İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaliteli 5 bot bir arada - Tüm sitelere uyarlanır

emango

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallahi çok uğraştı benim siteyi yapmak için hiç terslemedi işini yaptı sadece baya uğraştı yani onun yerinde başkası olsa herhalde pes ederdi ama verdiğim paranın hatta fazla verdiğim paranın hakkını verdi eyvallah hocam sağolasın.

Webustad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Botun nereleri şifreli?

Bazı yerlerini değiştirip kullanmak istiyorum. Tüm resimleri çekmek vb. gibi.

Invictus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Tarih : 09.04.2010 ##################################
- redtube ve beeg botları kaldırıldı
- yasaklanmışhub ve fvm botları eklendi
- Botu update etmek için buradaki adresindeki dosyayı indirip rarı açtıktan sonra inv-bot klasörünü ftp'ye atın.
- Daha önce redtube ve beeg botlarıyla eklediğiniz çalışmayan videoları ve bu videolara
ait resimleri, konuları ve başlıkları silmeden değiştirmek için h ttp://www.siteniz.com/inv-bot/degistir.php
dosyasını çalıştırın. Ekranda "işlem tamam" yazısı çıkana kadar dosya kendini yenileyerek işlem yapacaktır.
Bittikten sonra dosyayı silmeden işlemi 5-10 kere tekrarlayın.
UYARI: Bu işlemden önce veritabanı yedeğinizi almayı unutmayın.
(Bu işlem hiç bir videoyu silmeden sadece Inv-Bot ile eklenen redtube ve beeg videolarını flv adreslerini ve resimlerini değiştirecektir.
###################################################

satın alan arkadaşlara güncelleme ilgili mail attım.

konu kilitlenirse sevinirim

semabsrn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba bot hakkında pm attım, banka bılgılerını verırsenız bır domaıne almak ıstıyorum

adams007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lütfen pm alabilirmiyim..bide ilk defa absürt site açtım wordpress 3.0 kurdum,uyumludur sanırım..msn fln alabilirmiyim kesin alıcam hemen..

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
hocam mesaj sayısı sınırı yüzünden pm atamıyorum.

TubeAce 1.5 scripti için düzenleyebilir misin botu? script hakkında bilgin yoksa pm at mail adresini yollayayım scripti.

iyi akşamlar

canlimacizle94

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam acaba msn ekleyebilirmisiniz 4 5 site için bot alıcam ettenin kardeşiyim
suatt_15@hot

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5