İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet'e Özel Yeni Reklam Alımı.

Any0ne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Arkadaşlar '' 4 '' tane özel yazılı reklam alıcam.

Sitenizin adını,adresini ve açıklamasını yazın. Sitede 120 x 600 banner de yazılı olarak yayınlıyalım.( Açıklama kısa ve öz olsun ) Sadece 4 tane alıcam.Koşan kapar.

Tamamen ücretsiz. ( sadece iyinet'e özel.)

nedendir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam bir tanesini ayırsak mümkünmüdür. 2 hafta içerisinde dizi ditemi açıyorum. script haızr domain bekliyorum.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yollaıyayım hemen bılgılerı ekleyın :D
olmamı ya

Any0ne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
tabiki yazın buraya :

Site adı :
Site Aıklaması ( kısa ve öz ) :

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bir kaç gün içinde bir video sitesi açacağım, onun için bir rezervasyon yapsak olmaz mı acaba ?

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bir kaç gün içinde siteyi halledip size ulaşacağım... Umarım o zamana kadar dolmaz.. Sitenin hiti ne alemde ?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Selam.

Site adı : Gökhan Blog
Adres: www.gokhanblog.com
Site Açıklaması: Güncel konularda kişisel yazıların bulunduğu ve teknolojik gelişmelerle ilgili bilgilerin işlendiği kişisel web günlüğü.

Ekledikten sonra bildirirsen sevinirim.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
hayırlı olsun arkadaşlar
bende bedava reklam vericem ilk defa diyordum :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Siteye üye olmadan reklamları göremiyormuyuz. Bari bir demo hesabı açsaydın üye olmak istemiyorum.

T

trgy

Misafir
Gökhan hem bedava reklam alıyorsun hem üye olmak istemiyorum diyorsun. Adam karşılıksız bir iyilik yapıyor, sen de ona bi iyilik yapıp üye olsan çok mu?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Gökhan hem bedava reklam alıyorsun hem üye olmak istemiyorum diyorsun. Adam karşılıksız bir iyilik yapıyor, sen de ona bi iyilik yapıp üye olsan çok mu?

Ben üye olmak istemiyorum çünkü sitesini kullanmak istemiyorum. Sadece reklamımı görmek istiyorum. Ben böyle birşey yapsam bütün forum gelip üye çekmek için yapmışsın derdi. Ben öyle birşeyde demiyorum. Sadece siteyi kullanmayacağı için üye olmayacak kişiler sırf reklamlarını görmek için boşa üye olmasınlar diyorum. Demo hesabı açılabilir. ;) Onun dışında reklama bakıcam diye üye olmam asla.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5