İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

? Kim ne kadar kazanıyor ?

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar bir başlık açtım. Başlığı açarken de ricada bulundum... O üç madde dışında farklı birşey yazılmazsa sevinirim dedim. Ama malesef soruma cevap verme nezaketinde bulunan tek "1" kişi olmuş :)

Diğer arkadaşlar da kazançlarını paylaşırlarsa sevinirim.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bu arada konu dışı ama söyliyim.bende bir tane kelime var bu kelime ye göre reklam çıkarsa google tıklama başına 1 dolar veriyormuş şimdi ben bunu siteme koysam bunla ilgili tıklama olursa google ne yapar :D

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
theersin' Alıntı:
bu arada konu dışı ama söyliyim.bende bir tane kelime var bu kelime ye göre reklam çıkarsa google tıklama başına 1 dolar veriyormuş şimdi ben bunu siteme koysam bunla ilgili tıklama olursa google ne yapar
nedir o kelime yollasana pm olarak :)

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yaa beyler ... Allah askına millet tıklamıyor işte : ) 3 site toplamda 1000 tekil hit ancak buluyor ama tıklayan yok. siz zorlayarakmı tıklatıosunuz işin sırrı nedir :D

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Uyuz nickli arkadaşım kelime aklımda yok ama flaş belleğimde var cafedeyim şuan eve gidince atarım : )

annudora kardeşim reklamları iyi yerleştirirsen olur. ben yerleştirdim gelde tıklama :D

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende kazanamiyorum, siteyi boşyere işgal ediyor adsense kodlari gunde 50-60 tıklama verdiği 0,40 0,80 arası çok nadir 1$ yuzu göruyorum,
son 2 aydir boyle evvelki aylar 3-5 bişiler kazaniyorduk ama son aylar maalesef.

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
annudora' Alıntı:
yaa beyler ... Allah askına millet tıklamıyor işte : ) 3 site toplamda 1000 tekil hit ancak buluyor ama tıklayan yok. siz zorlayarakmı tıklatıosunuz işin sırrı nedir :D

işin sırrı kaliteli hit + reklam yerleşimi.

6000 hit = 15$ demek. ( Türkçe Site)

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
artık her sitede var ve hemen hemen aynı reklamlar kimse tıklamıyor:(

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
komikhane' Alıntı:
adwords kuponları bitene kadar adsense den bişey kazanmayı beklemeyin...
kuponlar sayesinde bana göre kazançlar arttı. çünkü herkes bol keseden para dağıtıyor kuponlarla..

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana göre Google Adsense Türkçe siteler için en son seçeneklerden biri olmalı,çünkü;hem kimse tıklamıyor hemde tıklayınca çok cüzi rakamlar veriyor. Genel Hizmet Reklamları gibi durumlarıda eklersek Google'ın Türkçe siteler için çok kötü bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz. (Hilesiz)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Borte45' Alıntı:
Bana göre Google Adsense Türkçe siteler için en son seçeneklerden biri olmalı,çünkü;hem kimse tıklamıyor hemde tıklayınca çok cüzi rakamlar veriyor. Genel Hizmet Reklamları gibi durumlarıda eklersek Google'ın Türkçe siteler için çok kötü bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz. (Hilesiz)
bu söylediğin çöp siteler için geçerli bence. evden eve nakliyat sitem var, daha bir gün genel hizmet reklamı çıkmadı.. adsense daha çok spesifik konular için para getiriyor, oradan bulma şeylerle değil.. (güzel sözler, rüya tabirleri vs..)

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop' Alıntı:
kuponlar sayesinde bana göre kazançlar arttı. çünkü herkes bol keseden para dağıtıyor kuponlarla..
sence google kupon ile verilen reklamdan aldığı komisyon ile kredi kartından verilen reklamdan aldığı komisyonu bir tutar mı?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyuz' Alıntı:
sence google kupon ile verilen reklamdan aldığı komisyon ile kredi kartından verilen reklamdan aldığı komisyonu bir tutar mı?
benim kazançlarımda düşüş olmadığı için böyle bir yorum yaptım. ben olsam tutmazdım tabi ki.

K

Kerasus

Misafir
Adsense'e bu kadar yüklenilmiş ama birde Adsense çıkadan önceyi düşünün. Ben düşünmek bile istemiyorum Cj banlamış, ortada dandik 2-3 Türk sponsor (Zirzop, Aktifreklam gibi) ve ara sıra çıkıp 2-3 ay ödeyen daha sonra tüm millet hücum edince, banlayan diğer sponsorlar.

Piyasa bir kıvılcım bekliyodu çünkü internet üzerinde büyük bir reklam networkü yoktu Adsense bunu başardı ve piyasayı ateşledi. Webmaster milletide para kazanmaya başladı.

Türkiyede de TV reklamları nete kaymaya başladıkca kazançlar dahada artacaktır kanısındayım.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kerasus' Alıntı:
Adsense'e bu kadar yüklenilmiş ama birde Adsense çıkadan önceyi düşünün. Ben düşünmek bile istemiyorum Cj banlamış, ortada dandik 2-3 Türk sponsor (Zirzop, Aktifreklam gibi) ve ara sıra çıkıp 2-3 ay ödeyen daha sonra tüm millet hücum edince, banlayan diğer sponsorlar.

Piyasa bir kıvılcım bekliyodu çünkü internet üzerinde büyük bir reklam networkü yoktu Adsense bunu başardı ve piyasayı ateşledi. Webmaster milletide para kazanmaya başladı.

Türkiyede de TV reklamları nete kaymaya başladıkca kazançlar dahada artacaktır kanısındayım.

+1

bu sektör zamanla çok büyüyecek. adsense,adbrite, bidvertiser gibi sistemlere benzer siztemler TR de de açılacak bence.

K

Kerasus

Misafir
Türkiyede şu anda amatör bir takım girişimler var ve birçoğu kısa süreli başarısız girişimler ancak bunların hepsinin geleceğe bir zemin hazırladığıda bir gerçek.

Şu an Türkiyede en büyük reklam networkü olarak Reklamz görünüyor ve büyük siteleri arkasına almış devam ediyor zamanla güçlü rakipler çıktıkça ve reklam verenlerde internete yöneldikçe, bu çarkın en önemli dişlisi olan webmasterda bu pastadan payını alır.

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
_RamseS_' Alıntı:
öncelikle şunu söyliym ben türk sitelerden pek bişey kazanmıyorum. yabancı sitelerden iyi kazanıyorum ve yabancı sitelerde de adsenseden başka bişeyi denemedim.(en garanti ve en güvenilir en azından) gelirinden memnunum herşey bikaç keyle ve iyi bir optimasyon olayı ile bitiyor. bunu hepimiz biliyoruz. tıklama başı 1 dolar veren bir yer varsa bildiğiniz hemen atlayayım

Cengizzzcim az çok kazanıyoruz bereket versin diyoruz ne yapalım TRY çeki istanbul $ için bikaç bankaya dil dökersen ve anlaşırsan kesintisiz ödeme alıyosun. nereden olduğum kızmı editlersen sevinirim
neden ki utanıyormusun memleketinden.... ben gurur duyuyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5