İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaliteli / Sözleşmeli / Garantili Seo Danışmanlığı - Kurumsal ve Bireysel Seo Hizmeti-0542 540 87 92

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
seozcomtrgorsel.jpg

Elinizdeki sitelere vakit ayıramıyor yada çok fazla vakit ayırdığınızda ve o kadar uğraşınızda bile bekletilerinizi karşılamıyorsa bu hizmet tam size göre;

Amacımız; sitenizden istekleriniz doğrultusunda, size en uygun olacak çalışma paketini(Planını) oraya çıkartmak ve istediğiniz kelime(ler) de sizi google arama mmotoru tabanlı yükseltmektir.

• Kelime bazlı seo çalışması ne kadar sürede sonuç verir
Sağlık bir çalışmanın gerçekleşebilmesi için öncelikle 2 ile 5 gün arasında sitenizin detaylı bir analiz raporu çıkartılır.(kelime, kelimede ki rakipleri, rakipleri geçmenin stratejileri vs..) Detaylı rapor ve araştırma yapıldıktan sonra kelimeye (zorluğuna göre) göre 3 ile 6 ay arasında bir zaman belirlenip (tahmini süredir) çalışma başlatılır.

• Kelime bazlı seo çalışma için sistem ve içerik farkediyor mu?
PHP,ASP,ASP.NET,HTML dil yapısı ile kodlanılan siteler içerik farketmemeksizin bu çalışmalar için başvuru yapabileceklerdir.

• Kelime bazlı seo çalışması nasıl yapılır?
Yapılan site içi çalışmalardan sonra analiz raporunnunda verileriyle kelime çalışmanın nasıl yapılacağı planı ortaya çıkartılır. Kelimenin zorluğu veya basitliği hiç önemli değildir bizim için. Kelime google arama motoru tabana göre çalışmalar uygulanacaktır.

• S.S.S ( Sıkça Sorulan Sorular)
- Yeni site için çalışma yapılabilir mi?
- Sitem filtre, sandboxta ne yapabiliriz?
- Sitemin sıralama durumu bir yükselip bir iniyor ne yapabilir?
- Hitim çok dalgalı, sabitleyebilirmiyiz ve yükseltebilirmiyiz?
- Hitimi ve İndexlerimi yükseltebilirmiyiz?
- Sitem için gerekli işlemleri yaptım fakat yükselmiyorum, ne yapabiliriz?

Bu gibi sorunlarınızda bile çözüm ortağınız olup siteniz için çalışma yaptırabilirsiniz.

• Siteniz ve kelimenizde yapılacak işlemler nelerdir?
1.) Hedef Kelimenizde İstenilen Yere Getirme
2.) Site içi Full optimizasyon
3.) Backlink Hizmeti
4.) İndex Yükseltme(Artırma)
5.) İndexleme Hızınızı Yükseltme
6.) RSS ve Sitemap Optimizasyonları
7.) Title, Tag, Keyword ve Description çalışmaları
8.) Detaylı Seo Analizi
9.) İstenilirse (Alexa ve PR) Yükseltme Çalışması
10.) Çalışma süresi boyunca aklınıza takılan konuları sorup, danışabileceğiniz seo desteği.

Kelime bazlı seo çalışması dışında hit çalışması yaptırmak istiyorsanız, Hit Garantili Seo Danışmanlığı konumuzdan da ulaşabilirsiniz.

Müşteri Yorumları;
(Sürekli güncellenecektir.)

Seo çalışması yaptırmak isteyipte aklında acaba yapabilirmi diye şüphesi olan arkadaşlar için bu mesajı yazmak istedim. Yaklaşık 2 aydır sitemde çalışmasını yapan EnkaZ (Umut) arkadaşım, bu süre zarfında vaad ettiği herşeyi kusursuz olarak yerine getirdi ve halen sitem yükselmeye devam ediyor. İşinin ehli, dürüst ve yardımsever tavrından ötürü kendisine tekrardan çok teşekkür ederim.

Arkadaşla bir sitem için çalışmaya başlamıştık. Sitemin PR değeri 0 iken önce 1 daha sonra 2 oldu. Hedeflediğimiz kelimelerde kısa sürede çok iyi yerlere geldi sitem. İstediğim her zaman sitemle ilgili destek aldım. Çalışmanın seyri gayet iyi şekilde devam ediyor. Yapılan çalışmanın verimini hayliyle alıyorum. Çalışma yaptıracak arkadaşlara tavsiye ederim.

kesinlikle tavsiye ederim.....

Arkadaş gerçekten işin ustası. Çok sıkıntılı bir sorunumuz vardı ama kısa sürede çözümü buldu. Çok teşekkür ediyorum. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

• Ödeme ve İletişim Bilgileri
Ödeme: Türkiye İş Bankası (EFT - Havale), Ziraat Bankası (EFT - Havale), Paypal
İletişim: SKYPE: umavim - Referanslar için PM isteyiniz yada PM Yollayın.

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
ya ben pm istiyim ...
yaptırmak da istiyorum ama inan tam olarak karar veremedim. siteler yeni uygun mu falan diye senin yazıyı kaç defa okudum ama :)

baDsectQr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Umut ile anlaştık. İşe başlandı. Bu kadar seviyeli ve değerli bir insanla çalışmak benim için büyük zevk. Herşey için teşekkürler.

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
İletişim bilgileri güncellendi. Bütün arkadaşlarımızın çalışmaları başlamıştır. Alımlar devam etmektedir.

zdearbann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam alımlar devam ediyor diyorsunuz ancak almış olduğunuz işe hala başlamadınız. Size mesajda attım. Cebinizi aradım ulaşamadım ve açıkcası sıkılmaya başladım. Backlink maliyetinizi düşüp paramı iade edin lütfen, Başka biri ile anlaştım. Keyfinizi bekleyemeyeceğim..
Bütün Pm'ler yollanmıştır. Alımlar devam etmektedir.

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Hocam alımlar devam ediyor diyorsunuz ancak almış olduğunuz işe hala başlamadınız. Size mesajda attım. Cebinizi aradım ulaşamadım ve açıkcası sıkılmaya başladım. Backlink maliyetinizi düşüp paramı iade edin lütfen, Başka biri ile anlaştım. Keyfinizi bekleyemeyeceğim..

Çalışmanız sürmektedir. Yapılan çalışma için PM yollandı size ve bir kelimenizde sonuç sağlandı zaten. Görüşme için gerekli bilgiler yollandı.

zdearbann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İletişim kopukluğundan dolayı yanlış bir düşünceye kapılmışım. Arkadaş çalışmalarına devam ediyor. Sonuçları konu altında paylaşacağım..
Çalışmanız sürmektedir. Yapılan çalışma için PM yollandı size ve bir kelimenizde sonuç sağlandı zaten. Görüşme için gerekli bilgiler yollandı.

destekci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben sıtem ıcın bır kac ıslem yaptırıcam

merhaba sızı aradım telefonunuz kapalı sıtem ıcın bır kac ıslem yaptırıcam

[email protected]

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Görüşülmüştür, geri dönüş bekleniyor. Bundan sonraki iş alımlarımda ufak indirimlerde de bulunacağım.

Ekleme: Görüşülmüştür, geri dönüş bekleniyor. Bundan sonraki iş alımlarımda ufak indirimlerde de bulunacağım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5