İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

izlesene.com mahkeme kararı ile kapatılmıştır.

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Vay be, bakalım daha neler göreceğiz. Google gider mi dersiniz?

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ulan youtube kapatamiyorlar...2 yil kapattilar tekrar actilar :D turk sitelere gelince hemen kapat oh ne aalaa memleket...ben herseyi izlesenede izliyordum gerci benim icin sorun yok bende acik:D yurtdisinda oldugum icin ama kapanmamasi gerekirdi...hic degilse izlesenede film yayinlamiyorlar ama youtube de video paylasim sitesinden cok dizi izleme sitesi oldu:D orayi kapatsinlar yabanci sitelerin hepsini kapasinlar

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
ulan youtube kapatamiyorlar...2 yil kapattilar tekrar actilar :D turk sitelere gelince hemen kapat oh ne aalaa memleket...ben herseyi izlesenede izliyordum gerci benim icin sorun yok bende acik:D yurtdisinda oldugum icin ama kapanmamasi gerekirdi...hic degilse izlesenede film yayinlamiyorlar ama youtube de video paylasim sitesinden cok dizi izleme sitesi oldu:D orayi kapatsinlar yabanci sitelerin hepsini kapasinlar

Olur mu öyle şey? Nasıl para koparacaklar yoksa..

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Yuh diyorum artık..!
Oldu olacak Türkiye'de interneti tamamen yasaklayın da rahat edin...

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Yabanci siteler para vermeyecek ki neden versinler? Anca işte izlesene fizy gibilerinden para koparırlar. Sahipleri de o parayı veremez şirketlere hisse satar, olacağı bu..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5