İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinetforum.com - e yuh artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bişey değişmedi çaldıkları şeyi sattılar bir de söylüyor.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
iyinet şekil adında bir patent bulunuyor turgay sorun yaratmasın ?

Emrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hocam turgay hocam izin vermiştiniz bana ne oldu hocam ? :S burdan tek bir içerik bile kopyalamadım ama

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
iyinet şekil adında bir patent bulunuyor turgay sorun yaratmasın ?

O patent değil marka tescili ;)

Duruma göre ayarlarız patenti de. :)

Baktığımda gerçekten iyinet adında bir adet marka başvurusu var ama havale parası yatırılmadığı için tecil edilmemiş.Dikkat et , gidip bi marka ofisine araştırt.Eğer çıkmışsa marka yazılım ve tasarım sektörü sınıfı için alınmış , o yeni projeyi engellememesi için hiç bir neden yok.Domaini önce aldım gibi bir düşünceye girmeyin çünkü avea gibi emsal teşkil eden davalarda var artııı sadece domaini almaz türkiyede yaşadığın için marka davasıda açabilir ;)

DarksPrince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
hocam turgay hocam izin vermiştiniz bana ne oldu hocam ? :S burdan tek bir içerik bile kopyalamadım ama

Şöyle düşün.

iyinet isimi için marka tescili yapılırsa iyinetforum.com iyinetblog.com iyinetx.com aklına ne gelirse dilenirse dava açılabilir.

Bunun yanında logoda tescillenirse ve siz gene kullanırsanız gene sıkıntı çıkarır gibi...

yoksa konular tescillenecek diye bişey yok ya konuları kopyalamadım diyorsunuz :D

T

trgy

Misafir
O patent değil marka tescili ;)

Baktığımda gerçekten iyinet adında bir adet marka başvurusu var ama havale parası yatırılmadığı için tecil edilmemiş.Dikkat et , gidip bi marka ofisine araştırt.Eğer çıkmışsa marka yazılım ve tasarım sektörü sınıfı için alınmış , o yeni projeyi engellememesi için hiç bir neden yok.Domaini önce aldım gibi bir düşünceye girmeyin çünkü avea gibi emsal teşkil eden davalarda var artııı sadece domaini almaz türkiyede yaşadığın için marka davasıda açabilir ;)

O kadar kolay değil bu işler mathiaxbars. :) Kim alacak benden domaini? Senin mantığınla hareket edersek işler karışır.

Örneğin birisi gider ceviz yazılım diye firma açar ceviz.net i alır senin mantığınla. :)

Emrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Peki Tamamda sayın Arkadaşlar Ben Sadece Birşey Sormak İstiyorum Turgay Hocam Lütfen Sen Söyle Ne olur İzin Vermedinmi Bana Kullanmama Hocam Ayrıca Forumuda Devretttim Artık Benle İlgisi Yok :S Alan Kişininin Yaşı 27 Hocam Çok Bilgili Ama Bilmiyom Napıcam Forum Hala Aynı :S Kusura Bakma Turgay Hocam izin Verde Lütfen İzinsiz Yapsam İşi Burda Konu Açıp Ben Yayın Yapmazdım Zaten Alan Kişiyede Onu İlletim forumiyinet.com daki Yönetici hocam İzin Verdi Dedim Ama :s

T

trgy

Misafir
Peki Tamamda sayın Arkadaşlar Ben Sadece Birşey Sormak İstiyorum Turgay Hocam Lütfen Sen Söyle Ne olur İzin Vermedinmi Bana Kullanmama Hocam Ayrıca Forumuda Devretttim Artık Benle İlgisi Yok :S Alan Kişininin Yaşı 27 Hocam Çok Bilgili Ama Bilmiyom Napıcam Forum Hala Aynı :S Kusura Bakma Turgay Hocam izin Verde Lütfen İzinsiz Yapsam İşi Burda Konu Açıp Ben Yayın Yapmazdım Zaten Alan Kişiyede Onu İlletim forumiyinet.com daki Yönetici hocam İzin Verdi Dedim Ama :s

ne izninden bahsediyorsun sen? ne zaman dedim ben sana ? tam tersi kopyala da gör dedim. suç atma insanlara.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
turgay yasakla şunu ortalamayı düşürüyor kimlerle uğraşıyoruz yahu

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Yok yok körü körüne bu kadarda yüzsüzlük, sahtekârlık, namussuzluk, haysiyetsizlik, kişiliksiz, düşüncesizlik olamaz. Turgay'ı tanıyan birisi şaka yapıyor olmalı (!).

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
turgay yasakla şunu ortalamayı düşürüyor kimlerle uğraşıyoruz yahu

Trgy dikdatör gibi davransın diyorsunuz yani. Hoşuna gitmeyen bir kullanıcı olduğunda banlasın... Olmaz öyle şey. Ortada bir kural ihlali yoksa hiç hoş bir davranış olmaz forum yönetiminin de böyle birşey yapacağını düşünmüyorum.

Emrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ne izninden bahsediyorsun sen? ne zaman dedim ben sana ? tam tersi kopyala da gör dedim. suç atma insanlara.

Hocam Lütfen Yanlış Anlama Hocam Sizi Seviyorum İyi Bir İnsansınız Hocam Ama Ben Şöyle Anladım Hocam İçeriği Kopyalama Dedin Sandım Ama İçerriği Kopyalamadım Hocam

Sadece Banner Logo Ve old.gif Kopyaladım Hocam Ne Bunda İzin Verseniz

Veresseniz Canınız Sağolsun Bizde Söyler Logoları Kaldırırız Bu Kadar Basit

Anlaşılan Dünya Malına Önem Veren Çok Neyse Uzuna Gitmicem Kolay Gelsin

T

trgy

Misafir
Hocam Lütfen Yanlış Anlama Hocam Sizi Seviyorum İyi Bir İnsansınız Hocam Ama Ben Şöyle Anladım Hocam İçeriği Kopyalama Dedin Sandım Ama İçerriği Kopyalamadım Hocam

Sadece Banner Logo Ve old.gif Kopyaladım Hocam Ne Bunda İzin Verseniz

Veresseniz Canınız Sağolsun Bizde Söyler Logoları Kaldırırız Bu Kadar Basit

Anlaşılan Dünya Malına Önem Veren Çok Neyse Uzuna Gitmicem Kolay Gelsin

Ben karışmam. İzin vermiyorum aynı zaman da izin de veriyorum. Bir iş yapacaksan bari sormadan yap.

@Banlanmasını gerektirecek bir durum yok belli ki yeni başlamış öğreneceği çok şey var. İlk başladığın günleri hatırla. :)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Ya ben anlamadım neden böyle birşey yapma gereği duydun Emrah?
Yani mantık ne bunda ki? Hiç hesap etmedin mi bu yanlış karşılanırmı karşılanmaz mı diye veya kendi yerine koymadın mı hiç karşına alabileceğin insanları?

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Emrah sen a isimli bi site açsan logo yaptırsan ardından biri gelip aforum diye forum açıp ardıdan senin para verip yaptırdığın logoyu kullansa hoşuna gider mi ?

Emrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Başkasının emeğini çalmak sahtekârlık ve namussuzluk değil midir? Allah kitap karıştırıyorsun bir de. Sen benim insanlığımı sorgulayacak konumda değilsin şu an. Yol yordam öğren, ondan sonra bana kafa tut.

Ben Sadece Logosunu Aldım Değiştiririm Olur Biter Uzatmayada Gerek Yok Dostum Allah a Emanet Ol :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5