İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Iyinet onayli üye projesi.

-FoReX-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimlik numaraları belli bir algoritmaya göre oluşturulmuştur. bu algoritmada yakın zaman önce çözüldü takip etti iseniz. Bir kişinin kimliği bilindikten sonra tüm akrabalarının ki açığa çıkıyor. Her ne kadar siliniyor desenizde bu bilgi özeldir.

Hiçbir işe yaramaz diyen arkadaş haberi yok herhalde..

chewrokee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimsenin eline geçmeyeceğini yinelemek istiyorum. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra geri dönüşümsüz olarak siliniyor açtığınız üyelik konusu.

detaylı bir arama yapıldığında google önbelleğinden sayfaya ulaşılabiliyor.

Konu açmak yerine özel mesaj ya da değişik bir yöntem ile kimlik numaraları ve özel bilgiler size gönderilebilir.

Örneğin özel mesaj yoluyla bildireceğiniz bir cep telefonuna kısa mesaj yoluyla iletilebilir. Ya da E-Posta yoluyla size ulaştırılabilir ki sonuçta E-Postalar bildiğim kadarıyla şifrelenerek gönderiliyor ve en azından google amcada bulunamıyor.

Diğer bilgiler de yine konu açılarak şu numaradan mesaj göndermiştim yoluyla yazılabilir ki gerçekten çok önemli bir durumda siz de cep telefonu olan bir üyeye daha rahat ulaşım imkanı sağlayabilirsiniz.

Ama gerçekten detaylı bir arama yapmalı ve tutturmalısınız. yoksa büyük bir şans değil bulmak.

Bu gibi seçenekler eklenirse daha iyi olur fikrindeyim.

Saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5