İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

karapara.com? En iyi öneriye bedava domain!!

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kolay akılda kalan bir alan adı olduğu için kaydettirmiştim. Aylarca düşündüm bir türlü nasıl bir site (içerik) uygun olur karar veremedim.....

Nasıl bir site uygun olur bu domaine? Ehhh vermeden almak olmaz bunun için en 'iyi' öneriyi sunan arkadaşa şirketten :) 1 adet domain name (sizin seçeceğiniz com net org) hediye.

U

ulukislali

Misafir
O adla sanki, karapara'nin nasil aklanacagi konusunda bilgiler iceren bir site oldugu kanisi veriyor insanda. Ya da nasil karapara kazanilacagi v.s. gibi .. Herhalde öyle bir niyetin yoktur.
.............................................. www.berin.de

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ulukislali' Alıntı:
O adla sanki, karapara'nin nasil aklanacagi konusunda bilgiler iceren bir site oldugu kanisi veriyor insanda. Ya da nasil karapara kazanilacagi v.s. gibi .. Herhalde öyle bir niyetin yoktur.
.............................................. www.berin.de

Öyle birşeye niyetim olmadığı için zorlanıyorum ulukışlalı...mafyaya önersem domaini ilgilenirler mi acaba :D

Selamlar

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence önce Karapara adli bi mafya dizisi yaz dizinin sitesi olsun..Bu aralar moda ilgi görecektir .)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslin soyle bunu bir niteleme olarak dusun ve paranin gozu kor olsun mantigi ile para yi tartisacagin para nin tarihi hakkinda bilgiler verecegin bir site yap
misal hersey para mi?tarzi

M

malatyasporlu

Misafir
bence para kazanma sitesi yap mail oku kazan tıkla kazan v.s başka bişeyde olmaz adı kara :) tehlikeli olabilir...

S

Sticks

Misafir
Kara Para ve para kazanma sitesii ? Yaratıcı bir fikirdi malatyasporlu :p

Valla devletle alakalı olabilir , hukuki olabilir (dolandırıcılık cezaları) , sahtekarlık ve dolandırıcılık bilgilerinin yer aldığı birşey olabilir , organizasyon tarzında kara paraya hayır diyen biyer olabilir vb .
domain için değil can sıkıntısından yazıyorum da yaw o kadar ucuz domainler neden almıyorsun ki başka birşey :p

L

Level

Misafir
bence güzel mizah sitesi olur...Veya ona benzeyen bişi

U

UyduHACK

Misafir
birinci planda bu domainle ilgili olarak cok fazla bir yapılabilecekler yelpazen olmadıgı goruluyor. ne yapılabilir.bi dusunelim.. yukardaki arkadaslarin dedigi gibi kara para aklama tekniklerini yazarsin.. vatan haini ilan edilirsin.. cunku malum yukardakiler iyi beceriyo bu isleri.. (kara para aklama).. bence paranın tarihi.. tarihsel gelisimde paranin toplumlardaki rolu.. su an dunyadaki ulusal paralar ve tanıtımı.. resimleri.. (kaplazanlar icin kaynak site olursun:) ) para patronlarını ve nasıl zengin olduklarını parayla oynayanlar diye bir bolumde toplayabilirsin.. yapabileceklerin hayal gucunle sınırlı..

KOLAY GELSİN...

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimler kara para elde ediyor şeklinde tartışma forumu kurabilirsin.

bu kişiler seni muhtemelen vurur...

bu da olmadı :(
düşünmeye devam edelim bakalım...

saygılar...

S

siberdevlet

Misafir
yasakpara sitesi olur. zaten şu sıralar çok tutuluyor bir forum kurarak şansını dene bence

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pek bi şey olmaz bence oyle bi isimkı super ama icraatı yok :D
belkı flash sitesı yaparsın kara para adında bi çizgi karaketer yap hikatelerını yaz eheheh karate kamıl gibi bişi olursa iyi tutulur yanı

ozyy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
mafya portalı

çok iyi bir mafya portalı içinde aklanan paralar mafyanın iç yüzü falan filan yani baska birsey gelmiyor aklıma ne diyeyim .. simdi sana bu ara ama düşünücem eğer yapılabilecek birsey varsa yazarım burdan..

-----------------
Bilgi Paylaşımla Büyür
www.template.gen.tr
-----------------

W

Whiteen

Misafir
Daha öncede bir arkadaşım demişti çok iyi mizah sitesi olur.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
bence itiraf tarzı bi şey olabilir. üyeler kara paraları olsa ne yapıp aklarlardı falan öyle şeyler yazabilirler. gayet ilginç mesajlar/yazılar çıkacağına eminim...

iyi çalışmalar...

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr.st' Alıntı:
bence itiraf tarzı bi şey olabilir. üyeler kara paraları olsa ne yapıp aklarlardı falan öyle şeyler yazabilirler. gayet ilginç mesajlar/yazılar çıkacağına eminim...

iyi çalışmalar...

Ilginc..... tr.st bu biraz daha genisletilerek "kullanicilarin para icin ne gibi yuzkizartici :D "seyler" yaptiklarini itiraf ettikleri bir site" daha genis bir kitlenin ilgisini ceker... Bu fikri tuttum istedigin domaini ozel mesajla bildir kaydedeyim.....

Ha bir de hazir itiraf skripti var mi? Yoksa ozel kodlama mi hepsi

Selamlar ve tesekkurler

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
sağol adresim bu fikri domain kapmak için değil yardım, fikir dayanışması için sundum.

asp olarak bir tane hazır itiraf scripti vardı bir aralar piyasada.

siteyi açarsan içeriğin genişlemesi için sadece ne yaptıkları değil ne yapabileceklerini yazabilmeli kullanıcılar.

yada şöyle de olabilir bir senaryo yazabilirsin. "bir mafya lideri polisten kaçarken içinde 1 milyon usd olan çantayı düşürdü. Ve siz onu buldunuz ..." diye başlayan senaryo devamını kullanıcılar getiriyor, kendilerinin o parayla ne yapacaklarını yazıyorlar...

iyi çalışmalar...
(artık sitenin açılışına beni çağırırsın :) )

S

siberdevlet

Misafir
bu isim böyle boş duracak. ve müşteri beklenecek sitenin girişine de şukadar dolara isim haklarını satıyprum yazacaksın. bu kadar yorumdan sonra bu en uygunu

L

Level

Misafir
hadi artık vereceksen ver su mailide isimize bakalım yoww

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5