İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Jenerik kelime.com şeklinde Domain satan? bütçe $xxxxx

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar,
elinde satmayı düşündüğünüz kelime.com şeklinde jenerik domainleriniz varsa $xxxxx e kadar ödeme yapabilirim.
Domainler sadece com uzantılı olmalıdır.
lütfen teklifinizi registrar ve ücreti ile birlikte yapınız.
teşk.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sadece değerli ve .com uzantılı domainleri düşünüyorum.
50k$ üstü de olabilir. domaini pm ile yazabilirseniz iyi olur.

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
frambuaz.com (bsektörel bir meyva adı, frambuazlı pastalar, reçeller, yoğurtlar tatlılar v.s. halk dilinde böğürtlen de denir. elma.com armut.com dan farkı yoktur değerlendirmesini bilirseniz tabi)
zeyneb.com
kanunsuz.com (8 senelik bir domaindir. mafya oyun sitesi projesi için alındı)
ototeyp.com (birleşik yazılır fransızcadan geçme bir kelimedir)
cincilya.com (kürk tavşanı)
rodaj.com (otomobil tutkunları bilir)
cagkan.com (çağkan marka ismi)
gulfidan.com (bayan veya marka ismi)
asamble.com (rotary kulüplerinin düzenlediği toplantılar, toplantı manasında bknz. asamble.org)

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eglen.net düşünürseniz iyi çalışmalar.
750 ytl.

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende jenerik domain arıyorum. özelliklerini yazıyorum aradığım şeyin. bazen güzel domainler geliyor. ama mesela kalem.com domaini geliyor. fiyat soruyorum 1000$ deniyor. iyi güzel. peki diyorum belde silgi.com var. ona ne verirsin. 20 ytl diyor.

şimdi buna ne diyim bilemiyorum. jenerik nedir öğrenelim ve paranız olsa almayacağınız fiyatlara jenerik domainleri satmaya kalkmayın arkadaşlar. saçma sapan şeylerle vakit kaybetmeyelim. yok bu domain yıllar sonra milyon $ edecek diyorsanız o zaman satın o fiyata. ama bugünün fiyatı 5 sene sonrasının fiyatı olmaz kabul edelim artık.

ohh yazdım rahatladım....

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla değerlendirilecek bi teklif bile alamadım.
$99999 a kadar ödeyebilirim, $1000'den aşağı ederi olan domainlerle ilgilenmiyorum.
teklifinizi piyasaya göre yaparsanız vakit kaybetmemiş olursunuz.

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pm attim belki düşündüğünüz gibi bir domain vardir

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birazcık temizlik yaptım konuyu açan arkadaşımız sanırsam hala .COM VE JENERİK domain aramaya devam ediyor..

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
neden $xx.xxx tekliflerinizi noktaya yapmayı düşünmüyorsunuz. mübarekler jenerik domainlerin çoğunu toplamış. ciddi tekliflerde satmaya yanaşırlar belki ..

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

deccal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nokta beni de sallamadı ben de bi yerden şöyle bi domain listesi buldum. istersen whois çekip sahipleriyle görüşmeye çalış

liseli.com $12,000.00
kartal.com Teklif Ver!
iktidar.com $3,500.00
itfaiye.com Teklif Ver!
ifade.com $5,000.00
tepki.com $4,000.00
sevgi.com Teklif Ver!
ezber.com $500.00
golge.com Teklif Ver!
gariban.com $1,499.00
ritim.com $3,500.00
tepki.com $4,000.00
vurgun.com Teklif Ver!
cephe.com $2,500.00
iskence.com $500.00
fedai.com $999.00
zarif.com $2,500.00

mrmask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geleglen.com
satiliktir.com
e-basvuru.net
basvuruyeri.net
internetyeri.com
cicekciyiz.biz
kolayinternet.net

Pm atamıyorum şu an siz beğendiğiniz domaine fiyat veriniz

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben nedense bu tip ilanlara ısınamadım gitti bana hayal gibi geliyor, birinin 99k $ bütçesi var ve forumda domain arıyor!!! oyalama değilse eğer arkadaşım madem ciddisin öylesine açmadın bu başlığı bana istediğin bir domaine söyle sana alayım o domaini her istediğini söyleyebilirsin, oyun.com araba.com emlak.com resim.com hiç farketmez madem ciddisin söyle istediğin domaini özel mesaj at hemen ayarlıyayım sana görelim ne kadar ciddisin! sıkıntı geldi artık bütçe 99k$ diyip 10 ytl lik domain arayanlardan inşallah sen öyle değilsindir.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben nedense bu tip ilanlara ısınamadım gitti bana hayal gibi geliyor, birinin 99k $ bütçesi var ve forumda domain arıyor!!! oyalama değilse eğer arkadaşım madem ciddisin öylesine açmadın bu başlığı bana istediğin bir domaine söyle sana alayım o domaini her istediğini söyleyebilirsin, oyun.com araba.com emlak.com resim.com hiç farketmez madem ciddisin söyle istediğin domaini özel mesaj at hemen ayarlıyayım sana görelim ne kadar ciddisin! sıkıntı geldi artık bütçe 99k$ diyip 10 ytl lik domain arayanlardan inşallah sen öyle değilsindir.
ne diyorsun birader,
araba.com alacak olsam gider sahibinden kendim alırım. belli birşey aramıyorum, belirttiğim kriterlere uygun domainin varsa teklif yaparsın, değerini biçeriz uygun gelirse alırız. hariçten gazel okumanın ne anlamı var şimdi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5