İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kaliteli hosting firmasi

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
.NET ci olarak sana bir iki tavsiyem olacak.

yerli firma dersen kriweb.com dan şaşmayacaksın. 2 sitem var sorun yaşamıyorum ve online destek var.tek kötü tarafı aylık 7 GB sınırı.

bu sınırı aşan bir sitem için yurtdışından birkaç alışverişim oldu, onları yazayım.

godaddy yaramaz.

brinkster.net sitem 1 ay kadar sorunsuz çalıştı. sonrasında ikide bir "service unavailable" yazısı çıkmaya başladı. en azından LIVE CHAT leri vardı. oradan serverımı değiştirttim. 1-2 hafta daha iyi çalıştı sonra yine aynı sorun.

sonrasında Registerfly.com dan aldım 50 GB bandwithli paket. 20 gün oldu fena değil. sadece bazen biraz yavaşlıyor.

bu arada bir arkadaşın sitesi var 3 yıldır. myhosting.com da sorun yaşamıyor. ama pahalı ve 30 GB sınırı var aylık.

umarım yardımcı olabilmişimdir,iyi çalışmalar..

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://neureal.com/ burasi var çok kaliteli ama alanları az geldigi için ben degiştirecegim.asp php ve perl destegi sınırsız veritabanı 10 domain kullanma 250 mb alan 10 gb transfer 8,95

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende şahsen asp daha iyi diyorum. php ilgimi çekmiyor. ve php nin beni kendine çekecek bi tarafı olmadığını düşünüyorum.

M

Melvana

Misafir
Melvana' Alıntı:
zokkie' Alıntı:
üzülerek söylüyorum ki onun decoderi var.
Merhaba zokkie. En basitinden forumlarda bile şifreler md5,vb. şifrelendiği için unutulan şifreler geri verilemiyor da değiştiriliyor. Bu encode rutininin %100 decoderi olduğunu daha önce duymamıştım. Eğer link verebilirsen bir incelemek isterim bahsettiğin decoder programını.

Gözden kaçmış galiba. Halen söz konusu decoderi incelemek istiyorum.

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bence php ve fırsdat varken herkesi php'ye geçmesini tavsiye ederim :D

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yavas yavas php ye gecmeli bence, .yokturun tavsiyelerine uyup bende basliyorum phpye

H

hostunnet

Misafir
asp hostingi kendi sitem icin kullaniyorum. gecen sene omnis.com.tr den almistim transfer ol 2 yıl kullan kampanyası vardı. 1 yıldır kullaniyorum memnunum

starter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
niye yabancı sitede ısrar ettiğini anlayamadım ama ben 5 senedir asp tabanlı çalışan biri olarak sana türkiyeden natro.com.tr ve ihs.com.tr yi rahatlıkla önerebilirim, şu an ihs ile sponsorluk dahilinde çalışıyorum bu iki siteninde down olduğunu henüz görmedim. bunca yıllık deneyimlerime göre konuşursam uptime ratio kadar teknik desteğe ulaşılabilirliğede önem vermelisin ki bu yazdığım sitelerde bu konuda sorun yaşamazsın. umarım birdaha sorun yaşamazsın, bu arada tıpla bi alakan varmı

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
asp hosting denince ilk aklima labina geliyor...sistem yöneticisi cemal bey her konuda yardimci olur...hostbulda zaten haklarindaki yorumlar super.. faturada var ayrica..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5