İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Iyinet onayli üye projesi.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Becerilebilirse gayet güzel, yenilerde akıllıysa direk onaylıyacaktır zaten.Çünkü çoğu ticareti ön yargılardan kaçırıyorlar.Yenilere sıçak bakılmıyor güven yüzünden.

Ama doladırcılarında akıllı olduğunu unutmamak lazım ,dikkatli olmak lazım.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Onaylı üye sistemine daha yeni geçtik, yönetici arkadaşların anlaması biraz zaman alacaktır. Bende bu sürede geliştirmeye devam edeceğim, onaya gönderilen üyelere pm ile mutlaka cevap veriliyor.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ben özel mesaj bekliyordum, tc numarası kısmına yazdım

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Bu durum farkli bir durum, kullanicilarimiz da anlayisla karsilayacaktir. Sizin gibi yurt disinda yasayan daha dogrusu Turkiye Cumhuriyeti kimliği olmayan uyelerimiz numaralarini yazamaz, gerekte yok yazamadiginiz icin.

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bu durum farkli bir durum, kullanicilarimiz da anlayisla karsilayacaktir. Sizin gibi yurt disinda yasayan daha dogrusu Turkiye Cumhuriyeti kimliği olmayan uyelerimiz numaralarini yazamaz, gerekte yok yazamadiginiz icin.

fakat ben yurt disindayim dedim ama nerden bileceksiniz yurtdisinda oldugumu? herkes oyle diyebilir tc numarasindan kurtulmak icin bu sorunada bir cozum bulunmasi lazim...

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Yurtdisi IP'si farklidir her zaman. Proxy ipler her zaman ayni ulkeyi gostermez :) oyleydi yani en son. sehrinizi ve ulkenizi yazmaniz yeterli, bugune kadar giris iplerinizden bunu cikartabiliriz.

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
oda bir ihtimal baska ulkeleri bilemem ama benim oldugm ulkede avusturyada siz bir istek yapmadiginiz surece ipler standart ip degisken degil..ama diger ulkeleri bilemem..ben istek yaptim oyuzden sahip oldugum ip degisken ip neyse madem sorunum cozuldu olalim onayli iyinet:D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
özel mesaj attım Lanet

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
düşünüyorsam eğer; (kimlik bilgisi/tc no/iyinet copyrights filan)çok gereksiz bir uğraşı bence,

-ban yememiş olacaksınız...ba babaaa
ban yememiş üye , forumun ne olduğunu bilemez

bu bisiklete binmek gibidir, kim diyebilir ki,

hem çok iyi bisiklete binerim,
hem hiç düşmedim...

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
@Mywedding - Kimse sizin elestiri hakkinizi elinden almiyor, ama elestiri dilinize dikkat edin. Bizde en az sizin kadar forum kullandik, forumlarin basinda durduk. Zaten bu basligi okuyup amacini anlayabilen birisi emin olun gerekli mertebeye ulasmis kisidir.
Ayrica biz insanlari onayli üye yaparken forum gecmisine bakmiyoruz, iyinet gecmisine bakiyoruz.

Ben ne yapayim iyinette onlarca ban yemis, huzursuzluk cikaran kisiyi?
Gereksiz kelimesi sizin icin oyle olabilir ama emin olun bu bazi projelerin baslangicidir, bunu anlayamayadiginizi gorebiliyorum, bu yuzden sorun yok.

İyi forumlar dilerim size.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bu saatten sonra yayı9nlayacağım özgün makaleleri alıntı bile yapmayın, donunuzu bilem alır bu iyinet avukatları:D

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Güzel bir uygulama, onaylı olan üyelerin isimlerinin yanında 'iyinet yazarı' yada daha jenerik bir yazı yada sembol tarzı birşey eklenirse başvuruların dahada artacağına inanıyorum.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
onaylı üye olduğunu avatarın yanındaki şu gravatlı heriften mi anlıyoruz?
(ad Soyad) bu şekilde görünmesi bence kötü onun yerine ( Onaylı ) gibi birşey yazılabilir sonuçta dolandırıcılıkla ilgili bir konu geldiğinde gerektiği taktirde karşı tarafa ad soyad vs.. verilebilir,

düşünce bence güzel sonuçta caydırıcı etkisi var ama yetmez..

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Onayli uyelerde kravatli adam oluyor.
Ad soyad kismi size kalmis, profil bilgilerini düzenle kismindan isteyen kisiler ekliyor onu biz eklemiyoruz onayli uyelere :)

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bu tc kimlik numarasi olayi olmamis. bir sitede bir anlik tartismada admine kufur eden bir uye tc kimlik numarasini verdigi icin admin tarafindan uyenin hangi isyerinde calistigina kadar bulunmus ve sahsina kufur ettigi icin bir anlik kizginlik yuzunden 3 kisilik bir ailenin babasi issiz kalmisdi..

diyecegim oki bu tc kimlik isi biraz riskli.. biraz daha dusunun derim faydadan cok siteye zarari olur..

Hocam Ben yurt disinda kaliyorum.. Hepimiz webmasteriz yasimizda bazi seyleri kaldiriyor evell allah birileri bu siteyi hekleser Toplu Halde fislenmis oluruz ? Tc kimlik numarami neden vereyim ?? uyeleri siteden sogutmak yerine daha guzel fikirler bulun..

Saygilarimla,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5