İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Üyelerine Özel

X

Xman

Misafir
İyide ben hiç plesk kullanmadım :D database oluşturur ve bilgileri bana verirlerse kurulumu yaparım pleskde ;)

HoRTLoCk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hım tamam çok iyi ya güzel bir hizmet tebrik ediyorum herzaman geçerlimi bu?

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wordpress kurmak o kadar basitki...valla ben internet siteleri 2 senedir yapıyorum, hmtl, dreamweaver, çok gereksiz bir şey miş. asp php hepsini öğrendim, hiç biri kullanasım yok, attım sitelerime wordpress, hiç bir şey yapmak gerek yok, yaz istediğin kadar, onun basitini var mı?

X

Xman

Misafir
wordpress kurmak o kadar basitki...valla ben internet siteleri 2 senedir yapıyorum, hmtl, dreamweaver, çok gereksiz bir şey miş. asp php hepsini öğrendim, hiç biri kullanasım yok, attım sitelerime wordpress, hiç bir şey yapmak gerek yok, yaz istediğin kadar, onun basitini var mı?

Sende yardımcı olabilirsin kurulum isteyen arkadaşlara :) ekibi genişletmiş oluruz ne dersin ;)

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olur:)) yalniz bir hikaye anlatiim. ben siteleri yapmak başladığımda bir forumda ilan attım: internet sitenizi bedava yaparım, bir kaç düzgün kişi buldum ve onlara siteleri yaptım, hala da çalışmaktadır hepsi, ama bir kişi beni üzdü: forumda açık açık söyledim, acemiyim, yavaş yapıyorum sabırlı olun, ve beğenmezseniz haklı olursunuz, ama bende sizen 1000 dolar almıyorum, bedava yapıyorum, profesyonel bir şey istiyorsan bir şirkete gidip, ücreti verip harika bir site sahip olursun. bir adam benden deli deli fikirler için bir site istedi, ama büyük bir portal ve icon's tasarımı dahil. tamam dedim, işime başladım, 3 gün geçti adam beni rahatsiz etmeye başladı, e-mail den, msn'den, hani nerde sitem, seni yalanci seni, bana site söz verdin, ve böylece ( ben çalışmak devam etmekteydim) 1 hafta daha beni rezil ediyordu mesajlarla. ha bu arada bütün o zaman bedava yaptığım siteler şirketler içindi. Bu adamın ise ne firması var ne hiç bir şey bir program satmak için site istiyordu. bende artık sinirlendim, dedim, sen firma değilsin bir şey değilsin, yarın vaz geçersin işinden siteyi çöpe atıp başka bir proje başlarsın, ama ben buna emek verdim, sana site mite kurmuyorum ve posta ve msnde onu blok ettim. işte ben ondan sonra korkuyorum bir şeyler bedava yapmak.hatta siteleri sadece tanıdıklara yapıyorum artık ve para ile:)))))
ama genede bir yardım isteyen olursa, mesaj gönderin, yapabileceğimde yardımcı olurum her zaman

X

Xman

Misafir
wordpress kurmak 20 dakkalık iş hostu hazır ola herkesin işlemini aynı gün içinde halledebiliriz, kurulumu yapar teslim ederim gerisine karışmam :) seo ile ilgili detayları zaten sitede yazdım yönetim sabitlerse herkes faydalanır ;)

By_MaKiF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İsteyen olursa Wp konusunda bende yardımcı olabilirim...[Bildiğim kadarıyla :) ]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5