İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinette kız varmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

echo

Misafir
anaa Angelo gızmış ben erkek die biliodum

kimbilir daha neler çıkacak? :D

E

eTre

Misafir
harbi ha iyi olur geyiği duyabiliyor gibiyim varya iyinetten bi kız düşürmüşüm hem webmaster logo yapıyo banner yapıyo kodlaması var daha ne istiyim be :D

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eTre' Alıntı:
tamam ürkütmeyin elması yavaş yavaş bir anda eklemeyin msne her gün biriniz ekleyin msnde sizi beğenirse itiraf eder ne olduğunu o : ) camı olmayan eklemesin resime kanmıyo hadi bu sen değilsen diye : )

562 MSN eklenme isteği geldi :p Hepinizi blockladım, üzgünüm :p

E

eTre

Misafir
dedim ama ürkütmeyin diye niye böyle abazalık yapıyosunuz neyse uzatmayalım olayı elmas has ve has türk erkeğidir. Msn'de öyle diyo görmedim aslen :p

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Angelo vallahi bende seni erkek diye biliyorum ki bir arkadaşım senden uzun süre reseller hizmeti aldı o da erkek sanıyordu yani :D

ne biliyim olabiliyo böyle yanlış anlaşılmalar demekki ...

sedef vardı gerçi elmasgunes söylemiş ama. Elmasgunes te gerçekten kız ismi gibi çağrışım yapıyor ama kız olduğunu görmeden inanmam !..

Kızlardan çok deli asp kodlayıcısı oluyo kendi gözümle gördüm! Ama grafik yapamıyorlar (yok pembe yok kırmızı çok kötü oluyor renkler : p )

G

galatasaraylilar

Misafir
UguG' Alıntı:
Kızlardan çok deli asp kodlayıcısı oluyo kendi gözümle gördüm! Ama grafik yapamıyorlar (yok pembe yok kırmızı çok kötü oluyor renkler : p )

çok doğru bi izlenim. tam bi rezalet olur resimleri :D

E

eTre

Misafir
elmas olm gelsene angelo ders veriyormuş gidek hemen vallahi ikimizde 18 i bitirdik karın tokluğuna çalışırız :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5