İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kim kaç para yaptı google amcada bu ay ?

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
selam arkadaşlar biliyorum pek dogru degil tos a gore ama aslan amca google da kim kaç sıfırlı yaklaşık ne kadar bir kazanc yaptı paylaşalim ogrenelim demi saygılarimla
ben henuz uc haneyi yakalayamadim daha bir ay olmadi cunku

M

malatyasporlu

Misafir
işte güzel bir konu tosa falan aykırı ama bak

şöyle açıklayayım karşılaştırmayla

adsense Türkçe sitemde 20 tıka 0,XX
updated Türkçe sitemde 20 tıka 1,XX

adsense Türkçe siteler için (bence) iyi bi kaynak değil

her zamanki iddamı devam ettiriyorum

mail oku kazanda bile arada bir 4 cent geliyor :)

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
malatyalı dostum ingilizce tavsiye ederim :) dort cilikte yedi lemiştim bir keresinde hehe

M

malatyasporlu

Misafir
7 dolarmı? vay anasını bizde 20klike 68 cent piivvvvvvv

en yakın zamanda ingilizce site yapmam lazım (tabii önce ingilizce öğrenmem gerekecek :))

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alakası yok adsense o kadar az vermiyor.benim tık başına ortalamam şu an 20 cent, kesinlikle updated'a beş basar.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Print Screen alıp koyacam az kaldı dayanamıyorum. 19bin gösterim 24 click! Türkler çok acımasız. O kadar bw harcıyoruz 24 kişi tıklıyor ancak delirecem az kaldı vallaha...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alicanorg' Alıntı:
Print Screen alıp koyacam az kaldı dayanamıyorum. 19bin gösterim 24 click! Türkler çok acımasız. O kadar bw harcıyoruz 24 kişi tıklıyor ancak delirecem az kaldı vallaha...

kapat abi siteyi o zaman açık tutmanın ne anlamı kaldıki

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) bu konuyla ilgili bir başlık açacam şimdi görüşlerinizi yazarsanız sevinirim genel tartışmaya..

M

malatyasporlu

Misafir
korkma ya söyle merak ettim kimsenin işi gücü yok tık acak değil ya...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Birde Sedo'muz var :)
1200 Gösterim. 600 Tıklama.
10 € gibi bir para. Allah bereket versin :)
malatyasporlu : Sana katılıyorum :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alicanorg' Alıntı:

reklamların boyutlarını renklerini fln değiştirmeyi dene... ilgi çek yerini değiştir... click sayın gerçekten çok az....kıyıda köşede flnmı saklıyosun reklamları... :confused:

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
veremem ısrar etmeyin önemli olan site ismi değil zaten adsense'in updated'dan fazla kazandırdığı.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neyse ben baslıktaki konuya cvp alamadan uyucam galıba bu gece.. :] hepinize iyi geceler...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya kimse ben sunu yaptim filan demez ki burdan direkt ozelden zor yada icq msn filan adamlara ceki gonderilmis olanlar xxx mertebesinde zaten ki ben cogu kisinin 100 ile 200 arasinda diye tahmin ediyorum daha ustunu yapanlar enderdir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5