İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Karadenizin İlk ve Tek Datacenterı Açıldı.. BplusDC

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Vatana Millete Fatsa'ya Karadeniz'e hayırlı, uğurlu olsun!

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Hayırlı olsun. Bakkaloğullarını duymuştum. Bir noktaya dikkat etmek gerekiyor. Dc işini Türkiye'de yürütmek zor. Hattı, elektriği, finansmanı büyük sorun. Sağlayıcı şirketler (telekom) kıl kadar hatta dünyanın parasını istiyor. Bakkaloğlu'nun avantajı başka alanlarda da faaliyet göstermesi. Yani kar etmese bile hizmet devamlılığı sağlayabileceklerini düşünüyorum. Zaten daha önce tedarikçilik yapıyorlardı. Sanırım ktü ile de ilişkileri var.

Ne bereketli ayağımız varmış ki 20-25 yıl önce top oynadığımız yerlerden şimdi dc fışkırıyor :)

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayırlı olsun, karadenize ve türkiyeye, yalnız sitede fiyatlara baktım, pahalı geldi biraz, keşke biraz daha fiyatları piyasanın bi nebze altında tutsaydınız...

şahsen şu an kullandığımız dc den size geçsem hemen hemen aynı özelliklere iki katı para vermem gerekir. ( şu anki hizmeti yine türkiyeden alıyorum )

BplusDC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yorumlarınız için teşekkürler. Hepsini değerlendiriyoruz.

asoza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı uğurlu olsun...
Linux sunucularınızı inceledim... devamı p.m. de..

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Hayırlı Olsun. Şimdi meyvesini değilde belki 5 sene sonra alabilirsiniz.

DarksPrince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Merhabalar.

Ödeme ekranına gelince

"Linux Dadicated Sunucu " Burada ki dadicated yanlış yazılmış. Dikkatimi çekti düzeltmeniz için yazdım. (Hiç bir art niyet yoktur)

Birde

sunucu kiralamada ki Linux Paket 2'nin özellikleri daha iyi olmasına rağmen vps paket 2deki vps ile fiyatı aynı. Tabi siz nasıl isterseniz belirleyebilirsiniz ama burada sanırım ufakda olsa bir çelişki var.

lazzüken

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resimlere bakıldığında hiçte 300 bin liralik bi yatırım gibi gelmiyor. bitane çürük raf 3 masa 5 sandalye olsa olsa 30 bin liradır bu yanlışlıkla 300 yazdınız herhalde.
yinede hayırlı olsun.

Ertugrul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resimlere bakıldığında hiçte 300 bin liralik bi yatırım gibi gelmiyor. bitane çürük raf 3 masa 5 sandalye olsa olsa 30 bin liradır bu yanlışlıkla 300 yazdınız herhalde.
yinede hayırlı olsun.

Herhalde bir verimerkezinde neler olur ve bunların fiyatları nelerdir sizin haberiniz yok :) Sadece elektrik altyapısı 25 bin lira, ve metro ethernet hat masrafı kablo masrafı, jeneratör, ups, cisco routers & switch, firewall, sunucular vs. vs. bunların ücretleri hakkında bir bilginiz yok sanırım bir araştırırısanız sonucunu görürsünüz :)

lazzüken

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herhalde bir verimerkezinde neler olur ve bunların fiyatları nelerdir sizin haberiniz yok :) Sadece elektrik altyapısı 25 bin lira, ve metro ethernet hat masrafı kablo masrafı, jeneratör, ups, cisco routers & switch, firewall, sunucular vs. vs. bunların ücretleri hakkında bir bilginiz yok sanırım bir araştırırısanız sonucunu görürsünüz :)

evet haklısınız araştırma yapıpta yorum yapmam gerekirdi araştırma yaptığım zamanda en fazla 50 bin liraya mal oluyormuş. yani sizin yinede 250 bin liralik bi acığınız var :D

T

trgy

Misafir
evet haklısınız araştırma yapıpta yorum yapmam gerekirdi araştırma yaptığım zamanda en fazla 50 bin liraya mal oluyormuş. yani sizin yinede 250 bin liralik bi acığınız var :D

Bence de 300 bin TL etmeyebilir ama 50 bin TL'ye de yapılacak bir iş değil. Tam olarak detaylarını bilmeden yorum yapmamak gerekir. Kullanılan ekipmanları bilmeden kısacası.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
@lazzüken: Mübarek Ramazan ayı ilk belirtilerini göstermeye başladı... :)

Aman dikkat edelim gece sahurda aç kalmayalım, sahurdan sonra uyurken de üzerimizi veya kapalı olması gereken yerlerimizi açıkta bırakmayalım.

lazzüken

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@lazzüken: Mübarek Ramazan ayı ilk belirtilerini göstermeye başladı... :)

Aman dikkat edelim gece sahurda aç kalmayalım, sahurdan sonra uyurken de üzerimizi veya kapalı olması gereken yerlerimizi açıkta bırakmayalım.

yok cnm sende bişey yok bende yaa gayet te bilincim yerinde :D:D:D:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5