İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaliteli / Sözleşmeli / Garantili Seo Danışmanlığı - Kurumsal ve Bireysel Seo Hizmeti-0542 540 87 92

asi-cocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.) Hedef Kelimenizde İstenilen Yere Getirme
2.) Site içi Full optimizasyon
3.) Backlink Hizmeti

fiyat pm alayım

abbasturkoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşla bir sitem için çalışmaya başlamıştık. Sitemin PR değeri 0 iken önce 1 daha sonra 2 oldu. Hedeflediğimiz kelimelerde kısa sürede çok iyi yerlere geldi sitem. İstediğim her zaman sitemle ilgili destek aldım. Çalışmanın seyri gayet iyi şekilde devam ediyor. Yapılan çalışmanın verimini hayliyle alıyorum. Çalışma yaptıracak arkadaşlara tavsiye ederim.

endream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaş gerçekten işin ustası. Çok sıkıntılı bir sorunumuz vardı ama kısa sürede çözümü buldu. Çok teşekkür ediyorum. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

tolqaa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemde seo calismasi almak istiyorum konuda belirttiginiz hizmetlerin fiyati nedir acaba ogrenebilirmiyim lutfen ...

reprobate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hit garantili seo ve kelime bazlı seo için fiyatları pm atabilir misiniz.

ahmettayfurr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam hocam,

ahmet.tayfurr at gmail com adresim. kelime bazlı seo çalışması yapmak istiyorum. telefonda konuştuk az önce.

Ekleme: pm istiyorum hocam

kurthankurt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seo yaptıırmak ıstıyorum bana ulasırsanız sevınırım msn adresınızı pm atın goruselım numaranız aradım acmadınız tskler

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Uzun bir aradan sonra tekrardan iyinet ailesinin bütün seo işlerini yapmak için burdayım. Telefondan ve PM'ile msn adresimi isteyerek bana ulaşabilirisiniz. Yada konu altına mesajınızı bırakıp bilgi isteyebilirsiniz.

By_ukala

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkdaşla seo için anlaşılmıştır. çalışma sonucları hakkında ilerlyen zamanda bilgi gönderirim

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Yaşadığımız bir çok sorun yüzünden uzun bir ara vermek zorunda kalmıştık. Yavaş yavaş toparlandık ve sizlerleyiz tekrardan.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5