İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet subdomainleri

G

guajira

Misafir
ya arkadaşlar zamanında fazla yüklendik ama bu subdomainlerden bana epey ziyaretçi geliyor ya. Hayırlı bir iş yapmış bence admin ellerine sağlık:)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence yanlış düşünüyorsun. google aramalarında senin çıkman gerekirken iyinet çıkıyor ve ordan senin sitene giriyorlar. eğer iyinet olmasaydı direk senin siten çıkacaktı ve direk senin sitene gireceklerdi. bi de böyle düşün ?

B

besiktaslim

Misafir
şöyle bişey var iyinet e fake keyword koyma dönemi başlayacak :) bugün ediz bu konuyu söyledi iyinet aramalara göre sonuç çıkartıyorsa bi sürü keywordle giriş yapıldığı zaman nolucak ? fake keyword devride başlar yakında ..

bu arada direk guajira nın siteyemi giderdi yoksa başka bir sitenin hakkı yeniptemi oraya gidildi oda tartışılır ;)

Ç

çiğtost

Misafir
iyinet hit almak uğruna neler yapar neler bir sürü site kaybetti zaten admin iyi biliyordur hatta bir kaç grupbunla ilgili çalışma düzenlemekte yani iyinetin bu tutumu ona ddos olarak geri dönecek ben hiç bir zaman bi hekker desteklemedim bunuda belirteyim.... neyse bu tartışma uzar ama iyinet fena yaptı işe reailist ve tr100 gibi sitelerde girmeye başladı hatta adam html yapmış ben direk ana avrat sövdüm... sövdürün kendinize ben direk aramalarda realist veya böle siteler çıkıyosa sövüyorum... sövün çınlasın kulakları milletin... şimdi bana diyeceksiniz ki bu adam yazdı siteden gitti hayır bu tutumum yüzümden garanti atılırım .... hit hırsızları diyorum üzerine alınan alınsın kardeşim..

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben burda yeniyim. ama iyinet sitesisini yıllardır takip ediyorum (forum bir kaç ay). ve iyinet hakkında negatif düşüncelerim olmadı, temiz ve sade gözüküyor. niye neden böyle yazdığına anlam veremedim ondan dolayı kendi fikrimi söylemek istedim bu kadar.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
çiğtost' Alıntı:
iyinet hit almak uğruna neler yapar neler bir sürü site kaybetti zaten admin iyi biliyordur hatta bir kaç grupbunla ilgili çalışma düzenlemekte yani iyinetin bu tutumu ona ddos olarak geri dönecek ben hiç bir zaman bi hekker desteklemedim bunuda belirteyim.... neyse bu tartışma uzar ama iyinet fena yaptı işe reailist ve tr100 gibi sitelerde girmeye başladı hatta adam html yapmış ben direk ana avrat sövdüm... sövdürün kendinize ben direk aramalarda realist veya böle siteler çıkıyosa sövüyorum... sövün çınlasın kulakları milletin... şimdi bana diyeceksiniz ki bu adam yazdı siteden gitti hayır bu tutumum yüzümden garanti atılırım .... hit hırsızları diyorum üzerine alınan alınsın kardeşim..

Kaybedilen sitelerden haberim yok bilgi verirsen sevinirim.
Sunu soyleyebilirimki gunluk kayit edilen site sayisi eskisine nazaran 4 kat artti.
Forum kurallarina uydugun surece kimse seni forumdan atmaz.

S

soundmaster

Misafir
haha
evet bak realist daha büyük işte listeden olmadan gönderio
iyinet de öle olmalı :p

T

Turkyurdu.org

Misafir
Hiti Paylasmak Konusunda Realist daha verimli.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hitler bir yana çok çirkin gözüküyor. Benim bişey aramam gerekiyo yine realist çıkıyo sonuçlarda. Direk esgeçiyorum daha alttaki sonuçlara bakıyorum.

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
türkçe aramalarda artık
aranacak_kelime -site:iyinet.com -site:realist.gen.tr yazmak gerekiyor :p

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende de 549.000 sonuç çıktı. google'ın serverları bazen iletişim kurmakta zorlanıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5