İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

izlesene.com mahkeme kararı ile kapatılmıştır.

LanetPlesk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İSTANBUL ŞİŞLİ 2. SULH CM'nin, 23/02/2011 tarih ve 2011/229 nolu KORUMA TEDBİRİ kapsamında bu internet sitesi (izlesene.com) hakkında verdiği karar Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nca uygulanmaktadır.

T

trgy

Misafir
izlesene.com bugün yatırım aldı intel tarafından. Bu yatırım haberlerinin yarım saat sonrasında ise mahkeme kararı uygulandı.

Yüzde90 müyap'ın işidir diye tahmin ediyorum. Baktı ki paraları çoğaldı yatırım aldılar bize de para vermeleri gerekli diye düşündüler sanırım.

T

trgy

Misafir
Türkiye'de opendns kullanmayanlara yani ttnet dns ile girenler mahkeme kararı ile karşılaşırlar.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
izlesene.com bugün yatırım aldı intel tarafından. Bu yatırım haberlerinin yarım saat sonrasında ise mahkeme kararı uygulandı.

Yüzde90 müyap'ın işidir diye tahmin ediyorum. Baktı ki paraları çoğaldı yatırım aldılar bize de para vermeleri gerekli diye düşündüler sanırım.

Öyle hemen kapatma kararı verilmez , 2-3 aylık önceden mahkemeye başvurulmuştur...

T

trgy

Misafir
Öyle hemen kapatma kararı verilmez , 2-3 aylık önceden mahkemeye başvurulmuştur...

Bu ülkede dönen dolaplar hiçbir ülkede dönmez. :) Mahkeme mi diyorsun hani şu katilleri 3 ay hapise mahkum eden? Hiçbir yere güvenim kalmadı artık. Vatandaş farklı devlet farklı hareket ediyor çünkü. Biz seçiyoruz biz getiriyoruz başa ama onlar aklına geleni yapıyor. Sağı solu farketmez hepsi aynı, hepsi aynı tezgahtalar. Sadece biri a diyor birisi b ama vatandaş ne istemiş onu tınlayan yok.

Nerden nereye çektim biliyorum ama olaylar en baştan kopuyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5