İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

joomla master gurubu

erhana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar joomla site yapanlar yeni ustalar fark etmez burada bulusup tanısalım hem kendı bılgılerımızı paylaşalım hem kendımızı gelıştırıp yardımcı oluruz hemde fikir alışverişi yapmıs oluruz

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Bence çok güzel bir fikir. Joomla sitelerden özellikle de SEO'larından çok memnunum.

erhana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pekala ozman gurup belrli kişi sayısına ulaşınca msn gurup uzerınden daha hızlı iletişim açısından bulusuruz konusuruz değerli joomlacı arkadaslarımızı beklerız

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
msn grup olayı kalktı diye biliyorum.

erhana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
burada bi bulusalımda alternatıfler dusnulur tekrardan :)

erhana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
oooooooooo arkadaşlar biraz daha çoğalalım ben şu an izmirdeyim eve döneyim sizinle ayrıca iletişime geçecegiz bu konuyu takip edin:ehule

erhana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
toplanıyoruz arkadaşlar gelemek isteyenler öm atsın bana

yapmaetme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam foruma yeni iyi oldum en sevdigim cms dir joomla yaklaşık 5 yıldır joomla ile haşır neşirim tabi diger sistemler ilede bu arada adım rafet yaptıgım isteyide vermek isterdim ama admib kardeşler kızabilir reklam olmasın diye herkese saygılar

emre3ey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar joomla ile ilgileniyorum bir süredir. Sizce sadece eklenti ve modüllerle bir fırsat sitesi ne kadar gerçekleştirilebilir? (Sizler tecrübeli olduğunuzdan ustaları yakalamışken sorayım dedim :) )

denizguner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba benim şimdi 2 adet sitem var bunlarda k2 bileşenini kullanıyorum k2 bileşenine girdiğim öğeleri diğer sitemdede otomatik olarak yayınlansın istiyorum bu nasıl mümkün olabilir.Teşekkürler

karahanli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba benim şimdi 2 adet sitem var bunlarda k2 bileşenini kullanıyorum k2 bileşenine girdiğim öğeleri diğer sitemdede otomatik olarak yayınlansın istiyorum bu nasıl mümkün olabilir.Teşekkürler

Merhaba hocam
Alan adınızı parked domain (Yönlendirilmiş alan adı) olarak diğer alan adına tanımlarsanız 2farklı alan adı aynı içerik olarak kullanabilirsiniz.
veya mysql hizmeti dışarı kullanım açıksa aynı mysql bilgileri kullanarak yapabilirsiniz.

denizguner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba hocam
Alan adınızı parked domain (Yönlendirilmiş alan adı) olarak diğer alan adına tanımlarsanız 2farklı alan adı aynı içerik olarak kullanabilirsiniz.
veya mysql hizmeti dışarı kullanım açıksa aynı mysql bilgileri kullanarak yapabilirsiniz.

Cevabın için teşekkürler fakat benim istediğim her kategorideki öğeleri çekmek değil belirttiğim kategorideki öğeleri (haberleri) çekmek istiyorum iki site birbirinin aynısı değil sadece belli kategorilerdeki haberler aynı olacak.Sistem joomla k2

erkanunal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Meraba Bende Joomlada Cok İyi Sayılırım ;)
kardesler arkadaslar bana bir yardim edin ya bende joomla da aksine cook yeni sayilirim bi video sitesi kuracam , localhostta siteyi kuracam resimdeki yere kadar geldim bi kac linkin ismini falan degistirdim bikacini sildim falan sonra kaldim boyle burda , nasil anasayfayi dezenlieycem nasil videolari ekliyecem nasil sayfalari duzenliyecem , nasil hosta yukliyecem kaldim boyle mal gibi ??? oncelikle video sitesi yapmak icin burdan sonra ne yapmak lazim sonra diyelim siteyi bi sekilde kurdum yarim yamalak bunu nasil hosta aktaracam , arkadaslar cok tesekkurler simdiden:tili:tili:tili:tili:tili

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5