacağı kesin. Onun dışında onaylı üyelerin ranklarinda "tick(okey)" işareti de olacaktir. Ve diğer bir özelliği ise şudur:
[onay]Bugra Sakizci[/onay]
bu tag'i sadece onayli üyeler kullanacaktir.

-NASIL OLABİLİRİM?-
Onayli üye basvurusu yapmak icin http://forum.iyinet.com/onayli-uye/ kategorisine girip şablona uygun bi konu acacaksiniz. Diğer üyelerin konularını göremezsiniz, sadece konu acabilirsiniz.

-ŞARTLAR NELERDİR?-
1- Verdiğiniz bilgiler kesinlikle başkasının bilgisi olduğu an kullanıcı süresiz uzaklaştırılacaktır.
2- Üstünüze kayıtlı en az 1 domain olması gerekmektedir.
3- İyinette şu zamana kadar atılmış herhangi bi banınız olmaması gerekmektedir.
4- Postlarınızda kesinlikle saygılı olmalısınız, sonuç olarak yönetim tarafından güvenilir bi kişi olarak gözlemleneceksiniz.

-ŞABLON-
İsim:
Soyisim:
T.C Kimlik Numarası:
Doğum yılı:
Domain:
Webmaster geçmişi(detayli):
(Varsa) Referans:

[Güncellenecektir, konuyu takip edebilirsiniz kural ve diğer güncellemeler için.]

• Like
Reactions: Eif

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Deneyelim bakalım.
icon7.gif
Güzel sisteme benziyor.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kusura bakmayın bence saçma olmuş gibime geldi.
Bana guvenmeyene neden tc kımlık nomu verıp bana guven dıyeyım kı mesela,
bu iş için trader filan varken yersiz gibi geldı bana. tutacağınıda pek sanmıyorum 10 - 15 kişi belkı...
nihayetınde dediklerınızın yanı ıstedıklerınızın hepsını sallapatı yapmakda hiç zor bir şey değil gibi geldı bana...

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
kusura bakmayın bence saçma olmuş gibime geldi.
Bana guvenmeyene neden tc kımlık nomu verıp bana guven dıyeyım kı mesela,
bu iş için trader filan varken yersiz gibi geldı bana. tutacağınıda pek sanmıyorum 10 - 15 kişi belkı...
nihayetınde dediklerınızın yanı ıstedıklerınızın hepsını sallapatı yapmakda hiç zor bir şey değil gibi geldı bana...

Ne alakasi var?
Biz burada dolandiricilara tc kimlik numaranizi verin sizi onayli üye yapalim demiyoruz ki. Yöneticiler herkesi takip edemez sizde takdir edersiniz ki, burada sadece onayli üye olmak isteyenlere özel bi projedir bu.

Ayrica onayli üyenin onaylanmasi bilgilere bakip "tamam" deyip onaylamayla olmayacaktir buna emin olabilirsiniz. Forumdaki güvenilirliği ön planda olacaktır bilgiler incelenirken. Onayli üye olmak kolay bisey olmayacak yani sizin anlayacaginiz.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bizim onaylı üye olduğumuzu kimseye söylemeyecekmiyiz? şartlarda yazıyor, eğer öyle ise rankların başındaki tick işareti bunu açığa çıkartmayacak mı? yanlış mı anlıyorum
1. şartın anlamı nedir

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
1.şartı açık yazmamışım, düzeltiyorum şimdi.
Eğer verdiğiniz bilgiler başkasının bilgisi olursa ve bu anlaşılırsa anlamındaydı o şart.

Taylan

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Konu açmak yerine yönetime özel mesaj gönderme olabilir.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
şimdi oldu, bakalım ne olacak :D
hayırlısı

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Mesela ben niye onaylı üye olmak isteyeyim?
TC kimlik numaramı adımı soyadımı vs. gibi bilgileri neden bilmediğim birilerine vereyim? İnternette yazdığınız makalelere sahip çıkılabilen bir sistem varmı gerçekten? Her yazıyı koruyacakmısınız? Bize avantajı nedir bunun? Mesela x sitesi benim yazımı kopyaladı o zaman avukatlarınız benim adıma koşturabilecekmi? Varsayalımki koşturdular, o yazımın bana ait olduğunu resmi olarak kanıtlayabilecekmisiniz? Yani bir nevi noterlik işlemini kanunlarımız farklı kurum ve kuruluşların yapmasına olanak tanıyormu?

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
TC kimlik numaramı adımı soyadımı vs. gibi bilgileri neden bilmediğim birilerine vereyim? İnternette yazdığınız makalelere sahip çıkılabilen bir sistem varmı gerçekten? Her yazıyı koruyacakmısınız? Bize avantajı nedir bunun? Mesela x sitesi benim yazımı kopyaladı o zaman avukatlarınız benim adıma koşturabilecekmi? Varsayalımki koşturdular, o yazımın bana ait olduğunu resmi olarak kanıtlayabilecekmisiniz? Yani bir nevi noterlik işlemini kanunlarımız farklı kurum ve kuruluşların yapmasına olanak tanıyormu?

İnternet üzerinde makale koruyan onlarca sistem var. Ayrıca tescil edilmiş bir marka'dan bir makale de olsa çalmak suçtur. Sizin açtığınız dava da sizden değil İyinet'ten çalınmış olunur, bu da karşı tarafa ağır patlar.

Tc kimlik numaranızı vermek istemeyebilirsiniz ama sizin tc kimlik numaranızı alıpta yiyecek değiliz zaten. Yöneticilerimize açık sadece, yöneticilerimize güveninize göre değişir bu da.

X

Xman

Misafir
Bırakın olmak isteyen olsun :) iyinetin kurumsallaşması adına faydalı olur diye düşünüyorum ben.

T

trgy

Misafir

bilgileri saklı tutmuyoruz ayrıca. bilgiler onaylandıktan sonra silinir bir sorun kalmaz.

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Başvuru yaptık bakalım degerlendirme süreci ve onaylanan üye varmı görmemiz açısından birde cevap pm olarak mı geliyor ?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ben onaylanmadım:peh:

CSManager.NET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
bence foruma daha da ilgi çekicilik kazandırmak için iyi birşey umarım forum daha da hareketlenir çünkü okulda okulda canım sıkılıyor hep aynı konuları görmekten.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5