İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinete Destek +

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
Bırakın artık şu her cümlenizde r10 u kullanma ihtiyaçlarınızı..r10 farklı bir portal iyinet farklı bir portal yada ceviz farklı bir portal.Hepsinin vizyonu üyelerinin birbirleri arasındaki diyalogu misyonu giren üyelerin niçin girdikleri konusunda hedef ve amaçları vs vs kısacası kalıp ve anlayış olarak çok farklı portallar dolayısı ile Herkes işine baksın.R10 propagandası falan yapmayacağım.

Ama şuan iyinetadmin bir Çırpınış içerisinde bariz.

Dün r10 da açtığım popup reklam konusuna 10 cvp gelmişken bugün iyinette açtığım aynı konuya tek bir cevap yok.4 saattir hala en son onu kısmında kendi konumu görüyorum.

Bakıyorum Üye grupları renklendirilmiş.Seo yarışması yapılacak..+Kimler online bölgesi açılmış..R10 un 1 yıl önce yaptığı şeyleri şimdi iyinet ordan ilham alarak yapıyor..

Üstelik bunu Saldırı yada arama motoru konumları baz alınarak yorumlanıyor.
Yani iyinetin çöküş sebebi webmaster forum kelimesinde 3.cü olmasımı sizce?

Bence iyinette sorun Üye profili,Yönetim ve bilgi akışı ve ticaret bu 3 temel sorun çözülmedikçe sorunlar bırakın bitmeyi artacaktır.

Ve eskiden sadece r10 varken,şimdi diğer forumlarla beraber (zone vs) iyinet iyice çöküşe geçecektir..(alternatiflerin çoğalması)

Zaten bugün ticaret hacmi olarak anladımki yeterli değil iyinet.

Benden tavsiye..
Yenilik yapmak başkalarının yaptığı şeyleri uygulamak değil..
Başkalarının yapmadığı şeyleri hayata geçirmektir.

Eski bir üye.

Aramıza tekrar hoşgeldin.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eski bir üyenin yazdığı yazıyı ben Caesar rumuzlu arkadaşı tanımasam da onun yazılarını çokca görüyorduk eskiden forumda ve okuyordum genelini, bu yazı tarzı Caesar'ın sanırım.

Ben kendi adıma birşey söyleyeyim, r10a takıldım 3-4 kişi tarafından çarpıldım (dolandırıldım) ama iyinette daha fazla aktif olmama rağmen hala daha çarpan olmadı çok şükür, bu durumdan ne sonuç çıkartırsanız çıkartın sizin özgür iradenizdir.

Hebelelu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Radmin falan değilim öyle bi anlaşılma olmasın.ama açık konuşayım.pop reklam vericem.R10 a botnet var acil vermem gerekiyor.Ama burdan talep olmadı.

Konuyuda tesadüfen gördüm cevap yazmak istedim.Eski üyelerden olarak.Çünkü şuan piyasadaki bütün webmaster forumlarının başlangıçlarından bu seviyeye geldikleri noktaları az çok izliyorum.İyinetin özellikle geçmişte yaşananlardan sonra dağılması ve 2 ay kapalı kalmasının etkilerinide yok saymamak gerekir.

İyi gecelerim dilerim.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu dışı ama özgün içerik ve sağlam hit (hepsi google) 7-8k pop reklam vermek istersen alabilirim.

DJ PİSAGOR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bırakın artık şu her cümlenizde r10 u kullanma ihtiyaçlarınızı..r10 farklı bir portal iyinet farklı bir portal yada ceviz farklı bir portal.Hepsinin vizyonu üyelerinin birbirleri arasındaki diyalogu misyonu giren üyelerin niçin girdikleri konusunda hedef ve amaçları vs vs kısacası kalıp ve anlayış olarak çok farklı portallar dolayısı ile Herkes işine baksın.R10 propagandası falan yapmayacağım.

Bence yanılıyorsun farklı portal falan yok. 2 sitede aynı kulvarda. 2 sitedeki üyelerde hemen hemen aynı. Yani buradaki bir üye muhtemelen r10 ' a da üyedir.

Ben burada iyineti yada r10 ' u savunmuyorum. Herhangi bir taraftarlığım da yok. Ancak iyinetin çok uzun bir süre kapalı kalması bence sitenin gerilemesindeki tek sebeb bu.

Şimdi aynı şekilde r10 ' a böyle uzun bire süre saldırı olsun bakın o zaman burası nasıl dolup taşıyor. r10 açmayınca emin ol ki oradaki üyelerin çoğu buraya gelecektir.

Dün r10 da açtığım popup reklam konusuna 10 cvp gelmişken bugün iyinette açtığım aynı konuya tek bir cevap yok.4 saattir hala en son onu kısmında kendi konumu görüyorum.

R10 ' da uzun bir süre kapalı kalırsa ki şu an r10 kapalı. O zamanda tam tersi olacaktır. Yani r10 ' da açtığın konulara cevap gelmeyecektir.

Bakıyorum Üye grupları renklendirilmiş.Seo yarışması yapılacak..+Kimler online bölgesi açılmış..R10 un 1 yıl önce yaptığı şeyleri şimdi iyinet ordan ilham alarak yapıyor..

r10 SEO yarışması yapıyor diye burada da aynı yarışma yapılıyor olacağını sanmıyorum. Sonuçta bir aktivite gerekli ve yarışma da bunun için çok güzel bir seçenek.

Benden tavsiye..
Yenilik yapmak başkalarının yaptığı şeyleri uygulamak değil..
Başkalarının yapmadığı şeyleri hayata geçirmektir.

R10 ' un yaptığı şeyler çok mu orjinal ki yenilik olarak adlandırıyorsun.

Dediğim gibi ben herhangi bir tarafta değilim ancak gözle görülen bariz durumlar var. Bu saldırılardan sonra böyle oldu iyinet. Yine söylüyorum aynı durum r10 ' un başına gelse belki hiç toparlayamazlardı ama iyinet halen ayakta tebrik etmek lazım.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ve en azından botnetci moderatör değil üye dahi kolay kolay olamıyor

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Radmin falan değilim öyle bi anlaşılma olmasın.ama açık konuşayım.pop reklam vericem.R10 a botnet var acil vermem gerekiyor.Ama burdan talep olmadı.

Konuyuda tesadüfen gördüm cevap yazmak istedim.Eski üyelerden olarak.Çünkü şuan piyasadaki bütün webmaster forumlarının başlangıçlarından bu seviyeye geldikleri noktaları az çok izliyorum.İyinetin özellikle geçmişte yaşananlardan sonra dağılması ve 2 ay kapalı kalmasının etkilerinide yok saymamak gerekir.

İyi gecelerim dilerim.

R10 her mesaja katmayalım demişsiniz ancak her mesajınızda bunu belirtmişsiniz.Sizin açtığınız konunun burada yorum alıp almaması neyi gösterebilir?Belki bu olay tamamen tesadüf,olamaz mı?

Forumda online sayısını gösterme ve renklendirme gibi özellikler r10'a mı ait?Siz sanırım sadece 2 foruma giriyorsunuz.Bir r10 bide iyinet.Yoksa internette bu kadar forum varken bunu fark etmiş olmamanız imkansız.

r10 webmaster forumu ve bahsettiğiniz zone gibi forumlar iyinet üyelerinin oluşturduğu forumlardır.Önce iyinette bulunup daha sonra forum açan arkadaşlarımızdır.Hiç biri ile bir rekabet içersinde olmayıp tamamen kendi üyelerimizle ilgilenmekteyiz.Onların daha iyi bir ortamda bulunması için elimizden geleni yapıyoruz.

İyinettin kendine has ortamını sanırım anlatmamıza gerek yok.Her forumun bir özelliği vardır.İyinettin özelliğini söylememe gerek yok nasıl olsa eski üyesiniz biliyorsunuzdur...

Hebelelu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizinle birşey yarıştırma yada 2 li tartışmalar içerisine girmeyeceğim.Görünen köy klavuz istemez zaten.Herşey ortada Saygı duyuyorum.

İyi geceler dilerim.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
Bilmukabele.
Arkadaşlardan rica ediyorum lütfen bu kısır konu kapansın, konu başlığına yönelelim lütfen.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Konu dışı olucak yalnız ,

r10'un yaş seviyesi 1X , iyinet'in yaş seviyesi 2X,3X,4X vb.

Bunu belirtmekte fayda görüyorum.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
konuyu değiştireyim, o değil de renklendik, akabinde hareketlendik. 3-5 renk bayağı değiştirdi forumu. insanlar sıkılmış demekki biraz.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok güzel oldu renkler ve kaç kişi okuyor, o konuda kaç kişi var bunlar iyinet'e iyi olmuş, üyeleri dinledi bunun için güzellige güzellik katıldı. Seo yarışmasındaki sponsorlarıda piste alalım:)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
Acele etmeyin, sponsorlarımız sizin için ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar...

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
varmı şu durumda sağlam sponsorlar? sağlam derken şirketleşmiş ve çoğumuzun bildiği bir sponsor olacak firma?

yakoSin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyinete üye olmak için 1 yıl beklemiş biri olarak (davetiye alamama ve çevremin olmaması nedeninden) , bu ara iyinet cidden çok iyi işler yapıyor ...Böyle devam etmesini temmeni ederim..

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir kaç gündür gerçekten iyinet çok hoşuma gidiyor. Sürekli takip ediyorum konuları. Sürekli sitede bulunmak istiyorum. Sanırım yavaş yavaş amacımıza ulaşıyoruz.

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben demiştim iyinet durgun değil diye, çok şükür pr'de aldı .)

tiryakiforum.net , bende vallaha hiç çıkasım gelmiyor bu ara.

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gözümüze hoş geliyor :) Renkleniyor yavaş yavaş.

T

trgy

Misafir
Bunu belirtmekte ne faydası görüyorsunuz acaba? Ben göremedim görmemi sağlarmısınız rica etsem.

+

Mesajlardan birinde r10 da bu kadar dolandırıldım ama iyinette bu başıma gelmedi demiş kullanıcılardan biri. R10 da yapılan ticaretin 10 da 1 i burada yapılıyormu? Kullanıcı sayısı arttıkça dolandırıcısıda çıkıcak üç kağıtçısıda buda gayet normaldir değilmidir.? iyinet e üye olmak için çook kez davetiye gönderdim zamanında yani iyineti severim iyinete karşı herhangi bir art niyetim yoktur ve r10 sitesi ilede herhangi bir bağlantım yoktur. Sadece r10 üyesiyim buranın üyesi olduğum gibi. Yazılan bazı mesajlar r10 u karalamak ve üstünden rant sağlamak için yazılıyor bunu görüyorum şuan.

Konu tarihine bakmakta yarar var. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5