İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaç para istesem?

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sende haklısın valla .Bakalım arayı bulmaya çalışacaz .Malumunuz belli bir ucuzluktan sonrası adilik gibi görülüyor.Kalitenizin olmadığı falan düşünülüyor.

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Senin Cevabın Hazır Olsun Ben Referans için size Kaliteli işi Ucuza Yapıyorum. Böylelikle Hem Size Yardımcı oluyorum hemde kendime.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
80 milyon host parası mı alınır Allah aşkına? nasıl geçiriliri mi yapıyorsunuz yoksa site mi yapıyorsunuz?
site yapmak emektir eyvallah, ona istediğiniz rakamı söyleyin, diğerlerinin parasını bundan çıkartın ama fiyatları beli şeyleri atmayın, yazık, günah..
bu insanlar da bir gün host, domain ücretlerini görecek, arkanızdan saydıracaktır! 10 ytl için saydırmayın kendinize.

Kaç para alsın host için ? Alışmışsınız ayda 10 ytlye dandik 2 gb resellere .
Git bak bakalım kesintisiz hizmet sağlayan kaliteli firmalara host domain ücretleri ne kadarmış . Domain ücretlerini görecek arkanızdan saydıracak demişsin . Peki sen biliyormusun burada domain satan arkadaşların çoğu neredeyse para kazanmadan size domain sattıkları için fiyatlar forumda bu şekilde .

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşın bahsettiği site için 80 YTL tabiki çok 50 mb bile alan tutmayacak. topu topu ayda yapacak 1gb bw bunu sana her host firması 20 - 30 YTL / yıllık verir. İsteyen olursa bende verebilirim hatta. Domain de 6$ ile bile kar edebilirsin bu senin bayilik düzeyine bağlı.

3ddd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazık ya tartıştığınız şeye bakın. Ortada bir iş sözkonusu o adam o işi sizin yapmadığınızı biliyor. bu kendisine belirtiliyor ve kendiside kabul ediyor varmı bundan ötesi. bende domaini 25 ten satıyorum hosta 50-60 ytl istiyorum. adam gelip şurda şu fiyat dediğinde ise (oldu bikaç defa) bizde bu fiyat diyip işin içinden çıkıyorum. birşey demeden kabul ediyorlar. siz müşteriye ne kadar taviz verirseniz o kadar üstünüze gelir. venom a her konuda katılıyorum.

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
bu konuları anlamam ama dikkat edecegin tek sey...
bu kişiyle bi sefermi iş yapmayı düşünüyorsun yoksa süreklimi calışmak istiyorsun eger bi seferse mümkün oldugunca pahalı söle ( tabi oda arastırma yapmamıssa kabul eder ) yok bana her zaman iş yaptırsın dersen mantıklı ol..
bir kişi günde yevmiyeyle 30-40 ytl ye calışıyor sen bilginide üstüne koy ona göre fiyat ver..

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu konuları anlamam ama dikkat edecegin tek sey...
bu kişiyle bi sefermi iş yapmayı düşünüyorsun yoksa süreklimi calışmak istiyorsun eger bi seferse mümkün oldugunca pahalı söle ( tabi oda arastırma yapmamıssa kabul eder ) yok bana her zaman iş yaptırsın dersen mantıklı ol..
bir kişi günde yevmiyeyle 30-40 ytl ye calışıyor sen bilginide üstüne koy ona göre fiyat ver..

arkadaşın söyledigine katılıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5