İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Iyinet'in satışı Webrazzi'de

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Çakır; blog servisi açmışsın haber vermiyorsun bak alınıyorum :p şimdi webrazzide seni haber yaptırayımda gör :p

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
kernelpanic bu konuda gerekli açıklama iyinet tarafından yapılmıştı.
Galiba görmediniz, gittigidiyor üzerinden teklif veren kişinin iletişime geçmemesi sonucu gerçekleşmedi.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
@yagmayok açıklama vip bölüme yapıldı malesef o üye göremez

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Şahsen bana o şekilde bir değil bin tane mail gelse kaale alıp o kadar yazı yazmazdım. Geçmişten bir kuyruk acısı olsa gerek.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Çakır; blog servisi açmışsın haber vermiyorsun bak alınıyorum :p şimdi webrazzide seni haber yaptırayımda gör :p

konu dışı: daha açamadık osahin malesef sadece bir deneme atışı yaptık ama kullandığımız yazılımdan pek hoşnut değiliz farklı çözümler arıyoruz

:p

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Asparagas

Birisi maili atmıştır, oradaki yazan yazıcılardan biriside hemen onla ilgili birşeyler yazma gereksinimine girmiştir.

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben size ne olduğunu söyleyeyim. webrazzideki o yazıyı yazan şahıs banlanmış bir kişidir. kendi sitesine mail atmıştır. sonra maili kullanarak espriktüel bir yazı yazmıştır. (komplo teorisi)

bu tür bir metni içeren maili yazan kişinin psikolojik durumunu ve kişiliğini hakkaten merak ediyorum. :D

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şahsen bana o şekilde bir değil bin tane mail gelse kaale alıp o kadar yazı yazmazdım. Geçmişten bir kuyruk acısı olsa gerek.

Aynen katılıyorum. Dengesizin birisi sana bir tane mail atacak sen webrazzi (Güya iyinete destek vermediği için satışa çıktığını ima eden :D) olarak bunu için oturacaksın tonla yazı yazacaksın.

Ağustos ayında gelen ramazan ayı erken tesir etmiş anlaşılan. Saçmalıktan başka birşey değil

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sitelerimize dikkat edelim webrazzi'yle iyi geçinelim. Allah muhafaza desteğini sitelerimizden çekerse biz de batarız(!) :)

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
@yagmayok açıklama vip bölüme yapıldı malesef o üye göremez

VIP üyelere yapılan açıklama neden VIP olmayan, 2. ve 3. sınıf (!) üyelere de yapılmıyor acaba?
Yoksa geçmiş yüzyıllardaki sınıf farklılıkları günümüzde forum üyeleri için de mi uygulanıyor?

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Şimdi ben yazıcaktım. Neden VIP bolumlerde açıklama yapılmış ? Oraya giremiyenler üye değilmi bizde bi açıklamayı haketmiyomuyuz yani ?

Kavi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iki siteyide takip ediyorum.çok ukalaca yazmış (webrazzi) ne olursa olsun seviye korunmalıydı

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
İyinet'in açıklaması :

Satış olmadı arkadaşlkar, gg da teklif veren kişiden ses seda yok, bu nedenle gitti gidiyor ekranındaki satışı iptal etme hakkımı kullanacağım.
Siteyi birkaç hafta içinde 1 liradan üst limitsiz tekrar satışa çıkartmayı planlıyorum.
Satışa koymadan teklif vermek isteyen olursa özelden PM atabilir.
Satışa çıktıktan sonra teklifler GG da kabul edilecektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5