İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Iyinet onayli üye projesi.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
onaylı üyelik bildirimlerinizi Calvin'e yapabilirsiniz.

erhana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bana ne oldu boyle değişkliğe ugramış hisettim kendımı

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Onaylı üyelik başvurusu yapıpta onaylı üye olamayan var mı acaba merak ettim. :) Ortalık onaylı üye'den geçilmiyorda o yüzden sordum. :)

erhana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Onaylı üyelik başvurusu yapıpta onaylı üye olamayan var mı acaba merak ettim. :) Ortalık onaylı üye'den geçilmiyorda o yüzden sordum. :)

bu kadar hızlı olmasını beklemıyordum bende onaylı üyeniz olmak beni gururlandırdı

teşekkur ederim.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Tc kimlik numarasını alenen vermek gereksiz diye düşünüyorum özel bilgidir sonuçta.

Zaten bunu üye olmak için zorunlu tutmuyoruz. Adı üstünde " Onaylı Üye " . Bu gruba dahil olmak isteyenlerin vermesi gerekiyor. Vermek istemeyen gruba üye olmaz. Fakat bu grupta olanlar, diğer üyelere göre daha güvenilir olmaktadır. Çıkış fikride budur zaten.

caliente

Domain Avcısı
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Özel bilgilerinizi konu olarak açtıktan sonra onaylanmaya tabi tutuluyorsunuz ve onaylama yapıldığı andan itibaren konu geri dönüşümsüz olarak siliniyor, bu bilgiyi belirtelim.

-FoReX-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özel bilgilerinizi konu olarak açtıktan sonra onaylanmaya tabi tutuluyorsunuz ve onaylama yapıldığı andan itibaren konu geri dönüşümsüz olarak siliniyor, bu bilgiyi belirtelim.

Yinede bu bilginin özel olduğuna inanıyorum iyi niyetli olduğunuza eminim ama kötü amaçlı birilerinin eline geçmesi olumsuz sonuçlar doğuracağından onaylı üye olmak istiyorum ama tc kimlik nomu vermek istemiyorum.

tahsindemirkan

Mikro Yazılım Bayi
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
kimlik numaranız birinin eline geçse bile geçen kişinin bir işine yaramaz. hiç bir işlem yapamaz onunla. hani yapılabilecek olunsa kafadan bir numara sallanabilir. önemli olan kimliğin üzerindeki seri numarasıdır. asıl o işlem sebebidir.

caliente

Domain Avcısı
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Yinede bu bilginin özel olduğuna inanıyorum iyi niyetli olduğunuza eminim ama kötü amaçlı birilerinin eline geçmesi olumsuz sonuçlar doğuracağından onaylı üye olmak istiyorum ama tc kimlik nomu vermek istemiyorum.

Kimsenin eline geçmeyeceğini yinelemek istiyorum. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra geri dönüşümsüz olarak siliniyor açtığınız üyelik konusu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5