İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinette kız varmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

sedef

Misafir
Ben bir bayan olarak foruma dedikodu bölümü açılmasını talep ediyorum :)

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neyin dedikodusunu yapacaksınız sponsorların mi ilginç :)
bu bayanlardan korkulur :p

G

galatasaraylilar

Misafir
ya haberin varmı yonja nın sahibi mynet le çıkıyomuş haa
geçen gün barda iyinet le zirve100 ü kol kola gördüm. hehehehehe

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir de alışveriş ve moda bölümü açarsak bayan üye sayısı tavan yapar diye düşünüyorum :rolleyes:

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çık dışarı pc başında bulamazsin :p sanal aşklar yalan olur eheheuh

G

galatasaraylilar

Misafir
sedef şaka maka katkı puanın artıo ikide bir. bende mehtap, damla vs. isimli bikaç üyelik açsammı acaba :D

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aras bayan adımı, yoksa erkek adımı? Bence erkek. Yada anonim bir nick'mi? Angelo daha önce sanki isminin aras olduğunu duymuşmuydum, yoksa yanlışmı duymuşum..

L

LsD

Misafir
Angelo' Alıntı:
Dedim belki bir PM aliriz, Msn'e ekleyen olur. Genclik tukenmis ya, bu kadar bilgisayarla weble ugrasilirsa olacagi bu:)

burda açıklamış ztnde..

ne kdr araştırmacı bi milletmişiz aslında onu farkettim :p

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hep bir yerlere, bir şeylere yetişme telaşındasınız değil mi?

Konu üzerine aklıma Müşfik KENTER'in bir yazısı geldi.

Hiç vaktiniz yok, "Fast live", "Fast food", "Fast music", "Fast love"...
Dikte ettirilen "yükselen değerler", "in" ler, "out" lar...
Buna benzer bir odada, şanslıysanız gökyüzünü görebilen bir pencere ardında bitecek hepsi.
Dostluğu klavyelerinde, yaşamı monitörlerinde arayanlar, Size sesleniyorum!
Hangi tuş daha etkilidir ki sıcacık bir gülüşten ya da hangi program verebilir bir ağaç gölgesinde uyumanın keyfini?
Copy-paste yapabilir misiniz dalgaların sahille buluşmasını?
İçinizi ısıtan gün ışığını gönderebilir misiniz maille arkadaşlarınıza?
Sevgiyi tuşlarla mı yazarsınız?
Öpüşmek için hangi tuşlara basmak gerekir?
Ya da geri dönüşüm kutusunda saklanabilir mi kaybolan zaman?
Doğayı bilgisayarlarına döşeyenler, neden görmezsiniz bahçedeki akasyanın tomurcuklandığını?
Ve ıslak toprak kokusu var mıdır dosyalarınız arasında?
Koklamak, duymak, dokunmak, yok mu yaşam skalanızda?
Bilgi toplumu oldunuz da, duygu toplumu olmanıza megabaytlarınız mı yetmiyor?
Müşfik KENTER

Affınıza sığınarak paste ettim, istenirse editlenebilir.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
GuLSehri' Alıntı:
erkeklerin cogunluk oldugu bir toplumda bayan olmak zor birsey..her lafin batar,her yaptiklarin hata,her yazin kusur goruluyor:)yani basit,zayif goruluyor..en iyisi boyle gizli dolasmak

Katılmıyorum.

Benim çevremde her zaman bayanlar daha çok olmuştur. Çıkın sokaklara, kızlarmı yoksa erkeklermi daha çok görün. Hele hele merkezlerde en çok gezilen yerlere gidin, hangisi çoğunlukta görün. Erkekler çalışır, kadınlar kızılayda, mithatpaşada, tunalıda, karanfilde gezer. ( 2 tane smiley koyamadık :S )

Konuya dönersek ;
Bayan olsa ne olacak, olmasa ne olacak. Ben pek kızlara inanmam bu konuda, 1-2 yüzyüze tanışmışlığım olan bayan var bu işle uğraşan, ama o da sadece photoshop biliyor :p

iyinetadmine;
Mesela biz önceki mesajı alıntı yapıyoruz, orada da bir tane smiley var, bizde bir smiley yapmak istiyoruz. Diyeceksin ki o zaman alıntıyı sil. Alıntı yapmayacaksak ne anladık biz o işten, -ki alıntıdaki smileyi de silemem, orjinalliği gider.

Biliyorum fazla oldum ama;
Nedense bu konu açıldıktan sonra bayan üye sayısı arttı, dehşete düşürdünüz beni. (smiley koymayınca insanlar şaka olduğunu anlamıyor, ama smiley koyamıyorum ne yapayım)

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkes siz degil beyefendi(smile)..senelerdir bi is icinde bu forumdayim diyorum bende herkes gibi:)hangi konuya daldiksa satasilan insan olarak susturuldum..gerek moderatorler olsun gerekse diger webmaster .sucum aklimdan geceni oan yazmak olurdu,yalani dolani yoktu..ama pc basinda monitor arkasinda istedigine istedigi sozu soyleyebilme cesareti doguruyor bu pis alet.o yuzden realdeki cevrendeki dopdolu bayanlarla bu mekandaki bayanlari bir kefeye koymayin..realde biri bana birsey dese ya yuzune tukururum sinirden yada gozune vururum(smile)burda susarak konuyu kapatmaya calisabiliyoruz ancak.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GuLSehri' Alıntı:
herkes siz degil beyefendi(smile)..senelerdir bi is icinde bu forumdayim diyorum bende herkes gibi:)hangi konuya daldiksa satasilan insan olarak susturuldum..gerek moderatorler olsun gerekse diger webmaster .sucum aklimdan geceni oan yazmak olurdu,yalani dolani yoktu..ama pc basinda monitor arkasinda istedigine istedigi sozu soyleyebilme cesareti doguruyor bu pis alet.o yuzden realdeki cevrendeki dopdolu bayanlarla bu mekandaki bayanlari bir kefeye koymayin..realde biri bana birsey dese ya yuzune tukururum sinirden yada gozune vururum(smile)burda susarak konuyu kapatmaya calisabiliyoruz ancak.

bknz:klavye delikanlısı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5