İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet : Satış ve sonrası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jamaika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bekleyip görmek lazım. hazır oluşum aşamasını aşmış platformlar var zaten bu iş için biliyorsunuz. fark olmalıki iyinet'e yönelsin insanlar.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Mesela bu anasayfaya imleme tarzı bir sistem koymak yerine daha güncel daha bilgilendirici ve kullanıcılarla etkileşim kurulabilecek bir yazılım kurulabilir.

Örneğin; Webrazzi gibi yapabilir güncel haberleri yayınlayabilirsiniz.Bir imleme sitesinden daha yararlı olacağı düşüncesindeyim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Mesela bu anasayfaya imleme tarzı bir sistem koymak yerine daha güncel daha bilgilendirici ve kullanıcılarla etkileşim kurulabilecek bir yazılım kurulabilir.

Örneğin; Webrazzi gibi yapabilir güncel haberleri yayınlayabilirsiniz.Bir imleme sitesinden daha yararlı olacağı düşüncesindeyim.

Sana tamamen katılıyorum , hatta o haberlerin arasına arada forumda yazılan makaleler yayınlanabilir , orası için istiyenlerin yazmaya başladığı özel bir gurup oluşturulur ( yazanların reklamları yayınlanır.)

Çok iyi makale yazan insanlar var 3-5 tl ye onun yerine reklamının dönmesini istemezmi veya adsensenin bence ister...

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
sitede gözle görülen bi değişim var ve bu durumdan memnun olmayan kişi varmı bılmıyorum varsada cok azdır galiba cunkü iyinet daha iyiye gidiyor.

T

trgy

Misafir
Blog olayını ben de düşündüm fakat blog işi gerçekten zor iş kendimde eski blogcu olduğum için biliyorum, ayrıca adsense banlı domain.

Blog açıldığı zaman ayrıca forumun 2. planda kalması da ayrı bir olay. Forumda kaliteli makale paylaşılması 1-2 iken 0 a düşer bundan eminim. Herkes kendi makalesini anasayfada yayınlamak isteyecektir.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Tabi düşünüp karar vermek lazım lakin adsense banı olması bir şeyi değiştirmez.
Böyle bir siteye adsense reklamı koymak saçma olur.Kimse tıklamayacaktır.

ticaretim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Eski sitenin sahibi link satıyordu sizde satın başka türlü para kazanamazsınız bu siteden.

T

trgy

Misafir
Eski sitenin sahibi link satıyordu sizde satın başka türlü para kazanamazsınız bu siteden.

Bakın sizi son kez uyarıyorum herkesin önünde. Yazılarınızı yazarken 2 kere düşünün. Size sormayacağım nasıl para kazanacağımı ve sizi de hiç ilgilendirmez. Nasıl para kazanacağım diye de sormadım kimseye, sormam da.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi