İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaliteli ve sürekli online olan eski olan firmalardan reseller teklifi bekliyorum

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

uzun zamandır host sıkıntısı çekmiyordum ama artık çekiyorum servercimin makinalarını tr lokasyonlu bir firmaya taşınmasından sonra sitemde günlük 5 yada 10 dakikalık aralarla kesilmeler meydana gelmeye başladı.Şimdide çalıştığı işyerinde sorunlar yaşadığı için host işini bırakarak sadece kendini işine döneceğini söyledi.

Benim bir host firmasından istediğim şeyler bunlar (kısmen).

1-)linux server olması
2-)kerneller vs leri sürekli güncel tutması
3-)bana özel ip sağlanması
4-)ssh yetkimin açık olması
5-)siteleri taşırken yardımcı olmaları.
6-)sitelerimin sürekli online olması
7-)günü birlik otomatik yedek alınması

kendi reseller hesabımda şu an 10 site var (yarısı db,mysql kullanıyor) ve bazen saldırı alanlar var.

30 GB yer
300 GB trafik
Sınırsız hesap açma vs..
özelliklerinde bir reseller bana ne kadara mal olur ?

edit : sunucularınız hangi firmada yazarsanız çok memlun olurum.

Ödeme konusundaki titizliğimi benle çalışan herkes bilir günü birlik ve aksatmadan ücretleriniz ödenir kuşkunuz olmasın.

Not : Lütfen özellikle bu işi iyi bilen kendine güvenen sağlam referansları olan ve seni yarı yolda bırakmam arkadaşım diyenler fiyatlarını ve şirketlerinin internet adreslerini buraya yazsınlar.

pm atmanıza gerek yok.

herkese teşekkürler.

HostPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba ,

İstediğiniz özelliklerde reseller saglayabiliriz.Yedeklerin tasinma isleminde gereken yardimi gosterecegimize emin olabilirsiniz.

30gb alan
300gb trafik
sinirsiz hesap acma izni
ozel name server(2adet size ozel Ip)

Aylik : 80 YTL

MSN adresim profilde yaziyor.

Saygilar dilerim
iyi calismalar.

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Resellerzoom güvencesi ile 5gb alan 75 gb band aylık 30 dolar + fatura ve Teknik destek türkçe olarak benden alacaksın.Kesintisiz ve hızlı bir server..

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ; İstemis oldugunuz ozelliklere binayen teklifimiz asagidaki gibidir ,

-30gb web alani
-300 gb aylik trafik
-Cpanel/Whm kontrol paneli
-limitsiz hesap acma
-limitsiz subdomain
-200 mysql baglanti
-Lokasyon : Turkyie , Datacenter : Sistemnet Telekom
-Referanslar icin : www.sorf.org/referans
-Hostbul yorumlari icin : www.hostbul.net/sorf.org
-7 gun ucret iade garantisi
-%90 uptime
-Sitelerinizin sifir data kaybi ile garantili tasinmasi

Aylik : 100 ytl

Msn/Mail iletisim : [email protected]

Telefon : 0312 480 66 22 Fax : 0312 480 66 32

Saygilarimizla

Sorf Networks - www.SORF.org

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HostPaket ve abacus u listeme ekledim ama bu saate kadar online olmadınız site sahipleri sıkıştırıp durduğu için başka bir firma ile az önce anlaştım.verdiğiniz teklifler için çok teşekkür ederim.msn den dost olur sohbet ederiz yinede.

tekrar teşekkürler.

Katre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HostPaket ve abacus u listeme ekledim ama bu saate kadar online olmadınız site sahipleri sıkıştırıp durduğu için başka bir firma ile az önce anlaştım.verdiğiniz teklifler için çok teşekkür ederim.msn den dost olur sohbet ederiz yinede.

tekrar teşekkürler.

Acaba siz nerden aldınız reseller hizmetini ve özellik ve fiyat verebilirmisiniz bende arıyorum yana yana ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5