İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaç tane reklam yayınlayabilirim?

byfrm1943

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağol kardeş bilgilendirmen için.
Daha üye olmadım ama:) ,üye olunca işime yarayacaktır.

hassanmetin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tüm konulara aynı postu yazıyon bu tembellikle senden affiliate olmaz zaten boşuna uğraşma...

genchakan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
musainci.blogspot.com sitesinde adsense reklamim var.ancak tıklanma oranı düşük.tavsiyesi olan arkadaşlar pm atabilir mi.ya da buradan yazsın.teşekkürler

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
blogumdaki bir konuda 4 tane reklam var. geçenlerde farkettim. galiba sınır 4 oldu arkadaşlar bir denermisiniz sizler de...

foraslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blogumdaki bir konuda 4 tane reklam var. geçenlerde farkettim. galiba sınır 4 oldu arkadaşlar bir denermisiniz sizler de...

Ben de ok ilginç bir durum yaşadım. Normalde Adsense now ile eklediğim reklamlar sidebar reklamları kategorilere el ile eklediğm reklamlar sonucunda sitede 3 tanede fazla reklam görülmüyordu. Sanki sistem 3 den fazla ya izin vermiyordu. Zaten 3 den fazla içerik reklamı da yasaktı. 1 hafta önce bir baktım 4 tane içerik reklamı gösteriliyor. Hemen birini kaldırdım. Acaba sınırmı artırıldı diye düşündüm. Ama riske girmemek gerek açıklama yapılmadan sitelerinizi kontrol etmenizi tavsiye ederim.

Tonks

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
normal içerik reklam ile bağlantı tipi reklam tam olarak ne demek oluyor?

BeratOzkanTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence sayıya takılma.Güzel görünür yerlere reklamı yerleştir.Gerisini ziyaretçiye bırak derim :D

Tonks

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar,

konuda bağlantı tip vs yazmışsınız ama ben anlamadım doğrusu. Şimdi bir sayfada maksimum 3 yazı 3 resim reklam mı koyabiliriz?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Arkadaşlar,

konuda bağlantı tip vs yazmışsınız ama ben anlamadım doğrusu. Şimdi bir sayfada maksimum 3 yazı 3 resim reklam mı koyabiliriz?

adsense reklam seçeneklerinde bağlantı reklamları var bu reklam tipinden 3 tane ekleyebilirsiniz, ayrıca bu bağlantı reklamları dışında +3 daha diğer reklam tiplerinden ekleyebilirsiniz
isterseniz 2 adet (tek sayfada) arama kutucuğu ekleyebilirsiniz.

Farid Ahmedov

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesela adsense benim sitemi onayladı ve reklam kodlarını bana verdi amaben baska siteye bunu koydugumda mesela *****. Banlama olmuyormu?

teknosos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler günlerdir aradığım konu hocam.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Mesela adsense benim sitemi onayladı ve reklam kodlarını bana verdi amaben baska siteye bunu koydugumda mesela *****. Banlama olmuyormu?

adsense panelinde izin verilen site kısmına onlarca site ekleyebilirsiniz. Başka bir siteye kod ekleyecekseniz o sitenin illegal olmadığından emin olun ve izin verilen siteler kısmIna MUTLAKA ekleyin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5