İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Keyfinebak.com Satılık...!

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doldurulması zorunlu alanlar
Domain adresi: www.keyfinebak.com
İstenen minimum fiyat:
Domain kayıt tarihi: 2005/8/18
Banlı olduğu sponsor varmı: Yok
Banlı olduğu arama motoru varmı: Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Vbulletin lisansı mevcuttur. Oda site ile birlikte verilecektir.

Doldurulması opsiyonel alanlar
Satma nedeni (opsiyonel): Yakında Zamanda evleniyorum. İnternetten uzaklaşmak istiyorum.
PR değeri varsa linki (opsiyonel): Pr+3
Alexa sıralaması linki (opsiyonel):
Satış sonlanma tarihi (opsiyonel): Süresi yok.

Satıcının eklemek istediği notlar:
2 yıllık bir site. ortalama günlük 1800 tekil ziyaretçisi mevcut. vbulletin kurulu.

mevcut bilgileri
Konular: 31.323, Mesajlar: 481.780, Üyeler: 16.770

Seviyeli ve dosthane bir ortamdır. forum olarak hayatına devam ettirecek, ilgilenecek bir arkadaşa komple devredicem. Adsense'den banlı değil reklam konduğu zamanlarda 1-3 $ arası günlük getiri sağlamaktadır. tabi geliştirilebilir.

(reklam anlaşması yapılan bazı arkadaşlar vardı. site satılırsa onlarla iletişime geçip reklam konusu halledilecektir.)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyat belirlemedim. 2 yıllık hazır site. fiyat belirlenmesi açısından konu açtım. ederini bulur zaten. ihtiyaç dahilinde arıyan varsa.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5