İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kargo şirketlerini protesto ediyorum..

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bende ups kargoyu protesto ediyorum. bi keresinde istanbuldan izmite gelen kargomu antalyaya göndermişler. izmit nere, antalya nere. aradım benim kargo nerde, antalyaya gönderilmiş. özür dilediler, öbür gün elime geçti kargo. diğer bi olay ise yine elime geçmeyen bir kargo. arıyorum burda öyle bi paket yok diyorlar. gittim ups'in deposuna. işe ben el attım. ordaki elemanla depoda benim paketi arıyoruz. sonuçta bulduk. aldım evime gittim. bi dahada uğramadım ups'e. şu an yurtiçiyle çalışıyorum, henüz sorun yaşamadım...

FalconBB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aras kargo da 2-3 kere daha önceden gelinen adresi bulamadıklarını gördüm ve o zamandan beri o firma ile iş yapmıyorum.

Yurtiçi ise bu zamana kadar sorunsuz tavsiye edeceğim ilk firma.Hem hızlı hem güvenilir daha ne olsun.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
biraz önce aras kargoyla aldığım ürün kırık çıktı. üstelik kırık diye yollamıştım, 2.ye yine kırıp getirdiler.

en©in

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SpongeBob' Alıntı:
biraz önce aras kargoyla aldığım ürün kırık çıktı. üstelik kırık diye yollamıştım, 2.ye yine kırıp getirdiler.
yok böle bişey ya adamlardan şikayetçi olmayan yok hala süper çalışıomuş gibi reklam yapıolar

en©in

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunlar beni deli etmek için çaışıolar ya ya ben sahte bi ewde oturuorum yada

bunlar beni deli etmek için çaışıolar ya ya ben sahte bi ewde oturuorum yada adamlarda problem var bugünde gelmişler adresi bulamamışlar bütün kargoların vukatlarını söliyecem sze
bu sefer yurtiçi kargo aradım kargom gelmedi ne oldu diye admlar sırayla telefonu birbilrlerine verdiler sanırım ilk alan müdürdü en son gelip beni bulamayan adamla muattap oldum adam dioki bi sokakta bitane 27 olur geldim orda öle biyer yoktu ama kardeşim burası 27/2 bu olamaz mı kardeşimde dioki aşaıda birleri korna çaldı çaldı gitti sıkıntı adamlar ya..

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adsenseden gelen çekimi şehir dışındayken kardesime Aras kargoyla gonderttim ama ne çek yerine ulaştı nede donunce kardesimin ustunde makbuz çıktı çekim kaybolmus hukumsuzdur ikisinide protesto ediyorum:)

Doushx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kargokar.com daha açılalı 1 hafta oldu süper firma edit:reklam yapıyorum adana saydam şubesi bizim :D

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
26 ağustosta bozulan dvdrw'mi servise yolladım çizgi elektroniğe. aras kargoyla çalışıyorlar, bedavaya yolladım. 27sinde ürünüm onlara ulaştı, 28'inde değiştirilip yeni ürün aras kargoyla yollandı. 1 hafta geçti ürün elime ulaşmadı. bende aras kargoya telefon ettim, yok sizin adınıza gelen bi paket dediler. bende çizgi elektroniğe mail attım. onlarda ürünün bizden 28 ağustosta çıktığını, aras kargoyla temasa geçmemi söylediler. bu sefer bürolarına gidip bizzat görüştüm. hiç müşteriyi sallamayan tavırlar, isim söylüyorsun yokburda, şu şubeye gidin, telefonla ararmısınız diyorum zorla aratıyorum diğer şube meşgul. bana teli veriyor siz ararsınız sonra. orayıda arıyorum ordada yok. tekrar çizgiyle görüştüm, makbuz no, referanso noyu istedim. yolladılar bana. gittim tekrar sorgulattım. ürün depoda yatıyor. bi ton küfür ettim içimden. dışımdan etmeye terbiyem müsade etmedi! adamların mazereti adresi bulamamışlar. gayet açık bir adresim var. madem adres bulamıyorsunuz neden bu işi yapıyonuz kardeşim. neyse bugün kavuştum ürünüme sonunda. bi ton iş birikti onuı beklerken.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5