İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet tema değişikliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
@Misafir - Sonuç olarak ortada olan bir emek var ve o emekte belirttiğim kişiye ait. Kurumlarin kalici, kisilerin gecici oldugunu unutmayalim. Kendisi hala iyinette bulunmaktadır, eminim kimse ona karsi olan saygisini yitirmemis ve bilgisini de kucumsememistir. Ancak bi daha boyle bir aksaklik olmayacagina emin olabilirsiniz. Bundan sonra hazirlayacagim daha dogrusu bu tema uzerinde yapacagim duzenlemelerin silinmesini saglamayacagim.

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Benim gidisimin o sekilde olmayacagina emin olabilirsiniz. Benim goreve gelme amacim kisisel prestij degil iyinet'e gonulden baglilidir, bu yuzden iyinet icin calismaktan zevk aliyorum. Ha olurda yonetimle anlasamayiz bu herkesin basina gelir yine de iyinetin benim editlerimi kullanmasindan ben sahsen hoslanirim, kendileri kullanmaz istemezse onlara kalmis birsey bu :)

Neden kasteddiginizi anlıyamadım bu cümlenizde konuyu açarmısınız.

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Alıştık gitti sayın. Bence bu halide gayet iyi değişmesine bile gerek yok. Neden derseniz burası zaten bir webmaster formu ve bir aile olmuş. Site kendini zaten kanıtlamış. Buraya inanın girerken hiç tema vb şeylere dikkat bile etmiyorum. Bu konuyu görmeseydim eğer bunun bile farkında değildim.

burada bence önemli olan ailenin sağlamlığı ve içeriklerin kalitesidir. Gerisi ufak tefek şeyler.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
@Melis ajans - Arkadas bir soru sormus bende elimden geldigince cevap verdim ve soyledigim gibi, Blackthorn benim bir büyüğüm bir abimdir. Herşeyden önce bilgisi de benden sağlamdır buna şüphe yok. bazi sebeplerden ötürü emeklerinin burada durmasini istemedi ama ben o sebeplerin benim üzerimde bi etken olacagina inanmadigimdan gitsem de emeklerimin burada kalmasindan gurur duyacagimi belirttim.

@UnPoo - Görüşünüze katiliyorum, görünüş zaten sizin önerileriniz sayesinde gelişecektir önemli olan söylediğiniz gibi ''AİLE'' olabilmektir.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Sadeliği her zaman sevmiştim, hatta ana sayfadaki üst kısımda bulunan en çok replenen v.s kısmı kaldırılabilirde oldukça gereksiz, sağ tarafında ki yeni mesajlar kısmı vBulletin orjinalden zaten var .

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
şekil değilde benim en çok takıldığım 1 konuda 3,5 mesaj sonra 2. sayfaya atması biraz daha artırılrsa daha iyi olur sanki

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
bir öneride ben yapaym.. konular agaç dedigim şekilde dik görüntülense ve daha farklı profil alanları eklense daha hoş durur..

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
bi de imageshack a siteyi kaydettirsen de resimlerin çoğu gözükmüyor.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Yönetim insiyatif kullanmış ve temayı kaldırmış. Fakat kaldırmak zorunda vs değildi. Burası çocuk parkı değilki. Küstüm topumu geri isterim yapılsın. Ayrıca burası webmaster forumu ve tema o kadarda önemli değil. Önemli olan adil ve kendinden önce siteyi düşünen yetkili olunması.

Yönetim insiyatif filan kullanmadı yapması gerekeni yaptı zaten. Rica ettim sağolsunlar kırmadılar emeğe saygıları varmış ki kaldırdılar oldu bitti. Çocuk parkına gelince, burası çocuk parkı değil ama çocuk gibi yorum yapanların yeride değil. 27 yaşındayım kendimi de bilirim işimi de bilirim ve öyle küstüm falan ayaklarında da değilim siz işin aslını bilmediğiniz için kafanıza göre yazmışsınız. En ilginç yönü ise sonrasındaki "burası webmaster forumu tema o kadar önemli değil." sözünüzdür. Madem temanın önemi yok ne diye negatif değerlendirme yapıyorsunuz veya niye öncesinde öyle bir söz yazıyorsunuz? Her cümle sonunda "..." şeklinde vurgu yapardınız ama bu sözlerinizde ilginç ki hiç vurgu yok ve Türkçe dili düzgün sanırım. Sadece yazmak için mesaj için yazan çok üye var bu sitede. Hani örnek mesaj sayısı 100 bin küsürdür ama en fazla 10 tane mesajı işe yaramıştır gerisi boştur.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Şu siteye katkı sağlamış, emek vermiş sadece yönetici değil normal üye arkadaşlarda dahil herkesin eleştirilerini ve yorumlarını anlar, saygı duyarım da, zerre emeği geçmemiş anca gelmiş laf salatası yaparak mesaj kasmış, hiçbir fayda sağlamamış boş boş konuşan insanları hele felsefik konuşmaya çalışıp artistlik yapanları anlamam hala. Ne insanlar var şu dünyada ya. Burada böyle debelenip duracağınıza gidin ingilizce filan öğrenin hiç olmazsa bu sayede belki script yazmasını tema yapmasını MySQL filan öğrenir hayırlı işler yaparsınız. İşi gücü bırak böyle insanlarla uğraş dur bizim hiç derdimiz yok sanki.

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bu Eski tema Yeni Tema yeni tema :)) olayi degil site icinde bir gruplasma var..
bunu ilkokul cocugu bile bir kac gun takilsa su siteye gorur, sonuc olarak bir emek verilmis kimsenin bu emege laf soylemeye hakki yoktur, blackthron bu sitede bir cok uyenin guveni kazanmis bir kisidir..

Bazi Zahti muhteremler gelisi guzel konusmuslar, bir kac hafta once bu temayi yapan adama admin oldugu icin ve gorevini yaptigi icin bir uye tarafindan belden asagi yuzlerce kufur edildi uzaman nerdeydi bu yonetim ?

Yigidi oldur hakkini yeme alevi atasozunu hatirlatirim.. ben ve bir cok uye Savas burda oldugu icin bu siteye katildik.. Adamin profiline bakin herkes destek ve yardim istemistir.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
samimiyetine inandığım tek insan diyebilirim, konu BlackThorn üstüne daha fazla kaymadan bence konuyu kapatalım yoksa konunun özünü de tartışamayacağız(!)

enes5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
tema iyi olmus kötü olmus işlerini bırakıp sadece saygı duymak gerekir neden mi saygı duymalıyız çünkü birşeye emek verilmişse o emeğe saygı duyacaksın gerisi boştur.eline sağlık lanet

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
tema iyi olmus kötü olmus işlerini bırakıp sadece saygı duymak gerekir neden mi saygı duymalıyız çünkü birşeye emek verilmişse o emeğe saygı duyacaksın gerisi boştur.eline sağlık lanet
olaya vakıf değil gibisin
neyse

enes5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
olaya vakıf değil gibisin
neyse

olaya vakıflık değil tüm yorumları okudum ama ben kendi görüşümü yazdım emek harcanarak yapılan bi işe ben her zaman saygı duyarım burdada bunu belirttim sadece diğer yorumlar beni ilgilendirmiyor ben kendi görüşümü yazdım saygılar

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Yönetim insiyatif filan kullanmadı yapması gerekeni yaptı zaten. Rica ettim sağolsunlar kırmadılar emeğe saygıları varmış ki kaldırdılar oldu bitti. Çocuk parkına gelince, burası çocuk parkı değil ama çocuk gibi yorum yapanların yeride değil. 27 yaşındayım kendimi de bilirim işimi de bilirim ve öyle küstüm falan ayaklarında da değilim siz işin aslını bilmediğiniz için kafanıza göre yazmışsınız. En ilginç yönü ise sonrasındaki "burası webmaster forumu tema o kadar önemli değil." sözünüzdür. Madem temanın önemi yok ne diye negatif değerlendirme yapıyorsunuz veya niye öncesinde öyle bir söz yazıyorsunuz? Her cümle sonunda "..." şeklinde vurgu yapardınız ama bu sözlerinizde ilginç ki hiç vurgu yok ve Türkçe dili düzgün sanırım. Sadece yazmak için mesaj için yazan çok üye var bu sitede. Hani örnek mesaj sayısı 100 bin küsürdür ama en fazla 10 tane mesajı işe yaramıştır gerisi boştur.

Çocuk gibi yorum yapanları siteden gönderiyorlar diye görüyorum. Vurgu yapılması gereken şeylere vurgu yaparım. Sıradan şeyler için vurgu yapmam. Sadece mesaj yazmak için yazanların olduğu forumun yetkilisi idiniz ve belkide hala yekilisisiniz. ( Normal üyeler imzasına link ekliyemezken siz ekliyebiliyorsunuz.) Yazdığınız bin küsür mesaj çok değerlidir. Tabii size göre değerlidir. ''Yooo'' gibi cevaplarınızı sevenlerde vardır. Çocuklar konuşmayı öğrendikten sonra ''Yooo'' yerine yok demeyi öğrenir.

Bilginiz konusunda birşey diyemem. Hatta tahminlerime göre vbulletinde çok iyisiniz. İyinetten önce sizi tanımazdım. Fakat iyinette kral kesilmiş bir haliniz vardı. Hatta hakkınızda bir çok siteye konular açılmıştı ve ben o konularla sizi daha çok tanımış oldum. O zamanda konuları silmenizi kendimce yanlış bulmuştum.

Olayı tam olarak bilmiyor olabilirim fakat
Benim gidisimin o sekilde olmayacagina emin olabilirsiniz. Benim goreve gelme amacim kisisel prestij degil iyinet'e gonulden baglilidir.
Hakkınızda böyle bir yazı yazılmış. Bir üyeyi kafanıza göre banlamanızdan sonra gelişen bir durum olduğununda farkındayım. Hatta o konudada ''Yooo'' yazmıştınız.

Buraya bir cevap daha yazarsam kişisel tartışma gibi olacağından, konuya mesaj yazmıyacağım. Umarın herşey gönlünüzce olur.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Çocuk gibi yorum yapanları siteden gönderiyorlar diye görüyorum. Vurgu yapılması gereken şeylere vurgu yaparım. Sıradan şeyler için vurgu yapmam. Sadece mesaj yazmak için yazanların olduğu forumun yetkilisi idiniz ve belkide hala yekilisisiniz. ( Normal üyeler imzasına link ekliyemezken siz ekliyebiliyorsunuz.) Yazdığınız bin küsür mesaj çok değerlidir. Tabii size göre değerlidir. ''Yooo'' gibi cevaplarınızı sevenlerde vardır. Çocuklar konuşmayı öğrendikten sonra ''Yooo'' yerine yok demeyi öğrenir.

Bilginiz konusunda birşey diyemem. Hatta tahminlerime göre vbulletinde çok iyisiniz. İyinetten önce sizi tanımazdım. Fakat iyinette kral kesilmiş bir haliniz vardı. Hatta hakkınızda bir çok siteye konular açılmıştı ve ben o konularla sizi daha çok tanımış oldum. O zamanda konuları silmenizi kendimce yanlış bulmuştum.

Olayı tam olarak bilmiyor olabilirim fakat Hakkınızda böyle bir yazı yazılmış. Bir üyeyi kafanıza göre banlamanızdan sonra gelişen bir durum olduğununda farkındayım. Hatta o konudada ''Yooo'' yazmıştınız.

Buraya bir cevap daha yazarsam kişisel tartışma gibi olacağından, konuya mesaj yazmıyacağım. Umarın herşey gönlünüzce olur.

Bu konuda temanın değiştiği bilgisi verildi. Size geçmişinin yorumunu yapın diye bu konu açılmadı. Size bu çocukluk mudur nedir diye soru, hiç sorulmadı ve kendinizce hoş ama benim için ve eminim burada bir çok arkadaş için boş konuşuyorsunuz.

İyinet çocuk gibi yorum yapanları göndermiyorsa bırakalım bunu onlar düşünsün. Bu konuda bir rahatsızlığınız varsa da, o sizin sorununuzdur kusura bakmayınız. İmza eklemeye gelince; opsiyonel olarak yetkiden sonra imzamı güncellemediğim için, imza cache belleği öyle kalmış, eğer imzamı güncellersem, tekrar o linki veremem. Ama siz de site sahibiydiniz değil mi? Doğru bazı insanlar anca felsefe yaptığını sanırlar veya çok bildiklerini sanırlar ve yahut boş boş konuşurlar hele ki bilmeden etmeden. Ama bana sökmez bunlar çünkü ben kendimi de biliyorum, yaptıklarımı da biliyorum.

Hararet basmış, heyecan gelmiş bir an kendinizi kasmış güya döktürmüşsünüz o mesajınızda bes belli bunu anlamayacak bir şey yok. Diğer konu mesajlarına bakarsak anlarız bunu. Hem siteye ayda bir yorum yaptığınızı söylerken, gelip o şekilde yorumda bulunmak bir rahatsızlık sebebi veya "çok bilmiş" taslamak gerekir bilhassa şu "kral" kelimenizden. Ama umrumda değilsiniz artık. 1999 yılından bu yana forum yazarıyım ve hemen hemen o yıllardan bu yana bir çok sitede adminlik, yöneticilik yaptım ve sizin gibisini çok gördüm ben.

vBulletin bilgimi tartışmam ama kimsenin vBulletin bilgisinide çoğu zaman tartışmam aksine saygımda vardır saldırılmadığı sürece. Ne olduğumu merak ediyorsanız gidin vBulletin.org'da bakın görürsünüz. O da olmadı mevcut sitemi gezin yine görürsünüz o da olmadı bir çok referans gösteririm icabında ama tartışmam havasınıda atmam asla.

Siz orada Lanet'in yazdığı yazıdan ancak bunu anlarsınız zaten. Dolayısı ile bir çok şeyi insan gibi bilmeden etmeden hala boş boş konuşuyorsunuz karşımda. Hakkımda bir değil ne konular açıldı ama ne hikmetse BlackThorn'dan nefret edenler bile gizli gizli BlackThorn'u izlediler ve çaktırmadan eklentilerini kullandılar. O da yetmezmiş gibi fake fake üyelikler alıp sahte kimlik ile özel eklentilerimi istediler. Tabi siz bunları bilemezsiniz anlatsam da, anlayamazsınız ki şu cümleleriniz karşısında aslında cevap vermek bile yersizdir.

İyinet'in en son üye sayısı bile 20 bin küsürdü. Gidin şimdi bakın kaç bin olmuş. Şu son zamanlarda açılan konulara, yazılan mesajlara bakın neler olmuş bitmiş. Hepsine sebep olan buna gönülden emek veren benim. Siteden giderken tüm çalışmalarımın kaldırılması ise benim kişisel meselemdir ve özeldir size paylaşacak değilim ve sizi zerre ilgilendirmez ama birşeyi henüz bilmiyorsanız bu insanları çoluk çocuk yerine koymanızı gerektirmez haddinizi bilin.

Beni tanıyıp tanımamanız umrumda değil bana burada ve bir çok kurumda bir çok insanın sevgisi yeter artar bile. Cevap yaz istersen fark etmez sabahlara kadar sayfalarca tartışırım sizinle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5