İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

? Kim ne kadar kazanıyor ?

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yabancı site yapıyorum. adbrite den ziyaretçi çekiyorum aylık o 4 rakamlılardan kazanıyorum.. milleti kandırmayı bırakın.. kazanan kazanıyor kafasını kullanarak tek diyebileceğim.. Türkçe siteden adsense beklemeyin.. forumlardan tiyo beklemeyin.. bazı arkadaşların dediği gibi kazanan ne kadar kazanıyo millet araştırması yapmıyo daha fazla ne kadar kazanırım diye çalışıyo araştırıyor..

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şu anda iki konuda çok kasıyorum, birisi "cheap flights" diğeri "health" ile ilgili. ödev hazırlayan bir gurubada 150 sayfalık copy paste olmayan makale gurubu için sipariş verdim, şu anda hazırlanıyor, artı olarak gelen kullanıcının tekrar gelebilmesi için forum kurdum ve yavaş yavaş konular açılmaya başlıyor. bu site için çok iyi optimizasyon yaptım ve çok aranan ve reklam getirisi yüksek olan bir keyword phrase için 400 milyon sonuç içersinden ilk 300 e girmeyi 3 ayda başardım, ilk sayfaya girebilmek için yurtdışından birileriyle 3 farklı class c de barınan PR 7 siteden 2 şer hafta arayla siteme link verilmesi için anlaşmak üzereyim ve bu iş için aylık 80 - 90 usd para ödeyeceğim. daha önce de söylediğim gibi reklam yerleşimi konusunda türlü türlü değişiklikler yapıp her birisi için oluşturduğum kanallardan en çok hangi bölgelere tıklandığına, sitelerimde hangi rekleri hangi reklam yerleşimleri kullanmamam gerektiğini, her zaman en tepedeki reklam gurubunund değil 3. reklam gurubunun bile ilk reklam gurubundan fazla verebildiğini keşfettim. artı olarak son günlerdeki genel artışla bağlantılı olarak 4000 usd + ları şu anda zaten test etmeye başladım (tüm siteler toplamı). yukarda anlattıklarım bittiği zaman aylık 15.000 ini görmeyi umuyorum. sitelerde itiraf edeyim konuyla ilgili her sayfada 10 - 15 kelimelik 1 piksellik spam var. bunun dışında hiç bir hile yok.
işin özü şu; bu işlerin içersine girmeden, sabretmeden, emek vermeden o kadar emin bir şekilde aylık 3000 imkansız, gülüyorum kahkahalarla gibilerinden yorumlar ciddi anlamda bizi güldürüyor. emek vermeden karşılık beklenmez. bu arkadaşların yukarıyı okuduklarında neyi nasıl yapacakları konusunda en azından biraz bi fikri olur. (aslında yapacağınız tek şey emek+sabır+kazanılanın belli bi kısmını yatırım olarak ayırmak)
[konu tam olarak bu değildi fakat yazmaya başlayınca ardından böyle devam ettim ister istemez]

B

Baria

Misafir
valla bu bilgileri herkez yazmaz bunu bilin :) heryerde bulamazsın para değerinde bilgilerdir. bunu yazmam bile teşfik edici oluyor.

teşekürler yazan arkadaşlara

Katre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam
döktürmüşsünüz cidden
şimdi az bizimdekatkımız olsun ,gerçi konu bilgi almak amaçlı açılmış ama o bilgiyide enaltta veririz..
Birkaç konuyu güzel özetlemiş Emek+Sabır+Yatırım= kazanç
bu 3'ü olmak zorunda bahsedilen miktarları kazanmak için.
Ben farklı yönden de bahsedeyim şimdi sitenizi tasaladnız yeni tabirle çöp site değil herşey orjinal konusu,içerik,yerleşim bunlar kazanmak için yeterliaslında ancak daha fazla kazanmak için şu konuya dikkat edin herkezin sitesi değişik konudadır, şimdi giren kullanıcıya aradığı herşeyi verirseniz kazancınız ona göre değişir bir örnekle açıklıyım
İng içerikli bir sitem vardı üsteki standartlara uygun halde açtım kapsamlı detaylı bir içerik vardı ve site tanındıkça kazanç ona göre artmaya başladı ancak belli bir zamandan sonra nekadar güncellersem güncelliyim kazanç sabit kalmaya başladı düşündüm eksik ne var die hemen yeni bir tasarım , ardından içeriği siteye uygun halde azalttım ve temel konularda başlıkları siteye uygun şekilde kısıtlı önplana çıkartım ve belli sürede kazancım 2 katından fazla oldu.
Bence giren kullanıcıya içerikle alakalı herşeyi vermeyin bazı noktaları açık bırakın herkez kendi sitesinde bu yöntemi kullanabilir ve görecektirki kazançları artacak.

Şimdi isteilen bilgileri yazalım:
İng içerkli 25.037 gösterim 796 tıklma ve 130$ kazanç.
Ortalama bu siteden günlük 150$ kazanıyorum.Kupon vs.. bu sitede yok riske atmaya gerekte yok..
Tabi birbaşka hesapta kupon kullanıyorum ve onda kazançlarım belirgin bi artışta..
Bu ay kazanç toplam 4 hesap 14 site yaklaşık :12$+ sadece iki site Türkçe 1'i Almanca Türkcelerden 2 sinin toplam geliri : aylık 600$
En eski sitem 3 yıllık.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
kullanıcıay herşeyi vermeyin kısmını pek anlamadım ben???...yani bu gösterip vermememekmi oluyor yoksa verin ama kanını sömürün link üstüne link verinmi oluyor?

K

Kerasus

Misafir
Kullanıcıya çok fazla tıklanacak link sunarsan reklamlara tıklamadan gider ;)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
artı olarak sayfadan ilgi dağıtıcı materyalin fazlalığı, sayfa yüksekliğinin fazla olması gibi unsurlarda tıklama oranını çok fazla etkiler. ayrıca her sayfanın altına yani okunan veya takip edilen kısmın bittiği noktaya bi 728*90 veya 468*60 çok iyi olur.

U

umurcan

Misafir
geçen haftaki kazancım 450 dolar ve reklamlar tık başı 0.71 dolar veriyo
(bu parayı sadece geçen hafta kazandım başka kazancım yok :D )

hayis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar, oldukça iyi derece ingilizceye sahibim, elimden geldiğince tasarım yapabiliorum iyi kötü, kafamda şekillendirdiğim bir kaç konu başlığı da var web siteleri için ancak her zaman yabancı ziyaretçi bulmak konusuna takılıp kaldığımdan hiç birşey yapamıyorum..

bu konuda neler önerebilirsiniz peki?
çünkü bu işe girmeden önce yatırım yatmak gerekecek, ve belirli bir gelirim olmadığından, karşılıksız yatırım yaparak elimdeki bir kaç lirayı da çarçur etmek istemiyorum..

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayis' Alıntı:
, oldukça iyi derece ingilizceye sahibim, elimden geldiğince tasarım yapabiliorum iyi kötü, kafamda şekillendirdiğim bir kaç konu başlığı da var web siteleri için ancak her zaman yabancı ziyaretçi bulmak konusuna takılıp kaldığımdan hiç birşey yapamıyorum..

bu konuda neler önerebilirsiniz peki?
çünkü bu işe girmeden önce yatırım yatmak gerekecek, ve belirli bir gelirim olmadığından, karşılıksız yatırım yaparak elimdeki bir kaç lirayı da çarçur etmek istemiyorum..

http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=24957

bi oku istersen, faydası olacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5